Перейти до змісту

Банально: чоловіча брехня(((


niyska

Рекомендовані повідомлення

Привіт) Завітала у ваш клуб недавно, дуже цікаво почути вашу думку про чоловічу брехню. Але не просту, а майстерну, коли диву даєшся: і як можна було до такого додуматись і так підло дивлячись в очі навішувати по лапшинці на кожне вухо...))) А потім знову ангельська поведінка... І кому вірити? Підлому брехунові чи всепречудовому ідеальному ангелові. І головне що робити? Тікати чи надіятись на краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже ти зрозуміла що він обманює значить фіговий він брехун. І треба сказати в обличчя не звізди.

Гарний брехун - той хто розкаже так, що повіриш не те що ти, а він сам. о це майтесрність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що людина, яка спробувала смак брехні, не зупиниться...Затягує, певно. Це не підліткові викрутаси, що проходять з часом. А що робити - ну так це від причини брехні. Якщо він вночі до холодильникаходить, а каже що в туалет - це одне. А якщо "шахи грає", а потім весь одяг парфумами пахне - інше. Тут вирішувати самому треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почни брехати йому у відповідь.

Не обов'язково у чомусь серйозному, а так, просто щоб від відчув шо ти панькатись не будеш.

Як з тобою, та к і ти з ним.

"Стався до людей так, як ти хочеш шоб ставились до тебе."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнав, що брехня вже має гендерний поділ :)

Сподіватись не варто, якщо обманює, то і буде далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банально: чоловіча брехня((( як з цим боротись???

Ніяк. Це просто зіпсує нерви. Цього не побореш.

Мені здається, що людина, яка спробувала смак брехні, не зупиниться...Затягує, певно. Це не підліткові викрутаси, що проходять з часом. А що робити - ну так це від причини брехні. Якщо він вночі до холодильника ходить, а каже що в туалет - це одне. А якщо "шахи грає", а потім весь одяг парфумами пахне - інше. Тут вирішувати самому треба.

+1

В мене третій випадок... Каже, що працює, а сам з друзями - точно знаю, що не з парфумованими :0001: , але все-рівно бісить.

Почни брехати йому у відповідь.

Не обов'язково у чомусь серйозному, а так, просто щоб від відчув що ти панькатись не будеш.

Як з тобою, так і ти з ним.

"Стався до людей так, як ти хочеш шоб ставились до тебе."

Моєму було б все-рівно..., аби одеколоном не тхнуло, бо тоді вже інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене третій випадок... Каже, що працює, а сам з друзями - точно знаю, що не з парфумованими :0001: , але все-рівно бісить.

ГГГ, щось таке є... Він знає що ти знаєш, але мовчиш. Тому він поважає тебе за те що ти мовчиш., а ти ніби спокійна, бо знаєш що він просто з друзяками. І такий от компроміс, вироблений і нажитий сімейним досвідом? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну прям як Лєнін - жінці каже, що йде до коханки, коханці - що йде до жінки. А сам на горище і вчитись, вчитись і вчитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

"Стався до людей так, як ти хочеш шоб ставились до тебе."

це не означає ставитись до людини так, як вона до тебе.

:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, все залежить від обставин!

Одне знаю точно - обманювати точно не перестане - це вже звичка! Тому залишається:

а) спробувати поговорити - раптом допоможе, якщо ні - то просто змиритись - така він вже людина!

б) якщо обнан стасується "парфумованих" - то тікай поки не пізно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банально: чоловіча брехня((( як з цим боротись???

Ніяк. Це просто зіпсує нерви. Цього не побореш.

В мене третій випадок... Каже, що працює, а сам з друзями - точно знаю, що не з парфумованими 0001.gif , але все-рівно бісить.

Моєму було б все-рівно..., аби одеколоном не тхнуло, бо тоді вже інша справа.

а може треба менше біситися і довіряти йому - щоб він міг спокійно піти з друзями і робити там те що захочуть, в межах розумного. не створюйте ситуації котрі вимагають брехні - йому теж може не легко брехати на пустому місці і за те що не несе нічого поганого в собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може треба менше біситися і довіряти йому - щоб він міг спокійно піти з друзями і робити там те що захочуть, в межах розумного. не створюйте ситуації котрі вимагають брехні - йому теж може не легко брехати на пустому місці і за те що не несе нічого поганого в собі

А спокійно прийти додому, до діток?

Повір мені, Костя, йому це дається легко. Він навчився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може треба менше біситися і довіряти йому - щоб він міг спокійно піти з друзями і робити там те що захочуть, в межах розумного. не створюйте ситуації котрі вимагають брехні - йому теж може не легко брехати на пустому місці і за те що не несе нічого поганого в собі

А спокійно прийти додому, до діток?

Повір мені, Костя, йому це дається легко. Він навчився.

Аналогічна ситуація, бреше аби напитись з друзями, і ніякі докори сумління не мучають. Перевірено. а те що дитина і жінка психічно важко переносить такі походи на декілька днів, це друге питання... А при такій ситуації рано чи пізно до друзів і парфюмовані приєднаються, а ти сидиш і думаєш: зараз, сьогодні, чи колись потім? я теж схиляюсь до думки тікати, як казала прабабуся: буде тільки гірше... Дитину шкода, батько як не як потрібен напевне..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи хочете ви чути тую правду? Воно вам треба?

Звичайно багато що не потрібно, типу як з друзями за пивом цицясту тьотю обговорювали і таке інше.

Друге питання, коли ситуація запущена до такої межі, що просто поняття немає, коли саме тобі підло брешуть, а коли ні. Погляд той же, ангельскій. А потім провалля... ні звязку, ні новин. А був звичайній літній день,обійми,любов. Це дуже боляче, коли не очікуєш, коли ніж в спину. Жінці всього навсього в чоловікові потрібно одне: можливість довіритись та покластись на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову зараз все скотиться до того, що чоловікам аби зрадити, аби напитися.

Я розумію, можна і дома випити. Але жінка друзів не замінить. І Друзі жінку теж. Повинно бути і те і те.

бо..:

Пара молодоженов. Однажды вечером муж решил посидеть с друзьями в баре и

говорит жене:

- Дорогая, я выйду на пару часиков.

- А куда ты собрался, заинька мой?

- Золотко, я бы в бар хотел заскочить, выпить пива.

- Ты пива хочешь, котик? Так смотри, я тебе купила 25 сортов пива, и

светлое, и темное...

- Понимаешь, душа моя, мне бы хотелось пива с чипсами. Я скоро

вернусь.

- Любимый, посмотри в шкаф, я там такой набор чипсов тебе припасла...

- Слушай, бельчонок, в баре подают с горячими креветками, моими

любимыми.

- Солнце мое, я как раз сейчас ставлю вариться твои любимые креветки.

- Ну как тебе объяснить, синеглазка, в баре совсем по-другому, там

можно иногда раскрепоститься и при этом никто не осудит, там даже матерятся

свободно...

- Так милый! ДАВАЙ, ПЕЙ СВОЕ ЕБАНОЕ ПИВО С ТВОИМИ РАЗМУДАЦКИМИ ЧИПСАМИ

И ЭТИМИ БЛЯДСКИМИ КРЕВЕТКАМИ, ПОТОМУ ЧТО ТЫ, БЛЯ БУДУ, НИКУДА НА ХУЙ, ДРОЗД

ЕБУЧИЙ, НЕ ПОЙДЕШЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

niyska, а очі не бачили кого обирали? Чи тоді теж були ангольські очі і купа брехні?

Зрештою, я звичайно, не порадник, але якщо вже до дійшло "походи на декілька днів". роби висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю, що часте пиво з друзями, це потяг до друзів, швидше втеча від жінки.

От якась розумна людина сказала, "А може йому дома чогось не вистачає, що він не хоче додому йти?"

Мені жінка дозволяє дома випити рівно стільки, скільки я захочу, і того, чого захочу.

Але, зайти із друзями на пиво після роботи - то святе. Просто треба той негатив, що накопився за робочий день/тиждень лишити там же за пивом, а не принести додому..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю, що часте пиво з друзями, це потяг до друзів, швидше втеча від жінки.

да скоріш за все так і є, тільки навіщо тоді сімя та діти, якщо від них втікатти?

niyska, а очі не бачили кого обирали? Чи тоді теж були ангольські очі і купа брехні?

Зрештою, я звичайно, не порадник, але якщо вже до дійшло "походи на декілька днів". роби висновки.

в тому то і справа, що поки могла в любий момент піти, дупцю за поворот заносив.

а тепер з дитиною ситуація докорінно змінилась...

ось такі люди бувають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

niyska, батько не той, хто зробив, а той - хто виховав. Вірю, що знайдеться той, хто стане гарним сім'янином.

Або ж - вся ситуація тебе цілком задовольняє.

Що роблять із річчю, яка зіпсувалася, чи обридла? Так і в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

niyska, батько не той, хто зробив, а той - хто виховав. Вірю, що знайдеться той, хто стане гарним сім'янином.

Або ж - вся ситуація тебе цілком задовольняє. Що роблять із річчю, яка зіпсувалася, чи обридла? Так і в житті.

))))

не задовільняє, просто довірлива була, вірила, що банально востаннє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...