Перейти до змісту

Банально: чоловіча брехня(((


niyska

Рекомендовані повідомлення

Та однаково обманюють і чоловіки, і жінки. Причин багато.

Кілька разів прозвучала фраза "обманюють того, хто хоче бути обманутим". І багато людей її підтримало. Я не думаю, що хтось з вас хоче бути обманутим. І від самого небажання бути обманутим навряд чи зміниться поведінка вашої половинки :( Багато хто відмовляється вірити в очевидне і страждає мовчки, а в глибині душі про все здогадується. Добре це чи погано, вирішувати кожному з нас....

Якщо жінка своїми вчинками ( реакцією ) на слова чоловіка про його плани реагує надто емоційно або ж категорично заперечує (забороняє) йому робити те, що він напланував, то вона сама свідомо стає причиною того, що чоловік змушений обманювати, бо він не хоче конфліктів (псувати настрій, відносини). У всіх є свої потреби і якщо одні йдуть на манікюр чи спа-салон, то інші йдуть з друзями на пиво і в жодному випадку нема причин робити трагедію. Намагайтеся зрозуміти свою половинку і не забувайте, що в неї можуть бути свої потреби трішки відмінні від ваших (мава ніяким чином не стосується зради і т.п.).

Що стосується мене особисто, то якби мені влаштували декілька раз подібний "розбір польотів", то я 1000 разів задумався б в майбутньому чи брати з собою дружину на якесь міроприємство, де її присутність не є необхідна. А поки що майже скрізь разом і навіть бувало, що коли йшов з дівчатами (не знайомими їй) на пиво, то вона приєднувалась пізніше (після дзвінка до мене і отримання позитивної відповіді на питання чи можна приєднатися).

Ваша довіра і довіра до вас залежить від вас самих і ніколи не пізно спробувати її повернути навіть якщо здається, що щось йде не так як має бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що в такій ситуації рідко буває один винуватий. Майже завжди винуваті обоє. Обманює? Значить усвідомлює, що ти не настільки йому довіряєш, щоб спокійно сприйняти правду. Хіба складно сказати не "Застряг на роботі", а "Йду з друзями на пиво", якщо знаєш, що у відповідь почуєш не "Ах ти ж наволоч", а "Любий, не будь довго, скучаю"?

Інше діло, коли таке "пиво з друзями" буває надто часто. Тоді явно треба шукати причину всередині сім'ї, в стосунках. Щось йому значить не вистачає вдома, якщо він це шукає десь інде. Може варто про це подумати і дати йому це "щось", щоб потім не думати, чому він бреше?

Хоча, звісно, бувають і патологічні випадки, коли горбатого може виправити лише перелом хребта.

А взагалі, поняття "чоловіча брехня" тут надумане. Швидше потрібно сказати "подружня брехня", бо абсолютно однакові випадки бувають як з одного боку, так і з іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Давненько не заходила на форум, не думала, що в жіночий клуб так багато чоловіків зазирає)))

Як це не дивно, але компроміс між жінкою і чоловіком був досягнутий...

Було вирішено, змінити ставлення до сімейного життя. Головне робити однин одного щасливим а нещасним, це досить просто.

Вірно було підмічено, про те, що чоловіку потрібно давати повну свободу дій, бо кожна людина має право на власний простір ИМХО. на те славнозвісне пиво з друзями, якщо того так хочеться. :friday:

Життя одне, діти виростуть, батьки підуть з життя, робота зміниться, друзі переїдуть, залишається тільки сімя, ми один в одного...

і щоб, як сказала одна мудра людина, сімя не перетворилась на БРАК потрібно просто намагатись зробити щасливим не тільки себе, а й один одного.

P.S. Якщо чоловікові від жінки потрібно тільки, щоб вона мовчала і не зачіпала його; а жінці від чоловіка лише його можливості на спа салон і т.п., можна зробити висновки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давненько не заходила на форум, не думала, що в жіночий клуб так багато чоловіків зазирає)))

ну так нам цікаво,що тут про нас пишуть :blush:

так би мовити "знание - сила"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я, на щастя, не страждаю від чоловічої брехні))))) так як він, вбільшості каже, що затримається, йде до друзів. Звісно, іноді може замотатися і забути попередити (з ким не буває ;)).

Якщо довго немає і не попередив - переживаю, але не тому що боюся зради, чи що він з дівчатами, а тому що аварій багато і всяке може бути, навіть якщо ти досвічений водій...

Вважаю, якщо чоловіка/жінку не цікавить, де і з ким їх половинка, то вона їм байдужа. І тут річ не в довірі. Довіра - це добре. Коли тобі розповідають, що бачили благовірного в кафе/барі з кимось, а він каже, що просто зайшов перекусити і ти віриш, а не думаєш і не вигадуєш лишнього :).

Обманюють тоді, як наперед знають, що певний поступок не сприйметься задовільно. Думаю, що жінки обманюють частіше по дрібницях, а чоловіки в справах, що можуть стривожити їх дружин.

Знаю жінку, яка маючи скупого чоловіка, постійно занижувала вартість покупок, щоб його не сердити (((...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...