Перейти до змісту

Банально: чоловіча брехня(((


niyska

Рекомендовані повідомлення

Знову зараз все скотиться до того, що чоловікам аби зрадити, аби напитися.

Я розумію, можна і дома випити. Але жінка друзів не замінить. І Друзі жінку теж. Повинно бути і те і те.

бо..:

Пара молодоженов. Однажды вечером муж решил посидеть с друзьями в баре и

говорит жене:

- Дорогая, я выйду на пару часиков.

- А куда ты собрался, заинька мой?

- Золотко, я бы в бар хотел заскочить, выпить пива.

- Ты пива хочешь, котик? Так смотри, я тебе купила 25 сортов пива, и

светлое, и темное...

- Понимаешь, душа моя, мне бы хотелось пива с чипсами. Я скоро

вернусь.

- Любимый, посмотри в шкаф, я там такой набор чипсов тебе припасла...

- Слушай, бельчонок, в баре подают с горячими креветками, моими

любимыми.

- Солнце мое, я как раз сейчас ставлю вариться твои любимые креветки.

- Ну как тебе объяснить, синеглазка, в баре совсем по-другому, там

можно иногда раскрепоститься и при этом никто не осудит, там даже матерятся

свободно...

- Так милый! ДАВАЙ, ПЕЙ СВОЕ ЕБАНОЕ ПИВО С ТВОИМИ РАЗМУДАЦКИМИ ЧИПСАМИ

И ЭТИМИ БЛЯДСКИМИ КРЕВЕТКАМИ, ПОТОМУ ЧТО ТЫ, БЛЯ БУДУ, НИКУДА НА ХУЙ, ДРОЗД

ЕБУЧИЙ, НЕ ПОЙДЕШЬ!

це і не заперечується, друге діло що звичка брехати вже настільки вїлась, що навіть коли не потрібно бреше. А бісить не сам факт пива з друзяма(хоча що занадто то не бардзо)))), а факт брехні. Є стеоретип - правда неприємна штука...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

niyska !!!

Люди ніколи не міняються, ті, що колись були хорошими - з часом стають гіршими, а ті, що були поганими - стають ще гіршими. Досвід отриманий особисто і доведений багатьма іншими людьми з різних поколінь. Тож, думаю, не варто чекати переміни тим паче від від чоловіка...Життя швидкоплинне, витрачайте його на себе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди ніколи не міняються, ті, що колись були хорошими - з часом стають гіршими

так меняются или не меняются?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось приходить половинка з роботи затравлена і явно напружена, в любому випадку треба навісити на нього купу "битовухі", дитину на шию(він же відпочивав цілий день), поплакатись з часік про те що гречка подорожчала чи що треба купувати нове плаття, а потім на цілий вечір заліпнути в якусь веселу штучку по "зомбоящіку", типу "Обручки". Я думаю навіть "залізний" після декількох років такого подружнього життя на пиво втікати почне щовечора - чи я неправий? Ну а обман - все таки дитина є, втрачати сім'ю не хочеться, не скажеш відверто, що живеш ти з нею лише заради дитини, а не зраджуєш тільки внаслідок високоморальності. Грубо, але так багато хто живе. Все міняє звичайна зміна відношення - якщо при приході додому подарувати своїй половинці хоча б трішечки ніжності, можливо і бажання втікти на пиво в нього поменшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди ніколи не міняються, ті, що колись були хорошими - з часом стають гіршими

так меняются или не меняются?

Мала на увазі вкращий бік, це ж ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не зраджуєш тільки внаслідок високоморальності.

*непомітно витираю скупу чоловічу сльозу...*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не зраджуєш тільки внаслідок високоморальності.

*непомітно витираю скупу чоловічу сльозу...*

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо варто пошукати причину в собі, якщо знаєш, що чоловік обманює, можливо справа саме в тому, що ти не можеш його зрозуміти, влаштовуєш безпідставні сцени, постійно пиляєш, тому йому простіше збрехати ніж сказати правду, а потім вислуховувати від тебе кучу зауважень. А взагалі в сім"ї повинна бути довіра, в мене чоловік спокійно мені говорить:"Іду з дівчатами з роботи на пиво, буду пізніше", бо знає що ніяких сцен не буде, треба сходити і посидіти суто в чоловічій компанії за пивком чи коньяком - та будь-ласка, тільки попередь, якщо затримаєшся на довше, щоб не хвилювалась. А взагалі найчастіше практикуємо разом ходити на пиво, буває, що в чоловічій компанії я одна особа жіночої статі, бо як каже мій шеф:"Ти ж в нас свой пацан ;) ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось приходить половинка з роботи затравлена і явно напружена, в любому випадку треба навісити на нього купу "битовухі", дитину на шию(він же відпочивав цілий день), поплакатись з часік про те що гречка подорожчала чи що треба купувати нове плаття, а потім на цілий вечір заліпнути в якусь веселу штучку по "зомбоящіку", типу "Обручки". Я думаю навіть "залізний" після декількох років такого подружнього життя на пиво втікати почне щовечора - чи я неправий?

А ти представ себе замість дружини:

Цілими днями малого(малих) глядить, продукти додому купує, готує, прибирає... Будь-яка мама хоче відпочити від дітей хоч на мить(не забувай про повсякденні домашні клопоти), зайняти голову чимось іншим (типу "Обручки") і це навіть не примха, а скоріше захист від дурки*!!! Сімейні будні важкі як для чоловіка так і для дружини, тому йти на компроміс потрібно обом, в іншому випадку завжди хтось буде не задоволений другою половинкою.

Обман - це спосіб піти легшим шляхом для себе але, в більшості випадків, роблячи важчим шлях для обманутих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

niyska !!!

Люди ніколи не міняються, ті, що колись були хорошими - з часом стають гіршими, а ті, що були поганими - стають ще гіршими. Досвід отриманий особисто і доведений багатьма іншими людьми з різних поколінь.

.

Погоджуюсь. Може 1% і стає кращим з часом, а от решта - ні. І якщо людина обманює, то вже нічого тут не зміниш. На жаль:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть "залізний" після декількох років такого подружнього життя на пиво втікати почне щовечора

ключове слово: ВТІКАТИ!! а поговорити, нє? а відпустити дружину на дєвішник, нє? (якщо вже вона так набридла)

аж злить, вона "навісить", "поплачеться", "заліпне"...я сочувствую, їй бо" , бо ну її на фіг таку житуху, коли все так напрягає, і діти на "шиї" не в радість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прекрасно все розумію, про що й писав, я просто описав чоловічу сторону, звичайно є ще жіноча, але факт залишається фактом - ще одна сім'я зруйнована побутом, це відповідь на питання чому на пиво втікають, а не спроба довести абсолютну невинність чоловічої сторони. А вирішувати ситуацію потрібно двом, інакше ніяк, повинен бути двосторонній обмін, самотужки ніхто стосунки не відновить.

А на рахунок легших шляхів - то це наша природа, обирати найлегший шлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після набитой величезної шишки в схожій ситуації...........певно вже в цьому житі не повірю що люди змінюються, тим паче якшо бреше.....

Раджу почати жити для себе і діток, плюнути на гризіння з чоловіком.....гуляй з дітками, зустрічайся з друзями....відволічись від нього......полюби себе більше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, +1.

Мудра жінка є мудра жінка. Цього не забереш. Просто якщо до 20+ років не набралася мудрості від життя та старший умудрених досвідом людей, то далі лишк свої помилки та постійне наступання на граблі.

Fagot, +1 Все вірно. Описана чоловіча сторона. (А чи не жінки нам перші говорять "Хочу діточок"?? А потім "То що, я сама маю з ними справлятися? ) Чоловіки практичніші, і розуміють, що до того потрібно бути готовим не тільки матеріально а й морально.

І його втікання на пиво - це елементарна не готовність до сімейного життя. І до дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

If I were a boy

Even just for a day

I’d roll out of bed in the morning

And throw on what I wanted and go

Drink beer with the guys

And chase after girls

I’d kick it with who I wanted

And I’d never get confronted for it

Because they’d stick up for me

If I were a boy

I think I could understand

How it feels to love a girl

I swear I’d be a better man

I’d listen to her

Cause I know how it hurts

When you lose the one you wanted

Cause he’s taken you for granted

And everything you had got destroyed

If I were a boy

I would turn off my phone

Tell everyone its broken

So they think

that I was sleeping alone

I’d put myself first

And make the rules as I go

Cause I know that she’d be faithful

Waiting for me to come home

..........................................

Если бы я стала парнем

Хотя бы на один день

Я бы встала с утра с постели

надела бы то, что мне захотелось и пошла бы

Выпить пива с друзьями

Гонялась бы за девчонками

тусовалась бы с кем захотела

И никто бы мне ничего не сказал,

Потому как меня бы во всем поддержали.

Если бы я была парнем,

Думаю, я бы смогла понять,

что значит любить девушку,

Клянусь, я бы стала лучшим мужчиной

Я бы выслушала ее,

Потому что я знаю, как это больно,

когда теряешь любимого,

Потому что он насытился тобой

И разрушил всё, что было между вами.

Если бы я была парнем...

Я бы отключала телефон

И говорила всем, что он сломан,

Чтобы все думали,

Что я спала одна.

Я бы ставила себя выше других

И диктовала правила

Потому что знала бы, что она верна мне и

Ждет, когда я вернусь домой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, +1.

Мудра жінка є мудра жінка. Цього не забереш. Просто якщо до 20+ років не набралася мудрості від життя та старший умудрених досвідом людей, то далі лишк свої помилки та постійне наступання на граблі.

Fagot, +1 Все вірно. Описана чоловіча сторона. (А чи не жінки нам перші говорять "Хочу діточок"?? А потім "То що, я сама маю з ними справлятися? ) Чоловіки практичніші, і розуміють, що до того потрібно бути готовим не тільки матеріально а й морально.

І його втікання на пиво - це елементарна не готовність до сімейного життя. І до дітей.

Як у тебе все просто вийшло, саме по поличках розклалось. От тільки, якби ти сам в житті побував на місці тієї жінки, ти б зараз писав інші речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, +1.

Мудра жінка є мудра жінка. Цього не забереш. Просто якщо до 20+ років не набралася мудрості від життя та старший умудрених досвідом людей, то далі лишк свої помилки та постійне наступання на граблі.

Fagot, +1 Все вірно. Описана чоловіча сторона. (А чи не жінки нам перші говорять "Хочу діточок"?? А потім "То що, я сама маю з ними справлятися? ) Чоловіки практичніші, і розуміють, що до того потрібно бути готовим не тільки матеріально а й морально.

І його втікання на пиво - це елементарна не готовність до сімейного життя. І до дітей.

Як у тебе все просто вийшло, саме по поличках розклалось. От тільки, якби ти сам в житті побував на місці тієї жінки, ти б зараз писав інші речі.

ну ти шо, хіба чоловік може бути в чомусь винний.......це ж боже створіннячко. Звичайно все діло в жінках......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, і те, що він бреше, звичайно ж винна тільки жінка :).

Є люди, яким просто подобається брехати, навіть, коли даєш їм свободу. Є такі чоловіки, є жінки. І взаємні звинувачення тут не допоможуть.

В даному випадку обманює чоловік, і дехто винить в цьому жінку....може, сам відчуває за собою якусь вину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо варто пошукати причину в собі, якщо знаєш, що чоловік обманює, можливо справа саме в тому, що ти не можеш його зрозуміти, влаштовуєш безпідставні сцени, постійно пиляєш, тому йому простіше збрехати ніж сказати правду, а потім вислуховувати від тебе кучу зауважень. А взагалі в сім"ї повинна бути довіра, в мене чоловік спокійно мені говорить:"Іду з дівчатами з роботи на пиво, буду пізніше", бо знає що ніяких сцен не буде, треба сходити і посидіти суто в чоловічій компанії за пивком чи коньяком - та будь-ласка, тільки попередь, якщо затримаєшся на довше, щоб не хвилювалась. А взагалі найчастіше практикуємо разом ходити на пиво, буває, що в чоловічій компанії я одна особа жіночої статі, бо як каже мій шеф:"Ти ж в нас свой пацан ;) ".

Як з язика зняла :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обманывают того, кто хочет быть обманутым! Независимо от того- мужчина это или женщина

(Бывает, что ну не хочется видеть очевидное... Вот тебя и не огорчают :) )

А женщины врут, изворачиваются, хитрят разве меньше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та однаково обманюють і чоловіки, і жінки. Причин багато.

Кілька разів прозвучала фраза "обманюють того, хто хоче бути обманутим". І багато людей її підтримало. Я не думаю, що хтось з вас хоче бути обманутим. І від самого небажання бути обманутим навряд чи зміниться поведінка вашої половинки :( Багато хто відмовляється вірити в очевидне і страждає мовчки, а в глибині душі про все здогадується. Добре це чи погано, вирішувати кожному з нас....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні пані!Вам,певно важко зрозуміти чоловічу психологію.В природі дуже мало моногамії!А все винен один з трьох інстинктів,якого ще ніхто не відміняв!Було згадано підсвідомість!Згадайте скільки було зроблено вчинків,пояснити які було важко.А все через ту саму підсвідомість.А коли поєднується перше з другим,маємо гарну тему для обговорення :rolleyes: І ще не забувайте про справжню чоловічу дружбу!Нажаль,у жінок поки такого виразу немає!Вибачте,якщо когось образив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...