Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

а тю ... не парся я уже знайшов хто Ви.

Якщо це Конякіна 25 то там крім кабеля ще свіч міняли бо він щось приздох, але якщо зараз є проблеми то напишіть в якому піз'їзді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз все гаразд, на Коновальця, працює, але інету майже добу не було. А взагалі особливих проблем не має. Був період, про який я згадував, але все гаразд зараз.

 Доречі, хотів запитати: коли вимикають інет за неоплату, то перейти на my.domtele.com майже неможливо. Завжди переходжу в особистий кабінет, активую послугу "робота в кредит" та олпачую відразу. Але щоб попасти в особистий кабінет, потрібне просто нелюдське терпіння? Можна якось це виправити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 час назад, Therion сказал:

Зараз все гаразд, на Коновальця, працює, але інету майже добу не було. А взагалі особливих проблем не має. Був період, про який я згадував, але все гаразд зараз.

 Доречі, хотів запитати: коли вимикають інет за неоплату, то перейти на my.domtele.com майже неможливо. Завжди переходжу в особистий кабінет, активую послугу "робота в кредит" та олпачую відразу. Але щоб попасти в особистий кабінет, потрібне просто нелюдське терпіння? Можна якось це виправити? 

 

Один раз не було це можна і потерпіти бо про причину я писав вище це не залежить від ДГ.

Самий простий спосіб щоб не пропадав 1-го числа - платити вчасно.

Самий швидкий спосіб платити це EasyPay та через прівєтбанк. Обома способами я користуюсь уже бульше 2-х років.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Зустрічайте нові акційні тарифи «Азартне літо»!

Цитувати

Цього літа «Домашній телеком» приготував спеціальну гарячу пропозицію! – Максимальна швидкість доступу до ресурсів Інтернет за супер ціною в тарифі «Азартне літо».

З 13.06.2016 по 31.08.2016 року включно всі нові абоненти в зазначених містах, можуть підключити Інтернет на максимальній швидкості 100 Мбіт за спеціальною ціною.

Тариф «Азартне літо» для мешканців таких міст:

Швидкість

Абонентська плата в місяць

Місто дії Акції

100 Мбіт/с

55 грн.

Рівне, Луцьк, с. Прилуцьке, с. Липи, Володимир-Волинський

Акційний тариф діє з моменту підключення і до 30 листопада 2016 року.

Поспішайте підключити високошвидкісний Інтернет за спеціальними акційними тарифами і оцінити всі переваги «Домашнього телекому»!

Детальніше з умовами акційної пропозиції можливо ознайомитися за посиланням

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто-небудь в курсі, плануються якісь цікаві акції для існуючих абонентів ? А то моя акція за тиждень закінчується і так не хочеться платити більше і за меншу швидкість :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж це цікавить, акційний хороший тариф є але в особистому кабінеті він не доступний. І в загалі в особистому кабінеті є якісь такі тарифи який на оф. сайті немає, бардак....



2016-09-2218-11-39.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Maniko Якщо за цей тариф "яркая осень", то дійсно дуже привабливо, АЛЕ ! Тут сказано що лише для нових абонентів дійсний, та й діяти буде всього 2 місяці, так що нам то не світить. А в особистому кабінеті в мене ті самі всі тарифи відображаються, певно то ще старі залишились

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто ті хто вже давно приносить бабло.. тих "нафік", а нових треба підманити... який вихід? на місяць змінити провайдера, а потім вернутись новим?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

так що нам то не світить

Таки да! Але я до цього два рази підряд замовляв акційний тариф "шалені 50 за 50" (термін дії 1 рік) а тепер походу все, лавочка закрилась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна фігня, також сидів 2 роки на акції 50 за 50, цілком задовільняло ! А тепер от за тиждень закінчується і починаю чухати репу...:(  Авось таки ще щось підкинуть ?!  А то що нових абонентів завжди балували заманухами, то тут нічого дивного, звичайно що вигідніше приманити ще 10 кдієнтів за 50 грн, ніж зменшувати ціну старим абонентам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так цікаво спостерігати за людьми, які платять 2-3 доллари за інтернет і ще претензії виставляють :D

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну почекай, претензій особливо ніхто не виставляв, просто обговорювались можливі пропозиції, варіанти, ціни. Що в цьому ненормального ? Чи ти завжди шукаєш найдорожчий товар чи послугу щоб відчути себе крутим ? Чи коли є можливість взяти те саме дешевше чи дорожче то вибираєш дорожче ? Так що залиш свою іронічну зверхність при собі

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

Ну почекай, претензій особливо ніхто не виставляв, просто обговорювались можливі пропозиції, варіанти, ціни. Що в цьому ненормального ? Чи ти завжди шукаєш найдорожчий товар чи послугу щоб відчути себе крутим ? Чи коли є можливість взяти те саме дешевше чи дорожче то вибираєш дорожче ? Так що залиш свою іронічну зверхність при собі

 

ну Ви також почекайте .... подивіться на ціну розміщення обладнання в будинку, ціну ящика (метелевого+замок), ціну електроенергії, якою живиться свіч, ціну витої пари (або доведення оптики до ящика, тут взагалі ціна космос), ціну обладнання (купується в доларах бо в Україні такого не виробляють), ціну підключення (1 грн 20 коп.), ціну оплати роботи монтерів, які протягнули кабель, витратні матеріали (конектори, стяжки, скобки .... ), а також дозволи, проекти, технічні умови та бумажки за які також потрібно платити .... і тепер Ви хочете сказати, що 2-3 долари це багато. Провайдер, як і кожен підприємець хоче заробляти, а щоб відбити затрачені кошти може піти від 5-10 місяців до N років і це тільки відбити. Це ситуація у всіх провайдерів бо демпінгувати до рівня нижче 50 грн взагалі не вигідно при доларі 25-26 грн і навряд чи хтось це буде робити.  

 

1 час назад, Alexgv сказал:

В багатьох людей зарплати 50-100 доларів і на них треба якось цілий місяць прожити :angry:

 

ну і що? зарплата пересічного українця це тіпа показник встановлення ціни на послуги інтернет? ціни не міняються уже 3-4 роки (приблизно) від коли зарплата була 200-300 доларів по курсу 8. Тут в магазин виходиш і зразу -100-150 грн купивши саме необхідне і так кожен день або через день. 

 

В нас в Луцьку провайдерів вагон+маленька тєлєжка ціни приблизно однакові. Я шукав альтернативу ДГ, але при відношенні швидкість/ціна/сервіс, різниця складала від 5 до 10 грн в місяць .... і тут питання нафіга той лишній гемор за 5-10 грн, якщо воно і так працює. Альтернативу шукати варто тільки по причині коли якість подачі послуги не влаштовує, і виправити це неможливо, або невиправдано завишена ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да хз, як вони виживають з такими витратами.. Ваші слова мають певну правду, якщо рахувати ці затрати зі сторони споживачів.. суми там вражаючі, враховуючи наші зарплатні... а от враховуючи дохід провайдера, то не така вже і велика сума) http://deps.ua/en/knowledge-base/item/pributki-internet-provajderiv-ukrajini-zrostayut.html 

я вважаю, що якби, то було збитково, чи малоокупно, то ніхто б тим не займався.. а кількість провайдерів росте як гриби після дощу..  що ж стосується переваги новим клієнтам, так я вважаю це щось на подобі боротьби Аверсу і Волі... провайдери, скоріш, бажають переманити до себе клієнтів конкурента, ніж зацікавити тих у кого ще інтернету нема... тому згідно законів ринку...  чим більше пропозицій тим менше ціна.. ну по крайній мірі так мало б бути) але не у нас) ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для ДГ з'явилось мобільне ПЗ в  Маркеті

https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.datagroup.domtelecom

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
4 годин тому, Itzamna сказано:

Де, чи які тарифи на нет в датагруп ? Ціни , швидкість де подивитися ?

Провайдери в будинку тільки укртелеком і ця байда в якої на сайт http://www.domtele.com/services/internet в мене помилка (CDbException CDbConnection failed to open the DB connection. )

Спробуй інший браузер, в мене завантажується ОК (Firefox).

Domtele.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дощ вимикаєте інтернет як в 9-10 роках? Подумаю вернутись на домтеле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Niveirro сказал:

В дощ вимикаєте інтернет як в 9-10 роках? Подумаю вернутись на домтеле.

Раніше не вимикав, а після однієї грози, коли згорів роутер і мережева, вимикаю (під час грози). І роутер і комп були вимкнені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

порадьте вирішення проблеми: зараз час від часу буває пропадає інтернет:  Windows не удается связаться с устройством или ресурсом (основной DNS-сервер)
DNS стоїть автоматичний, тільки десь х тиждень назад були трабли з ДНС то переставив на 8888. сьогодні знов вибиває. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UPDATE:
Коли в налаштування роутера все зкидаю на динамічні настройки ( як написано в недавно надісланому мені листі, конекшн пропадає взагалі) ставлю на старих налаштуваннях, все працює. щойно знов вибило інтернет і через 10 хв повернувся. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дзвонив, проблема не є регулярною, думав можливо зараз у всіх нестабільно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З переходом на динамічну адресацію інет майже не працює (((

То у всіх так чи лише в мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...