Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

 

 

а от чому не хочуть зробити мережу в будинку - це інше питання

Ммм наверно потому что лапша была заложена изначально при строительстве дома, и никто Дату не спрашивал. И что насколько мне известно собственник дома против того чтобы долбили стены и кидали новые кабеля) А ты всё менеджеры, менеджеры)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Raniel-Atero,


Дату

там канали від 1 до 11 поверху, а до квартир довести від каналу , так там і так проводка йде назовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

а от чому не хочуть зробити мережу в будинку - це інше питання

Ммм наверно потому что лапша была заложена изначально при строительстве дома, и никто Дату не спрашивал. И что насколько мне известно собственник дома против того чтобы долбили стены и кидали новые кабеля) А ты всё менеджеры, менеджеры)

 

 

невірна в вас інфа ... кабелі розкидані сумбурно, але їх можна використати .. так, власник не хотів щоб сверлили .. але вибачте - потрібно приходити і домовлятись, а не ставити перед фактом що ми будемо от так робити .. саме так зробив ваш менеджер ... невже важко було зайти і спокіно запропонувати рішення ? думаю неважко .. але мабудь тому хто "відповідає" за цей участок банально влом цим займатись .. до речі, на рахунок кабелів - АДСЛ ви пускаєте по лан кабелям які розкинуті .. і нову розкидку можна було робити іншим шляхом, через шахту ліфта .. і нічого не довелось би сверлити ... 

Змінено користувачем dj_design
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і нову розкидку можна було робити іншим шляхом, через шахту ліфта .. і нічого не довелось би сверлити ... 

Ага, ніякий монтажник не захоче лазити по драбині в шахті ліфта і кріпити там дроти, тим більше ліфт треба відключати щоб він нікого не роздавив з монтажників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу но я тут коротку історію користування послугами Датагруп (домашній телеком).

Підключення здійснено у вересні. За неповних чотири місяці щомісяця у ДГ трапляються "критичні дні" (Інтернет пропадає і відновлення доводиться чекати не годину-дві, а днями). Це притому, що мова йде не про далеке село, а спальний район Луцька.

 У грудні "критичні дні" у ДТ були вже двічі. Попереднього разу - у перших числах (приблизно 6 грудня). Інтрернету не було приблизно 1,5 доби. Включили лише після другого дзвінка у службу підтримки і досить жорсткої розмови.Пінок у @раку дав результат.

Крайній раз доступ до Інтернету зник вчора (зафіксував біля 20.00). Відразу зробив заявку на ремонт. Сьогодні станом на 13.40 Інтернету не було.

Довелося повторно телефонувати до колцентру. Ті діти нічого толком не знають і зробити не можуть. Мене лише "ощасливили" повідомивши що моя заявка буде закрита до !!!!17.00 понеділка 28 грудня!!!!. Це притому, що ДТ декларує цілодобову технічну підтримку. На моє прохання надати номер телефону для звязку з реальними технічними службами оператор колцентру порадила....увага "ці номера є на Інтернет-сайті компанії" (шутнік, однако).

Інтернет включили лише після другого дзвінка і "вправляння мізків" у службу пітримки.

Висновок: 1. ДТ не шанує абонентів. 2. Обіцянки і реальний сервіс радикально розрізняються у гіршу сторону (ще забув зазначити, що заявку на підключення закривали тиждень!!!, як і обіцяли). 3. Хочете мати можливість потріпати собі нерви - майте справу з ДГ. 4. ДГ - компанія, яка живе у совдепі, у якій бардак і безвідповідальність!

Ну і маленька деталька - жодного разу перерахунку абонплати за час відсутності послуг не було!

 

Змінено користувачем Skorpio76
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, вкотре можу сказати що Вам схоже просто не повезло з місцем розташування, місцевою розводкою, монтажниками, світчом, хз з чим ще. Бо я наприклад користуюсь ДГ вже понад 3 роки, то останній раз коли пропадав інет вже навіть не пригадаю. За весь цей час поломок було може раза 3-4, з сукупним часом відсутністю зв"язку може 1,5 доби, а то й менше. Гадаю це більш ніж прийнятний результат і навряд чи він взагалі може бути 100%-им.  Правда за ці 3 роки я фактично і не мав досвіду спілкування з техпідтримкою ДГ, тому тут не можу знати якого вони рівня і оперативності.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

і нову розкидку можна було робити іншим шляхом, через шахту ліфта .. і нічого не довелось би сверлити ... 

Ага, ніякий монтажник не захоче лазити по драбині в шахті ліфта і кріпити там дроти, тим більше ліфт треба відключати щоб він нікого не роздавив з монтажників.

 

 

всі питання можна було вирішити .. і з драбиною "лазити" по шахті не треба .. якщо ви не знаєте нюансів - краще помовчати ... там 2 ліфти, на момент монтажу один можна відключити .. монтаж робиться з криши кабіни ліфта .. все просто і досить зручно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на момент монтажу один можна відключити .. монтаж робиться з криши кабіни ліфта .. все просто і досить зручно ...

Ну так хтось має прийти і відключити його а потім вручну управляти пересуванням відключеного ліфта щоб монтажник який сидітиме на криші ліфта міг закріпити дроти. І все одно доведеться свердлити стіни щоб вивести кабеля з шахти на коридор а потім в квартири. Простіше вже між поверхами просвердлити перекриття і закріпити труби чи короба. А якщо це новий будинок то в кабельних канал які з'єднують щитки між поверхами повинно бути достатньо вільного місця щоб пропхати виту пару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

на момент монтажу один можна відключити .. монтаж робиться з криши кабіни ліфта .. все просто і досить зручно ...

Ну так хтось має прийти і відключити його а потім вручну управляти пересуванням відключеного ліфта щоб монтажник який сидітиме на криші ліфта міг закріпити дроти. І все одно доведеться свердлити стіни щоб вивести кабеля з шахти на коридор а потім в квартири. Простіше вже між поверхами просвердлити перекриття і закріпити труби чи короба. А якщо це новий будинок то в кабельних канал які з'єднують щитки між поверхами повинно бути достатньо вільного місця щоб пропхати виту пару.

 

 

це вже технічні деталі .. саме основне - нема бажання в фірми цим займатись ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже технічні деталі .. саме основне - нема бажання в фірми цим займатись ...

Ну раз не хочуть той фіг з ними, невже більше ніяких провайдерів нема в будинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

це вже технічні деталі .. саме основне - нема бажання в фірми цим займатись ...

Ну раз не хочуть той фіг з ними, невже більше ніяких провайдерів нема в будинку?

 

 

в тому то й справа що немає .. 180+ квартир і тільки один монопольний АДСЛ .. з однієї IP-адресою (зовнішня) яка не мінялась за 2 роки ні разу ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ну не знаю, вкотре можу сказати що Вам схоже просто не повезло з місцем розташування,

в мене ДГ краще ніж УТ що здихав на АДСЛ 300 м лінії, та загниваючий кучмовський КС (поки був beeline був толк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другий день інет страшно глючить .. сторінки відкриваються через раз, щось дивитись чи грати в онлайн - майже не реально .. особливо в вечері ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюсую, все те саме, але ніби сьогодні зранку відпустило, спостерігаю далі. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


другий день інет страшно глючить .. сторінки відкриваються через раз, щось дивитись чи грати в онлайн - майже не реально .. особливо в вечері ...

Фаза Луны Видать не та.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

другий день інет страшно глючить .. сторінки відкриваються через раз, щось дивитись чи грати в онлайн - майже не реально .. особливо в вечері ...

Фаза Луны Видать не та.

 

 

я теж так інколи відповідаю своїм користувачам коли мені лінь розбиратись в причинах ... але відповідь не знімає саму проблему і тоді я "піднімаю свою опу" і йду виправляти помилки ...

 

по суті - поки все працює, побачимо як буде на цих вихідних ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фаза Луны Видать не та.

 

 

И мне с фазой Луны не повезло. Upload значительно ниже заявленного даже в пределах города.

 

DG.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

я теж так інколи відповідаю своїм користувачам коли мені лінь розбиратись в причинах ... але відповідь не знімає саму проблему і тоді я "піднімаю свою опу" і йду виправляти помилки ...

Ну охренеть теперь. А хоть доля инфы предоставлено было? чтобы посмотреть где и что может быть не так. Штатные телепаты в отпуске.

Это охеренно не дать никакой вводной - получить такой же бесполезный ответ, и еще потом наехать. Збс так держать.

 

ЗЫ по сути ниче не падало на выходных. Помониторю если не забуду.

 

 

 

Upload значительно ниже заявленного даже в пределах города.

Что значит даже в пределах города?))) У ДГ 3ж нету) Да и пинг 8 мысов намекает на ВиФи.

Змінено користувачем Raniel-Atero
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

я теж так інколи відповідаю своїм користувачам коли мені лінь розбиратись в причинах ... але відповідь не знімає саму проблему і тоді я "піднімаю свою опу" і йду виправляти помилки ...

Ну охренеть теперь. А хоть доля инфы предоставлено было? чтобы посмотреть где и что может быть не так. Штатные телепаты в отпуске.

Это охеренно не дать никакой вводной - получить такой же бесполезный ответ, и еще потом наехать. Збс так держать.

 

ЗЫ по сути ниче не падало на выходных. Помониторю если не забуду.

 

я ніби до вас претензій не написав .. а відповів на вашу фразу ...

 

які вам дані потрібно ? пінг йшов .. сторінки "падали" .. хочу відкриваю, хочу ні ... реконект модема - все норм .. через 30-50 хв. те ж саме ... заходиш в онлайн гру, 20-30 хв. - дісконект ... пропонуєте ставити "монітор" на комп і ковиряти логи де і коли падало ? так краще подивіться свої логи .. якщо вони ведуться ...  якщо до вас не звонять, то може не хочеться чекати декільки хвилин на підтримці (іноді буває більше 5 хв.) або знову ж таки (мені особисто) влом тратити гроші і звонити з мобільного на стаціонар .. могли б і безкоштовну лінію зробити, компанія не маленька .. але - "у нас все для зручності користувачів" ;)

 

тим більше, написав про "проблему" не тільки я один ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

пінг йшов .. сторінки "падали" 

Т.е пинг в мир и на 8.8.8.8 шел безобрывно?)) Или я чего-то не понял?

 

ЗЫ в ноябре да был трабл, его пофиксили. Больше с Шевченка траблов нет.

ЗЫЫ Вести логи ап/даун абонентских портов, серьезно?)))

 

 

Змінено користувачем Raniel-Atero
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

пінг йшов .. сторінки "падали" 

Т.е пинг в мир и на 8.8.8.8 шел безобрывно?)) Или я чего-то не понял?

 

ЗЫ в ноябре да был трабл, его пофиксили. Больше с Шевченка траблов нет.

ЗЫЫ Вести логи ап/даун абонентских портов, серьезно?)))

 

 

саме так ... 8.8.8.8 - пінгується, "обриву" нема .. (відкрите вікно) .. сторінка в браузері (Хром, Мозілка) не відкривається .. онлайн гра - дісконект (Танки, кораблики, Невервінтер)  ... через 5 хвилин - все відкрилось ... якоїсь періодичності не було (могло працювати годину, або "обривати кожні 5 хв.) .. пробував на стаціонарному, ноуті і телефоні (просто заходив в маркет або оновлення погоди.. коли "обрив" - не відкриває нічого) .... IPTV (безкоштовні канали) - так само зупиняло...

 

все це спостерігалось в вечері (якраз на свята)  .. вдень - все норм ...  зараз ніби теж все норм (в вечері теж) ... змін (встановлення софта чи інше.)  не робилось ніяких ...

 

на рахунок логів - мав на увазі логи роботи DNS .. в мене всетаки підозра на нього ... хоча на компах прописаний ще і додатковий (8.8.8.8) ...

Змінено користувачем dj_design
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если повторится, попробуй 8ки основным поставить. а в резервный 193.109.80.2 вместо 96.20(или наоборот, смотря что прописано).

И при этом 2 пинга, один на 8.8.8.8 второй ya.ru например - сразу будет ясно с днсом трабл или нет.

Змінено користувачем Raniel-Atero
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если повторится, попробуй 8ки основным поставить. а в резервный 193.109.80.2 вместо 96.20(или наоборот, смотря что прописано).

И при этом 2 пинга, один на 8.8.8.8 второй ya.ru например - сразу будет ясно с днсом трабл или нет.

 

дякую, спробую ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что значит даже в пределах города?))) У ДГ 3ж нету) Да и пинг 8 мысов намекает на ВиФи.

Это значит качество связи от компьютера абонента в городе Луцк (подключение витой парой прямо в сетевую карту без дополнительного оборудования) до сервера ДГ в городе Луцк.

Кстати, обращение в техподдержку ДГ проблему не решило.

На картинке ниже виден внешний IP абонента и сервер ДГ в Луцке, с которым проверялось качество связи. Напомню, что заявленная скорость связи 25 Mbps.

 

DG_1.jpg

Если интересно, то могу сообщить и внутренний IP в приват.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...