Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

100% після ремонту будуть дайці "колядувати" в карманчику біля школи з якоюсь цяцьою. На світлофор будуть "встигати" проїжджати/проскакувати, пішоходи...

А в коменті по ссилці, Саша он, взагалі хоче раллі влаштувати. "Добре", що хоч вночі...

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви про перехрестя Клима Савури-Задворецька, то знак там був .

Так, оте перехрестя. А знак отой варто було б замінити на тих пару днів, бо ж куди це годиться? До того ж якийсь крєндєль вчора став на аварійку чим зайняв цілу смугу, та сама фігня була позавчора на Огієнка. А водій сидить втикає в руль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olsad, Onil, Ви проживаєте біля того переходу? Чи так - гіпотетично "разсуждаєте"?

В чому я не правий? Я там буваю по 3 рази проїзом на авто і майже завжди там зупиняюсь тому що якийсь Незалежний українець переходить дорогу, і йому на все пох-й,їде там авто чи ні. Тому я і проти переходу біля мосту, так як є за 100 м перехід і світлофор! От хай і користуються.

Думаю багато водіїв зі мною погодяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Onil, Ви не праві в тому, що бачите ситуацію лише з власної дзвіниці. Про кількість людей, які щодня користуються тим переходом, я вже колись писав.

До речі, бачив на Відродження біля Соло класно зробили освітлення переходу - повісили на тросі над дорогою 2 ліхтарі. Аналогічно треба зробити і тут. Плюс розмітку біло-червону.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, Звідти перехід можна сміливо прибрати, за разом і ту транзитну зупинку маршруток ;) менше полішуків буде з вокзалу і на вокзал бігати по діагоналі проспекту. ;) Про це також не одна сторінка написана.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будуть бігати все одно. Про це не одна сторінка написана. :) Тільки якщо забрати перехід це буде НЕОЧІКУВАНО! Зараз хоча б звертаєш увагу на зебру і здаля видно чи йде хтось по ній чи ні.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будуть бігати все одно. Про це не одна сторінка написана.
Будуть, дай природньому добору зробити свою справу :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді після, тьфу-тьфу, кількох смертельних дтп вернуть перехід і ще й в придачу до нього "мєнта" покладуть. Отоді всім водіям, які думають тільки за те, аби пошвидше проїхати Перемоги, прийде щастя.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще 2 дні транспортного армагедону

і не лагодять - погано, і лагодять - та ж байда. :)

"недогода нашій бабі

ні на пєцу ні на лаві"(С)

Змінено користувачем amadey777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись всі ми були проти зупинок мар.такі тільки на зупинках-привилки, а зараз і ніби зручно. Так само без нього наше життя можливе. І не потрібно придумувати якісь варіанти, ніби то вони зможуть втілитись в життя. Інколи просто можна погодитись з іншими, інші теж бачать ситуацію зі своєї сторони.

А ці "шонібуть" як на мене зовсім не дорочні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б там ще по обидва боки дороги пластикові стіни побудував, як на київській трасі за Рівним. Тоді вже точно тільки на пішохідному переході біля світлофора ходитимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вже там машина їздила біля 5 школи на міст. Що за люди. Асфальт мокрий ще. Щоправда недовго їздила. Міліція догнала з сиренами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи просто можна погодитись з іншими, інші теж бачать ситуацію зі своєї сторони.

Свого часу я майже рік щодня ходив цим переходом і досі їжджу через нього, сидячи за кермом, а не в салоні маршрутки. Тому можу категорично стверджувати що йому там саме місце.

Лише міській владі потрібно слідкувати за його станом, а нам потрібно їй про це нагадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Dream'

Що там їм нагадувати, вони і так пов"язли в болоті проблем, і краще думаю не зроблять.

Цікаво:будучи пішоходом а згодом водієм, ви погоджуєтесь з його існуванням(пішоходи ганять водіїв а ті навпаки) а тут якась "непонятка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво:будучи пішоходом а згодом водієм, ви погоджуєтесь з його існуванням(пішоходи ганять водіїв а ті навпаки) а тут якась "непонятка".

що тут цікаво? Все просто - я жив поряд з ним. Зранку і ввечері проїжджав через нього, бо їхав на/з роботи. Крім того міг і серед дня кілька разів проїхати. А ввечері не раз ходив цим переходом - чи то за хлібом, чи то за пивом в наш край. ) Саме тому бачу обидві сторони "медалі".

Крім того, постійно там бачив як люди, виходячи на зупинці перед мостом, переходили дорогу "ні вам, ні нам" - напряму до VAB-у. Прибравши перехід, потік тих людей збільшиться в рази. Але то вже та сама пісня - гарна й нова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРА!! СВЄРШИЛОСЬ!!! Перемого зробили... Эта таварищи пяць. Зачёт! Дорога рівна, хоч яйце коти. Я аж припух...

Зачот усім тим, хто приймав у цьому участь, а саме:

- там хто їздив із наклейкою "Я ненавиджу...!"

- тим, хто зай0був@в листами той самий, укравтодор, за не зроблені дороги.

- тим, хто тими ж листами і теж саме робив із Луцькою мерією

і всім всім всім!

Будьмо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перехід залишили біля мосту?

Чи він таки будем "вабити-харити" далі?

Змінено користувачем Onil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаки які позначають перехід ще є, відповідно і перехід можна вважати що є.

з.ы. особливо небезпечний цей перехід зимою, коли спуск з моста слизький і машину може занести, при невмілих діях водія, навіть на мінімальній швидкості. (звичайно не без допомоги пішоходів)

Змінено користувачем SG008
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особливо небезпечний цей перехід зимою, коли спуск з моста слизький і машину може занести, при невмілих діях водія, навіть на мінімальній швидкості. (звичайно не без допомоги пішоходів)

будь-який перехід особливо небезпечний зимою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька тез:

1. Нове покриття дійсно гарне,щодо якості покаже час.

2. Перекриття руху по пр.Перемоги показало слабке місце дорожніх комунікацій в місті.На к.Савури іноді в часи пік колейка була від бару Азалія. А я лишній раз впевнився,що перемичка Грущевського-К-Карого-Конякіна з кожним роком буде більш важливішою,ніж наш жд вокзал-"картінка". Хано стане на кап.ремонт міст.

3. Мабуть логічніше було б зробити розмітку,а тоді вже пускати транспорт.Ще б день потерпіли б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Нове покриття дійсно гарне,щодо якості покаже час.

тре собі на екскурсію з'їздити чи шо... )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Перемоги знов включили світлофори і зразу же з'явилися "тянучки", незалежно від кількості транспорту. З виключеними, заторів зовсім не було, пішоходи вільно переходили дорогу, і з Клима Савури вільно виїзжали всі. А тепер знов .... Реально познімати треба ті світлофори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть логічніше було б зробити розмітку,а тоді вже пускати транспорт

А це по нашому, а ще у Европу пруться?!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

логічніше блін... В нас розмітка напочатку літа з'являється і під кінець літа-початок осіні зникає. Фарби явно дають не по стандарту і мабуть ще й не таку як потрібно, при совку пам'ятаю шар фарби роздільної полоси був кілька міліметрів висотою за кілька покрасок і тримався набагато краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...