Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Знову по дорозі вкатаний сніг і купа м*дил. Будьте обережні.

Ось так в мене почався понеділок.

http://www.youtube.com/watch?v=RPQvBa0-u8Y

сніжко новий, а от м*дили :0026: ,думаю, всі ті самі... і з відлигою їх не поменшає :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на початкук набережної біля переїзду поставили знак ямки та обмеження швидкості 40км

будьте обережні можливо буде нова "кормушка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері вертався з Ратного (через Ковель). Можу сказати, що в Луцьку дуже хороші дороги і маленькі ямочки! :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері вертався з Ратного (через Ковель). Можу сказати, що в Луцьку дуже хороші дороги і маленькі ямочки!

не треба було так далеко їздити, щоб зробити такі висновки))

достатньо проїхатись через Рованці :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до уваги автолюбителів - на кільці біля Променя, при виїзді з вул.Яровиця (на кільці між Яровиця та Винниченка) каналізаційний люк практично відкритий. Кришка лежить збоку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на початкук набережної біля переїзду поставили знак ямки та обмеження швидкості 40км

будьте обережні можливо буде нова "кормушка"

Тоже самое поставили, если ехать по ул. Набережной в сторону ул. Киверцовской, за светофором, сразу за подъемом на ул. Яровици. И кстати, менты там уже кормились вчера, сразу после знака 40.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до уваги автолюбителів - на кільці біля Променя, при виїзді з вул.Яровиця (на кільці між Яровиця та Винниченка) каналізаційний люк практично відкритий. Кришка лежить збоку.

чому не поклав на місце?
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздив у рівненському напрямку - місцями хотілося зупинитися на узбічі і заплакати...

Чогось згадалось Клімчуковське гасло - "будуємо нову Волинь"

Щойно звідтіль, там, виявляється, ще можна їхати...Ви ще не були в напрямку Житомир - Бердичів. Дорога відсутня на 100%. На 40км джипом витратив дві години((( І завтра на діагностику по ходовій, ппц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євро відгуляли. Бабло на дороги кинули. Дайош зимову олімпіАДу!!! ))

Сугласєн!

а то вже Колєснікову їсти нічого, бідує хлопака...Знов таки, моральне здоров"я після "Х...даїв" тра поправити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає як траса на Маневичі?

на Маневичі дорога повна жо...а

особливо обережно - там де міст за Ківерцями!

його будують з осені, виділели вже 2 мільйона, а толку немає....такі ями, що можна автомобіль залишити, так що не розганяйтесь

в Колках ще більші ями, .....може весь автомобіль влізти....бачив пару авто, які стояли збоку робили заміну колес...)

спецом глянув шо за яма - так там метр на метр...і саме цікаво що ще на метр в низ...

ось такі дорожні служби в нас...)

особливо будьте обережні, коли їдете вночі чи ввечері...із-за калюж яма зливається з дорогою і відчувати ти її почитаєш, тільки коли в неї вїхав..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормальна там дорога, не лякайте людей. Міст за Ківерцями і Колківський полігон - дві проблемні ділянки, вся інша дорога нормальна: розчищена і широка, рух транспорту невеликий. Так, зявились нові ямки після зими, але їхати можна, і видно їх здалеку. Якщо не гнатися - до пункту призначення можна попасти вчасно і без проблем ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо чтобы чиновники на своих машинках по тем ямам поездили, увидели что к чему, начали ремонтироваться через день, может что и сделали б. Так не, они на вертолетах летают...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через Колки їжджу 2 рази на рік з інтервалом в пів року, з дорогою там завжди стабільність, її повна відсутність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чому, але в башку стрельнула така думка - не легше було б не асфальтувати дороги, а бетонувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...