Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, romanc сказал:

А меня развели на проверку при закрытии, напишите заяву, а потоом проверяльщики удивлялись, зачем я попросил..

Не розвели, нормальна практика: пройшов перевірку і спиш спокійно, тобто шлеш податкову. А без перевірки ще щось може вилізти вже коли ти й забудеш. Коли я закривався, тоді ніяких заяв не писали, перевірка проводилася автоматом після подачі заяви про закриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Не розвели, нормальна практика: пройшов перевірку і спиш спокійно, тобто шлеш податкову. А без перевірки ще щось може вилізти вже коли ти й забудеш. Коли я закривався, тоді ніяких заяв не писали, перевірка проводилася автоматом після подачі заяви про закриття.

Мне еще дополнительную, через областную налоговую, отдельный кабинет с проверяющими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romanc сказал:

Мне еще дополнительную, через областную налоговую, отдельный кабинет с проверяющими.

Нас взагалі в Києві перевіряли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, nickel сказал:

Підтверджує мою думку.

 

Хіба його не іноземний інвестор викупив. Чи може після того ін.  інвестори перестали заходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

 Чи може після того ін.  інвестори перестали заходити?

Які? Ти вважаєш що в нас є іноземні інвестиції? Це сльози з того що ми могли б мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Не було в Україні жодної амністії.

Була, в 2015-му

Тільки називалась "податковий компроміс". Юр.особам пропонували заплатити 5% (здається) за суми завищеного/недоплаченого ПДВ і ПнП.   Багато підприємств скористалось.   бюджет трохи поповнився.

Але якщо Ви думаєте, що після того 2015-го року ті ж підприємства почали вести чесну і прозору діяльність - то Ви помиляєтесь. :D

Думаю так буде і з цією амністією для фіз.осіб., Закон про яку вже підписаний президентом.  

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, nickel said:

Які? Ти вважаєш що в нас є іноземні інвестиції? Це сльози з того що ми могли б мати.

Не нада ля-ля. Такі потужні економіки як Кіпр, Панама, Британські Віргінські Острови, Беліз... інвестували в Україну охуліарди доларів! Компаніям з цих країн належать сотні (може й тисячі) успішних українських підприємств!

:)   

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, natalka) сказал:

Була, в 2015-му

Тільки називалась "податковий компроміс". Юр.особам пропонували заплатити 5% (здається) за суми завищеного/недоплаченого ПДВ і ПнП.   Багато підприємств скористалось.   бюджет трохи поповнився.

Але якщо Ви думаєте, що після того 2015-го року ті ж підприємства почали вести чесну і прозору діяльність - то Ви помиляєтесь. :D

Думаю так буде і з цією амністією для фіз.осіб., Закон про яку вже підписаний президентом.  

Наталка, те, що я собі уявляю амністією не було і не буде, ні в 15 ні зараз.

Амністія сама по собі не вирішує нічого, взагалі немає ніякого чарівного дійства, після якого податкову можна буде розпустити. Після амністії вони навпаки мали б почати працювати з подвоєною силою. Коли я говорю про амністію, то маю на увазі й реформу податкової, а в нас роблять "компроміси", а не амністії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

Не нада ля-ля. Такі потужні економіки як Кіпр, Панама, Британські Віргінські Острови, Беліз... інвестували в Україну охуліарди доларів! Компаніям з цих країн належать сотні (може й тисячі) успішних українських підприємств!

:)   

Було б смішно, якби не було сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи набридло, всі вчепилися до слова амністія, забуваючи що мова йшла про приватизацію. Її треба оголосити такою що відбувалася і оголосити, що результати не будуть оспорювати ся державою - я говорив про цю амністію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, nickel сказал:

Які? Ти вважаєш що в нас є іноземні інвестиції? Це сльози з того що ми могли б мати.

Ну точно не через розкуркулення. І Криворіжсталь тому яскравий приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, nickel сказано:

Трохи набридло, всі вчепилися до слова амністія, забуваючи що мова йшла про приватизацію. Її треба оголосити такою що відбувалася і оголосити, що результати не будуть оспорювати ся державою - я говорив про цю амністію.

Буде створено поганий прецедент - можна обкрадати цілу державу і тобі за це нічого не буде. Бо приватизували все по різному - дехто викупляв сертифікати. А були такі директора, що штучно банкрутили підприємства та потім за безцінь купляли самі цінні активи. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, volks сказал:

Ну точно не через розкуркулення. І Криворіжсталь тому яскравий приклад.

Додай до цього ще розкуркулення і забудь про інвестиції і Криворіжсталь, буле яскравим і єдиним прикладом. Вона і так таким є - єдиним і тому яскравим, але не таким що характеризує політику держави, тому й інвестор ризикнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, nickel сказано:

Трохи набридло, всі вчепилися до слова амністія, забуваючи що мова йшла про приватизацію. Її треба оголосити такою що відбувалася і оголосити, що результати не будуть оспорювати ся державою - я говорив про цю амністію.

тобто, навіть якщо право власності набуто злочинним шляхом, все-одно, пропонуєш понять і прастіть? 

ніхто ж не каже, що держава збирається віджати майно в сумлінних інвесторів, тільки те - де були порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

ніхто ж не каже, що держава збирається віджати майно в сумлінних інвесторів, тільки те - де були порушення.

Фух, ну то значить ахмєтов, коломойський, фірташ і пінчук можуть видихнути і спати спокійно.

А несумлінному порошенку треба збирати шмотки і валити до себе в Іспанію, поки не посадили))

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, sergkots сказал:

Буде створено поганий прецедент - можна обкрадати цілу державу і тобі за це нічого не буде.

Бля, а зараз в нас що? Ніхто не обкрадав і не обкрадає "цілу державу", усі завмерли і чекають прецеденту? Зараз нікому не вистачить яєць усе "забрать и поделить" і слава богу. Пізно вже кулачками трясти, пора визнати поразку і зафіксувати втрати.

Цитата

Бо приватизували все по різному - дехто викупляв сертифікати. А були такі директора, що штучно банкрутили підприємства та потім за безцінь купляли самі цінні активи. 

Хіба я казав, що приватизація відбулася чесно?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

 Вона і так таким є - єдиним і тому яскравим, але не таким що характеризує політику держави, тому й інвестор ризикнув.

Або просто розумів, що приватизовує його без договорняків і, відповідно, знову його реприватизовувати не будуть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Bliksss сказал:

тобто, навіть якщо право власності набуто злочинним шляхом, все-одно, пропонуєш понять і прастіть? 

Я за те, що вор должен сідєть в тюрьмє. А не платити податки, займатися благодійністю і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

Фух, ну то значить ахмєтов, коломойський, фірташ і пінчук можуть видихнути і спати спокійно.

А несумлінному порошенку треба збирати шмотки і валити до себе в Іспанію, поки не посадили))

не треба в Іспанію, хай десь далі валить.

9 хвилин тому, nickel сказано:

Хіба я казав, що приватизація відбулася чесно?

не казав, але вже вкотре кажеш - що треба прастіть всєх... що на тебе не схоже, це точно ти? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Bliksss сказал:

тобто, навіть якщо право власності набуто злочинним шляхом, все-одно, пропонуєш понять і прастіть? 

ніхто ж не каже, що держава збирається віджати майно в сумлінних інвесторів, тільки те - де були порушення.

Та 99% приватизацій відбувалися з різними порушеннями, як значними так і не дуже. Де "дуже", там вже поховані усі свідки, хрєн що ти розслідуєш. Тому - да, панять і прастіть. Як в біржових гравців - зафіксуватися і жити далі. Це буде для всіх краще, ніж постійно згадувати, що колись баба дівкою була і буй від пупа неможливо було відірвати.

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Тому - да, панять і прастіть.

добрий ти...занадто...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Я за те, що вор должен сідєть в тюрьмє. А не платити податки, займатися благодійністю і т.д. і т.п.

От після закінчення приватизації і сказати: ми проіпалися і дали вам не завжди чесно приватизувати, такого більше не повториться, відтепер платите податки справно.

Только что, Bliksss сказал:

не казав, але вже вкотре кажеш - що треба прастіть всєх... що на тебе не схоже, це точно ти? ;)

Бо вважаю що момент, коли цивілізований світ зрозумів би тотальну реприватизацію, вже давно пройшов. Пора зняти рожеві окуляри і зрозуміти це. Хоча я взагалі не прихильник таких прощань. Ну але не вистачило б в жодної влади на це яєць. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Я за те, що вор должен сідєть в тюрьмє. А не платити податки, займатися благодійністю і т.д. і т.п.

А хто і як має визначати,хто вор,хто нє.

Хто має сидіти,а хто нє.

І саме головне,якщо пів країни виявиться ворами ,і звісно ж не захочуть сидіти в тюрмі,то як їх туди посадити?

А хто тоді буде працювати,вчити,лікувати,урожай вирощувати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

А хто і як має визначати,хто вор,хто нє.

Хто має сидіти,а хто нє.

І саме головне,якщо пів країни виявиться ворами ,і звісно ж не захочуть сидіти в тюрмі,то як їх туди посадити?

А хто тоді буде працювати,вчити,лікувати,урожай вирощувати?

Ок. Якщо відкрию твій магазин,  і винесу тіліпони, мене також треба панять і прастіть?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок.Якщо в мого діда була земля а потім її колективізували,а потім паї поділили, і тепер мою землю продають- то мені що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...