Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, Waver сказано:

 І що то за встановлена над дорогою конструкція з якоюсь апаратурою на трасі між Володимиром та Нововолинськом і що за бус з наглухо затемненими вікнами паркується під цією конструкцією кожну ніч та навіщо?

Це вага.

Перевіряють великі авто на перевантаження. Може 40-тонник везти  56тон. А йому із таким вантажем там їхати ніззя.

Йому в принципі виїжджати перевантаженим ніззя.

 

А Бус якраз може ловити таких чудіків, вони ж зазвичай вночі і іздять.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Waver сказано:

Звідки рахується початок, як взагалі вичислити той 71-87 км? І чому взагалі одна камера позначена на відрізку в 16 км а не в точному місці?

Це відрізки де можуть стояти з радаром.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Waver сказано:

Цікаво... якщо авто зареєстроване на юридичне лице і здається в оренду... - кому приходять штрафи і хто їх оплачує?

От тут цікавий випадок був з однією конторкою, з якою я троха співпрацюю

Коротше було два штрафи від камер на їхні авто. чи пошта їх погубила, чи їх і не відправили, коротше про ті штрафи ніхто не знав допоки директор одного чудовго дня не дізнався що його всі рахунки заблоковані (фірми, і його якийсь особистий ніби теж)

То тепер хтось з працівників має додаткову функцію - регулярно моніторити по всіх авто фірми штрафи

 

10 годин тому, Lisovic сказано:

800x528.jpg.48ab8dc55602e8813fe9d69bc06dcf9a.jpg

 

а це високотехнологічне заземлення мабуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, vampirich сказал:

То тепер хтось з працівників має додаткову функцію - регулярно моніторити по всіх авто фірми штрафи

Купа сервісів пропонують нагадувати про несплачені штрафи безкоштовно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Купа сервісів пропонують нагадувати про несплачені штрафи безкоштовно :)

ну тут я уже не знаю як вони те все організували... але смисл іще був зробити відповідального, щоб у випадку чого було кому робити їбобо :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.07.2021 в 09:51, Dima4s сказал:

наскільки я знаю- немає. якщо це не на чужій ділянці- то сумніваюсь що хтось може заборонити.
інше питання що більш за все власнику це не сподобається і це буде якщо не прохання прибрати то сварка/ пакость.

 

В 13.07.2021 в 13:20, Litovets сказал:

Якщо дорожні знаки чи розмітка не забороняє то можна і якщо територія на якій тре запаркувати авто не є приватною власністю.

Але мешканців приватного будинку явно насторожить авто припарковане біля їх дому, у які дії виллється та настороженість можна тільки гадати.

Но особисто я би не став паркувати своє авто на якийсь більш-менш тривалий час біля чийогось будинку без якоїсь дуже вагомої причини.

Набрав ще раз, але це вже зовсім інший текст вийшов. :(

Відразу зазначу, що я також не прихильник паркуватися в приватному секторі, а якщо є хоч мінімальна підозра, що я комусь можу заважати, то маю в бардачку табличку з своїм номером телефону, яку залишаю під лобовим склом. В нас біля офісу парковка всього на 4 авто, це щоб ніхто нікому не заважав. Може влізти 5, але п'ята тоді перекриває виїзд всім іншим. А регулярно на роботу їздять 6 авто і є ще одне службове. І майже всі протягом дня то заїжджають то виїжджають, то завантажитися, то розвантажитися, лише в мене сраковозка - зранку приїхав, ввечері поїхав. І хоч я приїжджаю першим і можу зайняти вільне місце, але за цілий день мене разів 5 можуть смикнути - випусти/впусти, дай розвантажитися. Тому я навіть не паркуюся біля офісу, а повертаю на бічну вулицю навпроти офісу і стаю біля дитячого садка, а вже навпроти дитячого садка приватні садиби. Одного ранку тільки встиг зупинитися як вискочив з воріт мужик і чемно попросив сьогодні стати трохи далі, бо до нього фура має приїхати і якщо фура стане біля мене, то ми перекриємо всю вулицю на кілька годин. Відкотився далі. Але далі вже ворота іншого будинку співробітника мого родича, тому прокотився за його ворота, щоб звідти можна було без проблем виїхати. Ну і щоб той мужик мене не виглядав кожного разу, коли у нього фура буде, вирішив тепер там ставати. Але одного дня дзвонить родич, каже що я заблокував його співробітника і він не може виїхати. Блін, я ж залишив йому місце навпроти воріт, щоб він міг бусом виїхати задом поперек дороги (ширини вистачає), а тоді повернути ліворуч в місто. Так ні, він звик з воріт виїжджати задом праворуч, а тоді їхати прямо в місто. Ну але ж не буду чужу людину вчити їздити, пішов переставив авто трохи далі. А там знову поворот в провулок і доволі вузький, тому треба ставати за ним, щоб не заважати зажджати/виїжджати. Так і ставав надалі. Але поруч дитячий садок зранку повно машин – батьки привозять дітей в садок, тому коли «моє» місце бувало зайняте, ставав де було місце, інколи й за садком біля приватного будинку. І от якось гортаю стрічку в ФБ і бачу фото моєї машини в новинах з заголовком щось типу «Водій-хам». Переглянув статтю, там було вказано, що якась жінка створила скаргу в електронному сервісі, що хамовитий водій влаштував паркову під її вікнами. В статті було з десяток фото машини зроблених останніх пів-року і прикріплених до скарги. Знайшов ту скаргу, муніципали вже відписали – беремо в роботу, тому наступні декілька днів я вирішив паркуватися в іншому місці. Не тому що думав, що щось порушую, а тому що знаю, що їм по барабану, випишуть постанову, а ти потім бігай по сесіях міської ради і доказуй, що не олень. Муніципали приїхали якогось дня пофоткали інші авто батьків, які дітей в садок привезли і дали відповідь: що вказаного авто не виявлено, але люди, які паркуються біля садочку правил ПДР не порушують і прикріпили свої фотки, а на Ваших (тьоткіних) фотографіях авто також нічого не порушує. І скаргу закрили, а я далі почав там паркуватися. Але на днях затримався біля своєї машини, а поруч стояв 5-тонник. Підійшов водій 5-тонника, каже, що живе в провулку і моє авто заважає йому виїжджати задом. Ну дійсно, він, як той бус, поперек дороги  не влізе і йому, щоб виїхати в місто, треба завернути праворуч, а там моє авто. І тепер я стаю ще далі, забор садочка вже закінчився і от тепер я дійсно стаю навпроти тієї жінки, яка на мене скаргу писала, тільки раніше я там ставав дуже-дуже рідко, коли інших місць не було, а тепер постійно. І от вона не витримала і заговорила зі мною, просить ставати десь в іншому місці. Моїх пояснень не хоче навіть слухати. І хоч я її розумію, сам живу на першому поверсі і не люблю, коли мені під вікнами стають, мене це також починає трохи вибішувати, якщо так буду кожного в сраку цілувати, то вони на голову вилізуть, тим більше що саме ця жінка єдина не підійшла і по людськи не попросила, а спочатку накатала кляузу. При чому не першу, електронний сервіс дає переглянути всі її кляузи, я – вже четвертий по рахунку, але на мені система дала збій. Тітка хоч і вредна, але ніби не схожа на таку, що буде пакості робити. Ми навіть коли спілкувалися, то голоси не підвищували. І я вже не знаю куди діватися, за тією тіткою перехрестя і дві вулиці приватної забудови з обох боків. Вулиці ще радянських часів, більшість будинків вже поділені між спадкоємцями і мають по два виїзди, тобто й стати біля них не вийде, якщо відступати 10 метрів від заїзду. Тому все-таки хочу відвоювати собі шмат вулиці і стояти біля вредної тітки, якщо в цьому немає порушення ПДР. Але мушу бути готовим і до зустрічі з муніципалами і до виступів на сесіях міської ради.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

@nickel, а чо "двоколісним гран черокі" на роботу не їздиш?:)

До карантина їздив, а після карантину відмовилися від громадського транспорту, тому мушу ще дружину на роботу підвозити. В неї і свої права є, але стала останнім часом боятися їздити по місту. Тому так.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel написано багато, але нічого не понятно. Треба бачити вулицю. Але якщо, пдр не порушуєш, на приватній землі не стаєш, то які можуть бути претензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, nickel сказано:

До карантина їздив, а після карантину відмовилися від громадського транспорту, тому мушу ще дружину на роботу підвозити. В неї і свої права є, але стала останнім часом боятися їздити по місту. Тому так.

в мене сусід набив металеві труби від свого паркану до дороги, щоб ніхто не паркувався)) да він не правий. але ніхто не прийде видирати ті труби.  плюс по правилах благоустрою, територія за парканом не твоя, але якщо там срач- тебе можуть оштрафувати)
підтримую. треба бачити вулицю щоб казати щось предметно.
я паркуюсь в таких випадках в межах пари хвилин ходу. не витрачаю свій час на розборки з адекватами і неадекватами.
 

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s z я так зрозумів Нікель не по стороні приватних будинків, а навпроти, через дорогу, понад садочком паркується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 минуты назад, Dima4s сказал:

в мене сусід набив металеві труби від свого паркану до дороги, щоб ніхто не паркувався)) да він не правий. але ніхто не прийде видирати ті труби.  плюс по правилах благоустрою, територія за парканом не твоя, але якщо там срач- тебе можуть оштрафувати)

Та хай б'є труби, я ж на тротуар не залажу, стаю на дорозі

3 минуты назад, Dima4s сказал:

а взагалі, я паркуюсь в таких випадках в межах пари хвилин ходу. не витрачаю свій час на розборки з адекватами і неадекватами.

Я також стараюся уникати, але ж бабулі не йметься, зайшов знову на сайт з скаргами, а там виявляється від бабулі вже 6 скарга знову за стоянку під вікнами і знову за мене. Цього разу журналізди в ФБ мене не попередили і муніципали мали змогу фоткати машину з усіх ракурсів і ось їхня відповідь:

У відповідь на Ваше звернення, повідомляємо, що інспектором з паркування департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було здійснено виїзд за адресою: вул. Шевченка, 66, де порушень ПДР виявлено не було.
Додатково зазначаємо, що на даний момент у місті Луцьку здійснюється розробка та удосконалення схеми організації дорожнього руху в рамках міжнародного грантового проекту «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма і Луцька» програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Інформація щодо необхідності встановлення дорожніх знаків 3.34 «Зупинка заборонена» по вул. Ломоносова та Шевченка буде передана відповідальним особам.

Але ж головне, що петиція була створена до моєї розмови з водієм 5-тонника, і виглядає так, що після кожної скарги я стаю все ближче до неї, а після останньої взагалі став ставати навпроти її вікон :)

Ось вам вулиця

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, vampirich сказал:

@Dima4s z я так зрозумів Нікель не по стороні приватних будинків, а навпроти, через дорогу, понад садочком паркується

Паркувався... Поки догоджав усім, то забор садочка закінчився і я вже паркуюся навпроти бабки, яка на мене кляузи пише муніципалам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Паркувався... Поки догоджав усім, то забор садочка закінчився і я вже паркуюся навпроти бабки, яка на мене кляузи пише муніципалам :)

Ну то й не забирай в бабки сенс її життя))

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камери автоматичної фіксації можна дивитися в додатку МВС.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.mvs.vfx&hl=uk&gl=US

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Cherman сказал:

А ставити авто десь надалеко в дворах, не варіант?

Де? Мені не лінь навіть стати на стоянці Елетротермометрії, але там зробили спортзал і вже зранку там аншлаг. Я пару разів пробував, раз вийде стати, три рази - ні. Цієї зими, коли сніг не встигали чистити я там такі круги нарізав, щоб знайти місце, нічого путнього не знайшов. Біля термометрії є велика стоянка Управління охорони водних ресурсів, там максимум три авто стоїть, але закрито шлагбаумом. А тут ціла вулиця, цілий день мертва, лише зранку і ввечері, коли батьки дітей в садік з садіка, то там також аншлаг. Я ж не газую, не прогріваю мотора під вікнами, на сигналку ставлю і знімаю бесшумно (є така функція в брелку). Баба свого щастя не розуміє, я став і стою, а якщо мене не буде, то будуть ті батьки під'їжджати і від'їжджати кожних 5 хвилин. І як вона пише дехто навіть двигуна не глушить, бо спішить. Є стояночка навпроти Кулька, але я туди стану лише якщо стара доб'ється, щоб біля неї знак поставили.

В дворах все займає судова охорона, які теж поруч і теж мучаться :)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Cherman сказано:

А ставити авто десь надалеко в дворах, не варіант?

та це просто ситуація по смислу  аналогічна до "ти чого тут у дворі став? тут моє місце! тут іще мій дід фіру з конями паркував!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Dima4s сказал:

https://prnt.sc/1be5ywh
 

а біля коледжу? чи на стоянці нової лінії нашого краю?

Навпроти коледжу (кулька) є маленька стоянка. Але я там стану лише якщо на цій вулиці, де паркуюся зараз, встановлять заборонні знаки. Ну це ж не нормально, що я її бзікам маю вгоджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Nokian сказал:

ДаунінгКрюгер відпочивають..

Разом з Гоголем 

 

Вітя, ти хочеш поговорити про це?

4 минуты назад, Cherman сказал:

Я розумію зміст цієї ситуації. Просто, питання в тому, чи варті нерви, потрачені на довбограїв, тих 3-4 хвилин пішої ходьби. Тим більше, авто в Нікеля, ніби таке, яке не страшно десь залишати.

Мені навіть не страшно залишати його біля довбограїв. Та й нерви поки лише в старої. Я ж лише хотів уточнити по ПДР чи правий  на 100%, то муніципали вже дали роз'яснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Waver сказано:

Цікавить, шо то за мутка з тими талонами на пальне? Чого на заправках завжди запитують - "За готівку чи ні"?

Яка економія якщо по тих талонах і що це вагалі таке?

Потрібно десь 1 000 літрів 95-го бензину... 

На такій кількості тисячі дві грн зекономиш,якщо візьмеш талони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Waver said:

Цікавить, шо то за мутка з тими талонами на пальне? Чого на заправках завжди запитують - "За готівку чи ні"?

Я чомусь думаю, що «...чи ні?» - це не обов’язково талони, це ще й банківська картка. А на ній може не виявитися грошей, або просто якийсь глюк, що не дозволить списати кошти. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Nokian said:

На такій кількості тисячі дві грн зекономиш,якщо візьмеш талони.

Економія! 
Колись, коли паливо коштувало +/- 20 грн, я купував талони ВОГ/Окко зі знижкою мінус 3 грн/літра, в тому числі в того пана, якого згадали вище. А зараз гривня з копійками :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...