Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Почався сезон цукрових буряків. Будьмо обережні.

Години дві з половиною тому наїхав колесом на буряк на Рівненському кільці. Все нормально, але цей клятий вид їх транспортування... :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так можна і піддон розвалити.

І чому не можна нкривати брезентом ті буряки?(

Треба якусь петицію транспортнікам написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий снаряд злетівши з кузова на швидкості 100 км на годину розвалить лобовуху в ноль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці на Володимирській стоїть КАМАЗ з причепом, а в прицепі - танк).. будьте уважні, коли задивляєтесь.... а то дідусь на скутері вже вїхав шкоді в зад )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання по кільцю на набережній-шевченка.

Скільки там полос для руху і чому?

Ніби вже обговорювали, але перелопатив тему і не можу щось знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання по кільцю на набережній-шевченка.

Скільки там полос для руху і чому?

Ніби вже обговорювали, але перелопатив тему і не можу щось знайти.

Дві, ширина дороги дозволяє. Імхо.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві, ширина дороги дозволяє. Імхо.

я теж так думаю, але там 5.5 лише в одному місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві, ширина дороги дозволяє. Імхо.

і не вірна відповідь.

Траса Варшава - Київ, ширина дороги ще більша, але там по 1 полосі в кожну сторону. Кількість полос показує дорожня розмітка,а не "ширина"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві, ширина дороги дозволяє. Імхо.

і не вірна відповідь.

Траса Варшава - Київ, ширина дороги ще більша, але там по 1 полосі в кожну сторону. Кількість полос показує дорожня розмітка,а не "ширина"

"І не правильна відповідь" (с) :)

11.1. Количество полос на проезжей части для движения нерельсовых транспортных средств определяется дорожной разметкой или дорожными знаками 5.16 5.16.png, 5.17.1 5.17.1.png, 5.17.2 5.17.2.png, а при их отсутствии — самими водителями с учетом ширины проезжей части соответствующего направления движения, габаритов транспортных средств и безопасных интервалов между ними."

Недалекий пример, Набережная.

Змінено користувачем GreyHairs
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GreyHairs, тобто, коли їдуть мотоциклєт і матіз = 2 полоси, а коли захочуть проїхатися трали, то одна?

якось у Києві мене заєць зупинив,і хотів виставити штрафа, за те, що я обігнав повільно рухаючого тролейбуса без поворота, мов порушив рядність не попередивши всіх. Викрутився тим, що лінії не було видно (чи стерта,чи ненапалювали,чи заново поклали асфальт) а це по суті вважається однією великою полосою,значить рядність не порушував і закон не нарушив. Інспетор просто відпустив зціпивши зуби.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пункт "Правил..." 11.1:

11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками 5.16, 5.17.1, 5.17.2, а за їх відсутності - самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.

------------------------

оп! бачу, вже спізнився, вже виклали :)

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я процитутвав правила, а не надумав щось сам.

GreyHairs, .......за те, що я обігнав повільно рухаючого тролейбуса без поворота, мов порушив рядність не попередивши всіх. ......

Причему тут одна велика полоса, якщо ширина дороги тобі дозволила випередити тролейбус, але ти порушив, бо не включив повороту (ознаки про зміну положення на дорозі). В неділю я теж їхав по окружній в Києві, де частково (по пару км) немає розмітки, а знаки висять тільки перед з'їздами та розв'язками. То що з того - випереджаючи автомобілі я не маю включати повороти, чи як? Бо по твоему це одна велика смуга.

Змінено користувачем GreyHairs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а за їх відсутності - самими водіями

Але тут такий нюанс що відсутність (а не допустим просто погану видимість розмітки) треба ще довести. На набережній "по документах" ніяк не може бути відсутності розмітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАІ України нагадує: з 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денну пору доби

Закріплення відповідної норми в українському законодавстві пов’язане передусім з необхідністю додаткового позначення транспортного засобу в умовах недостатньої видимості, зокрема у осінньо-зимовий період.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року №111 «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

«У багатьох країнах Європи рух із ввімкненими фарами у світлу пору доби є обов’язковим, – зазначає очільник ДАІ Анатолій Сіренко. – Такі заходи безпеки допомагають значно знизити ризики виникнення дорожньо-транспортних пригод».

Також водіям варто пам’ятати, що згідно з частиною 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення за «порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів» передбачено штраф в розмірі від 425 до 510 гривень.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знав куди нехай буде тут, випадково знайшов:

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви також можете придбати собі таку рамку до номера і недорого :-) http://plate-changer.com/ru/

Виготовити іменний номер http://ua.autoagent.in.ua/autonum/ зарееструвати і перекидати скільки заманеться :-)

Тільки ось вр007, напевно вже зайнятий ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з сьогоднішнього дня не забуваймо вмикати ближнє світло фар чи ДХВ під час руху поза межами населених пунктів

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вечором в колегі вкрали планшет з авто, розбили скло. Не залишайте в автомобілі цінних речей на ніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вечором в колегі вкрали планшет з авто, розбили скло. Не залишайте в автомобілі цінних речей на ніч.

Не тільки на ніч, знайомого елантру вскрили біля тамтама серед білого дня, ноут, планшет та бабло витягли. Вскривали сканером. А якби десь на районі то гопнікам скло розбити, що 2 пальці, ну ви самі знаєте що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да, не радужно :((((

а як з регістраторами, теж крадуть у Луцьку?

збираюсь придбати, думаю якої конструкції стаціонарної чи з'ємної...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vip.volyn.ua/articles/vnochi-u-lucku-zgoriv-mersedes

Шикарна машинка згоріла, хтось що чув - хто (власник/користувач) має відношеннй до цієї авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя на Шевченка (Наш Край) облаштовують світлофорами.

Декілька днів тому замітив, що з"явилися стійки, забетоновані та пофарбовані, а сьогодні вранці вже стояв ГАЗончик монтажників з "Луцьксвітла"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також мають облаштувати світлофором перехрестя на Вишків (Набережна-Ківерцівська-Стрілецька-ВоїнівУПА).

Ще третє місце було заплановано... не можу згадати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...