Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

Цього тижня, я, мабуть, буду на світязі футбол грати :) з нареченою і друзями.

Тому все що там сказано вище про продавщицю - наклеп :blush:

Напевне наречена також на борді зареєстрована! :rolleyes:

А взагалі то хлопці тебе тільки підтримували - що вдієш АМУР - потрібно виправдовувати свій підпис і статус!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ні, не зареєстрована...

Хоча теоретично - тема не скрита.

"АМУР" статус? Що він включає? Наявність з собою постійно великої кількості секс-іграшок і різних стимулюючих препаратів? :rolleyes:

З.І. Сорі за офтоп. В тему скажу - на цих вихідних мене не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я б з радістю, але потрібно, щоб люди ще хотіли ходити!!!

Буде не гарно, якщо ми домовимся, а потім 5 людей постійно приходитиме грати!!!

Але поговорити в принципі можна - побачим що нам пообіцяють :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під 5-ма людьми я маю на увазі тих, хто сказав, що з радістю постійно ходитиме, решту поки визначаються - тому і зал поки замовляємо щотижня, а не бронююємо за собою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що Вам сказати??? Можу тільки сказати:"Я ж казав!!!"

От незахотіли відразу зал замовити, а зараз вже знову не можна замовити! З неділі вирішую через знайомих, а вони не можуть допомогти, кажуть, що вже пізно!!! З Масіком пробуємо вирішити! завтра на прийом нас запросили ніби - поїдим поговорим, а тоді прийматимемо рішення! Саме тому нічого не відписую - поки нічого не зрозуміло, нічого писати не можу!

Але план наступний - якщо адреналін відпадає, то тоді Smith з твоєю допомогою замовимо зал в ліцеї і побігаємо там! Але те що гратимемо - то точно!!! Доречі мені сказали, що все ж таки на кубок якоїсь газети будуть магання в Адреналіні - я думаю може ми виставимо комунду!!! Блін - куча класних гравців - ми ж можем постійно приймати в подібних змаганнях участь! Не будьте такими пасивними - "ведь только смелым покоряются моря" :rolleyes:

P.S. З завтрашнього дня всіх обдзвонюватиму, щоб визначитись з точною кількістю бажаючих - тому якщо ще є нові бажаючі - подавайте заявки!!!

Да і CEM, то ща запитання? Ти ж в моїй команді - ти точно маєш грати!!! Я думав це вже й так зрозіміло!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Были с Spanasyuk в Адреналине: свободное время с 20.30 до 21.30, время мы забронировали за нами, если позволит погода предлагаю побегать в лицее, говорили по поводу скидок - если заказываем на квартал, то можно торговаться на 20-25-30%. Самое важное - собраться и закрепиться коллективом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обдзвонив всіх зі списку, адреналін і години цілком влаштовують - прийде 12 людей! Я думаю години нам цілком буде достатньо! :rolleyes:

Тому чекаю всіх в Адреналіні в пятницю! :rolleyes:

P.S.в принципі декому навіть краще, що зістрічаємось пізніше! Нагадую, що граємо з 20.30 до 21.30!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную перестрахуватись, шукати 15 чоловік і грати на 3 команди. Щоб не було так: 12 сказали, що прийде, прийшло 10. І немає замін і мало людей в команді.

На тому полі найкомфортніше грати 6 на 6.

Якщо збираєм 15, то тоді думаю прийде як мінімум 12 :) Буде 13,14 - будуть заміни. Прийде 15 - 3 команди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оно то классно было бы играть тремя командами, но где ж их то набрать - 15 человек? К тому же на завтра зал заказан на один час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь з Дімою.

С чем соглашаешься?

Сорри - туплю, заработался и хреново посты почитал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияSmith (08 июля 2010 - 15:56) писал:

Погоджуюсь з Дімою.

С чем соглашаешься?

З ходом його думок - щодо 15 чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Masik, нічо. І таке буває. Головне, друже, що б ти завтра прийшов і з нами у футбол пограв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 13-й.

Хтось може має друга/знайомого, який хоче пограти чи шукати 14 і 15 серед своїх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші плани трішки змінились – ми все ж таки гратимемо 1,5 години – з 20.00 до 21.30. В зв’язку з приїздом гостей я встиг передзвонити більшій половині гравців (тобто більшості – половна, як каже анекдот не буває більшою чи меншою), решті передзвоню завтра, тобто вже сьогодні зранку! ТОМУ ЗБІР НА ТРИБУНІ БІЛЯ ФУТБОЛЬШОЇ ПЛОЩАДКИ О 19.45! Те що збереться я так розумію чоловік 14 – тільки на краще, бо м’ячик я принесу, а чи гратиму ще не знаю – просто «встеча старих друзей, это всегда так волнительно»! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, так, бери. Він буде 14-им.

І мій ще один знайомий буде. Тобто, всього 15.

Якщо всі прийдуть буде непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так народ ви попереджуйте скільки буде, а то буде не команда, а банда! І доречі не 15, а як мінімум 16!

Наскільки я знаю, то з другом прийде Vaso, з другом прийде Yurik і з двома друзями має бути Amid!

Принаймні так мене попередили!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я всё-таки не понял, играют все желающие или бордовцы только ?

Кто с 33 могу забрать - подвезти к месту назначения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...