Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

ну пацани Вам немає ціни !!!! :smile-zachot:дякую

таку футболку забабахали :ok2:

сьогодні не вспію, тому що в Львові, але в наступну пятницю з мене півас всім......:friday:

п.с. а чому № 11?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ти ще її не міряв! Сподіваюсь, що підійде, мала вона точно не повинна бути :blush: Тяжко з розміром було вгадати! Чуть, що будем пивом поїти, поки не виростеш до необхідних розмірів!!! :rolleyes:

Нє, ну пропонували "6", але потім вирішили так як футболка перша, то ставити "1". Але один, це воротярь, тому доставили ще 1! Так що "11-кою" ти Юріку завдячуєш!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішилось тільки що всетаки буду сьогодні!! До зустрічі) :friday:

Нє, ну пропонували "6", але потім вирішили так як футболка перша, то ставити "1". Але один, це воротярь, тому доставили ще 1! Так що "11-кою" ти Юріку завдячуєш!!!

А зря, в нас тільки один воротар, булоб двоє :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МИ воротарям будем робити "1а" і "1б" :D

так ви за розмовами не забувайте, що збираємось на пів години раніше цього разу - тобто на 19.15

Доречі будем цього разу і фляги презентувати - нормальні мені здається також!!! Спеціально за водою їздити доводилось!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МИ воротарям будем робити "1а" і "1б" :D

так ви за розмовами не забувайте, що збираємось на пів години раніше цього разу - тобто на 19.15

Доречі будем цього разу і фляги презеньувати - нормальні мені здається також!!! Спеціально за водою їздити доводилось!!!

Якби в мене пів дня небуло білайна, і я не передзвонив до Юріка, то прийшовби як завжди... Тому уточнювати треба раніше, ато яб пролетів :mdr:

Менеджер Сергій -1 :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МИ воротарям будем робити "1а" і "1б" :D

так ви за розмовами не забувайте, що збираємось на пів години раніше цього разу - тобто на 19.15

Доречі будем цього разу і фляги презеньувати - нормальні мені здається також!!! Спеціально за водою їздити доводилось!!!

Якби в мене пів дня небуло білайна, і я не передзвонив до Юріка, то прийшовби як завжди... Тому уточнювати треба раніше, ато яб пролетів :mdr:

Менеджер Сергій -1 :P

ОООО! Я ж тобі казав і дивись на дошці вчора зорміщене повідомлення!!!

Так що менеджеру сергію як мінімум двійка з плюсом +2 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за гру. Класно сьогодні пограли. Тільки дюююююже спекотно та душно в залі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тобі 201 подяку :rolleyes:

а взагалі то я того сюди і приходжу - для того, щоб виходити з залу ледь живим!!! так, що духота мені тільки на руку!

Доречі в кожної команди є свій символ - ось мені здається Smith - це точно наш символ - з однієї сторони дає пілюлей під час гри, а з іншої - так піднімає бойовий дух і настрій за пивом - що словами не передати! Що скажете, шановні гравці???

P.S. Блін, знову через смачнюче живе темне земан і копчені сомікі всі гроші залишив в гарнізоні :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МИ воротарям будем робити "1а" і "1б" :D

так ви за розмовами не забувайте, що збираємось на пів години раніше цього разу - тобто на 19.15

Доречі будем цього разу і фляги презеньувати - нормальні мені здається також!!! Спеціально за водою їздити доводилось!!!

Якби в мене пів дня небуло білайна, і я не передзвонив до Юріка, то прийшовби як завжди... Тому уточнювати треба раніше, ато яб пролетів :mdr:

Менеджер Сергій -1 :P

Я завжди тебе підтримував, але зараз можу зробити тільки ось так :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в кожної команди є свій символ - ось мені здається Smith - це точно наш символ - з однієї сторони дає пілюлей під час гри, а з іншої - так піднімає бойовий дух і настрій за пивом - що словами не передати! Що скажете, шановні гравці???

Сергію, дякую тобі за добрі слова!!!! :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. Шо... шо... а не футболіст я точно.

Хоча почитав - весело там у вас!

Я за осінь форму відновлю і на весну організую чемпіонат з великого тенісу. Тут я думаю багато граючих.

Так шо бум двигати спорт в маси!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. Шо... шо... а не футболіст я точно.

Хоча почитав - весело там у вас!

Я за осінь форму відновлю і на весну організую чемпіонат з великого тенісу. Тут я думаю багато граючих.

Так шо бум двигати спорт в маси!

Візьмем на ворота! :rolleyes:

Та й не обовязково бігати - дехто приходить просто подивитись на гру, а після гри попити з нами пива :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile3:

Дякую. Але я слабо уявляю себе на форотах.

І пиво не люблю.

P.S Точно не моє, не в обіду. Хоча за запрошення - дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі то суперово вчора було - дві команди! не потрібно сидіти і чекати "свого часу" - бігаєш поки вистачає здровя!

Тим більше вчора всі гравці нормально рубали - всі технічні і витривалі (так непомітнинько і себе похвалив :blush: ). Цікаво було бігати!

:smile3:

Дякую. Але я слабо уявляю себе на форотах.

І пиво не люблю.

P.S Точно не моє, не в обіду. Хоча за запрошення - дякую.

та в нас не всі пиво пють - хто сік, хто чай! Пиво просто пє більшість!

P.S. Колись чув розповідь льотчика, якому при всупі попало розповідати за творчість якогось там письменника! А він тільки памятав вислів:"Рожденный ползать - летать не сможет" - відповідно це тільки і написав! А коли отримав роботу свою назад, там було написано:"Умел бы ползати - летать научим". В нас аналогічно - руки, ноги є - значить навчимо всього, що самі вмієм! :rolleyes:

В будь-якому разі де і коли нас шукати - ти знаєш! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в кожної команди є свій символ - ось мені здається Smith - це точно наш символ - з однієї сторони дає пілюлей під час гри, а з іншої - так піднімає бойовий дух і настрій за пивом - що словами не передати! Що скажете, шановні гравці???

Сергію, дякую тобі за добрі слова!!!! :0011:

Ти готуй якусь розважальну програму :D - типу:

post-6710-1281267448,12_thumb.jpg

post-6710-1281267449_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

supras, vilan14 і я так зрозумію зараз СЕМ! Вітаю Вас з днем "Б" :rolleyes:

Себто Днем Будівельника! :0073:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформаційне повідомлення №---

Збір команди відбудеться все там же, час збору 19.15

P.S. Не запізнюватись, апаздунів ніхто не любить :P

Повболівати запрошуємо всіх бажаючих!!! :0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо вийде то я буду

В нас так не буває! Ми до футболу ставимся серйозно! Спочатку я сьогодні обдзвоню тих хто ходить, і якщо комусь не вийде - то місце буде і я передзвоню (скидай в приват контакти)! Про всяк випадок - мій номер телефону - 093 840 67 78!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз зайду і заберу - велике дякую!\

Не хоч стати нашим спонсором і зебезпечити формою всю команду! Чи ні, давай може будеш краще меценатом :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз зайду і заберу - велике дякую!\

Не хоч стати нашим спонсором і зебезпечити формою всю команду! Чи ні, давай може будеш краще меценатом :blush:

spanasyuk, не наглій! Вже як мед - то й ложкою. :P На футболки можна й скинутись - на пиві з'экономите. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз зайду і заберу - велике дякую!\

Не хоч стати нашим спонсором і зебезпечити формою всю команду! Чи ні, давай може будеш краще меценатом :blush:

spanasyuk, не наглій! Вже як мед - то й ложкою. :P На футболки можна й скинутись - на пиві з'экономите. ;)

та перестань, після купівлі футболок і навіть після футболу в мене ще щелестить в кармані нормально! Як тільки попадаю в гарнізон - все виходим і скидаємось всі в кучу (я спеціально для цього ношу бейсболку) і далі видаю по 2 грн в залежності від того хто де живе - спочатку тим, хто живе найдалі! Бувають випадки, що пішком ходим - до ранку добираємось - все одно субота - можна відіспатись :rolleyes:Так що на пиві - не зєкономим!

на рахунок другого, то хто сказав, що ми спонсор чи мецената для футболок шукаємо! Санки ж з літа готують - ось я збираю кошти для того, щоб команду звозити на зимові канікули десь в теплі краї на збори і на відпочинок! За власні кошти поки не можу це зробити :rolleyes:

ну і ясна річ не можу стриматись, щоб не відповісти :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кого не додзвонився, про всяк випадок нагадую:

Збираємось раніше - збір команди відбудеться о 19.15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...