Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

У світлі останніх подій вважаю що нам потрібна медсестра. А ще краще дві. Каждому........ :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто прийшов сьогодні пограти! Було просто СУПЕР!

У світлі останніх подій вважаю що нам потрібна медсестра. А ще краще дві. Каждому........ :sq_ye:

та я думаю кожен на грі або трішки потягне мяз, або отримає по нозі - така вже гра футбол - одне слово - "контактна". Але всі ж намагаються грати обережно - і в основному травми просто через те, що недобре розігрілись і відразу активно почали ганяти!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, щось сьогодні було багато травмованих. Причина одна - не розім'ялись, одразу кинулись грати, і ось, маєте результат. Футбол футболом, а про себе, любімого, думати і дбати треба.

Викладаю фоткі, вибачайте за якість - не дзеркалка, а простий телефон.

Третє фото - це організатор spanasyuk. Серьога - респект!!!!!

post-6957-1278706904,23_thumb.jpg

post-6957-1278706939,32_thumb.jpg

post-6957-1278706976,21_thumb.jpg

post-6957-1278707003,26_thumb.jpg

post-6957-1278707039,22_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за гру, Трошки тяжкувато після перерви, але думаю з часом буде легше. Дякую за компанію, і взагалі приємно провів п"тяничний вечір.

p.s. Максу, спешл данке за пояс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, щось сьогодні було багато травмованих. Причина одна - не розім'ялись, одразу кинулись грати, і ось, маєте результат. Футбол футболом, а про себе, любімого, думати і дбати треба.

Викладаю фоткі, вибачайте за якість - не дзеркалка, а простий телефон.

Третє фото - це організатор spanasyuk. Серьога - респект!!!!!

Дааа! Організатор якийсь трішки... (на третій фотці), напевне його так футбол втомив! :rolleyes:

А ось на четвертій - вже живчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааа! Організатор якийсь трішки... (на третій фотці), напевне його так футбол втомив! :rolleyes:

А ось на четвертій - вже живчик.

Я ж тебе одного фоткав. Що б ти сам був, а на рахунок виразу обличчя, то вибачай, це не до мене. :0001:

Просто на 4 фотці ти вже посмакував пива, а на третій - ще ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й так! Випив "живої води" (не дарма ж назва "живень") і відразу ожив :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім подякувати не забув, а ось написати, що зібралось поки найбільше людей на гру - 17 забув.

Як не як поки наш рекорд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ми всі дякуємо - ти перший кому вдалось затягти вболівальницю на наші матчі! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію - а де власний фотокор від Борд.Луцьк? Так хотіли прийти і на тобі - не було нікого. Пльохо. Пльохо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так завжди! Доводиться все робити власними силами! Як тільки привезуть мій фотік з сервіс центру - візьму і саменький зроблю фоторепортаж :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж всім дякую за гру.

І зразу пропоную тему для обговорення ))

Як на рахунок відкритого поля на літо? Мої два друга, що були, не бігатимуть літом в адреналіні (бо порівнюють з відкритим майданчиком і порівняння не на користь адреналіну).

Там справді дуже душно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще раз давайте все ж таки в адреналіні - зал вже замовлено!

А ще питання:

- чи є душ?

- чи є пиво?

може через два тижні - сміт повернеться - домовиться в ліцеї - тоді вже пограємо на свіжому повітрі!

P.S. Особисто я вже звик і остання гра мені просто супер - мені душно не було! Та й подібну практику нещодавно проводили знайомі (планували змінити адреналін на відкритий стадіон)- получилось - ні там - ні там! Тому потрібно справді почути думку кожного і зробити висновки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хеллоу пиплы! Мой организм после такого стресса (я последние лет пять даже пешком быстро не ходил), сказал, что убьёт меня! Я в субботу еле с кровати поднялся :D А в общем всё просто супер! Всем бАльшой риспект и уважуха!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу тільки процитувати вислів здається з фільму "Кордон":"Привыкайте к суровым боевым будням насекомые" :D

Це звісно жарти, а якщо серйозно, то в мене також після першої гри було таке саме - литок просто не відчував так позабивав, але зараз з кожною грою все краще і краще! На останній грі навіть мало було - я б ще погасав! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам не бігав два роки футбола тому на на перші грі повзав! Таке враження було, що зараз виплюну легені! :rolleyes:

А потім знайомі взяли під своє крило - почав трішки бігати з ними - методами пришвидшень чи по пульсі + по пятницям в адреналані футбол! І зараз набагато вже легше!

Я думаю в пятницю і ти побачиш наскільки легше вже навіть вдруге бігати!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні розмовляв з знайомим, щоб він поцікавився маніжками! І якщо все буде нормально, то може до пятниці вже матиму маніжки для однієї команди!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо поля на Щусєва? Там безкоштовно можна пограти на штучному полі під відкритим небом. Як на мене, то трохи краще ніж бігати в душному залі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішувати потрібно всім разом - в Пятницю в Адреналіні!

Ми вже просто з Масіком замовили зал на цю пятницю!

І знову ж таки виникає питання - якщо поле безкоштовне, то чи знайдеться там місце для нашої банди - чи там таких як ми бажаючих буде повно! Напевне якщо грати під відкритим небом, то знову ж таки потрібно було б десь домовитись так, щоб ніхто не заважав нам і щоб нікому не заважали ми! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо поля на Щусєва? Там безкоштовно можна пограти на штучному полі під відкритим небом. Як на мене, то трохи краще ніж бігати в душному залі ;)

Я на тому полі бігаю, то ми його оплачуєм і замовляємо 1,5 години. Плата - 40 грн. за годину. Так, що на літо можна домовитись, якщо ще є місце в графіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от - я ж кажу що не все так просто, як здається! Тим більше, що їх вільний графік не обовязково влаштовуватиме нас! :(

Масік пропонував декілька варіантів останній раз за пивом! Почекаємо ще пропозицій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от маніжки вже купив для однієї команди! і фотік привезли, правда з невеликим дефектом матриці - але фотки цілком пристойні получаються - на дошку пошани підуть :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...