Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

Оо, у smith вже є син? Скільки років?

Я б йому самому не дав би більше 24-25

Повідомляю, що сину через 2 місяці 13 років, мені - 33. Я як Ленін в мавзолеї - не старію. :P

33 роки!!!!! Ніфіга собі! Тоді большой респект і уважуха! :90:

Зібрали командоре 133 грн і вже з Юрчіком віддали Di! Хотілось відмітити людину, яка вчора сказала саму оригінальну фразу, а саме:"а давайте на зібрані кошти вип'єм за здоров'я kmd" :smile-zachot:

+1... Але небудем тикати пальцем... :):smile-zachot:

А хто це сказав, а то шота я пропустив???? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"А хто це сказав, а то шота я пропустив???? :D"

ми домовились не тикати пальцем - прийдеш на наступну гру, тоді скажу :rolleyes:

P.S. Доречі ленін так добре зберігася, бо заспіртований, постійно :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як Ви всі знаєте - наш час з 20.00 до 21.30! Але на останній грі прозвучала пропозиція хоч на 30 хв змістити цей час, щоб трішки раніше опинятись в колі сімї! Тому, коли цього четверга я всіх обдзвонюватиму, я прошу подумати і сказати який з варіантів для Вас кращий:

а) 19.30-21.00 (бо, наприклад вдома меленькі діти);

б) 20.00-21.30 (бо з роботи раніше не встигаю в Адреналін);

в) обидва варіанти влаштовують (бо я як і автор безробітний, цілими днями сплю вдома і футбол для мене єдина радість в житті) :rolleyes: .

P.S. Знаючи Вас відразу напишу, що варіанту г) обидва варіанти не влаштовують - немає :P

to CEM

твою пропозицію на рахунок пляшок з водою я взяв до уваги і думаю над її вирішенням :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну один раз нам точно доведеться ще раз прийти на 20.00, а далі побачим!

як то зговорились, А, А, А - б :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж - я так зрозумів, що питання набагато складніше ніж я припустив - тому вибираємо один з запропонованих варіантів! Тим хто не проголосує тут, я завтра передзвоню і відразу прийму рішення, можливо, що вже з цієї пятниці гратимемо з 19.30 до 21.00 - якщо нам дозволить "Адреналін", бо з усіх опитаних поки переважна більшість за 19.30 - 21.00!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от безробітна людина має прокидатись в таку рань, щоб всіх обдзвонювати, а тому числі і адреналін! Щоправда в них поки не має списку ігор на цей тиждень, але ніби пообіцяли, що змість нас!

Тільки попробуйте після цього не ходити на ігри!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я больше всех за "А"!!! У меня детей аж двое!!! (4,8 года и 2 месяца)

В принципі через тебе я й підняв цю тему :rolleyes: . Так що тепер ніяких через гру - а щоб кожної гри був!!! Якщо звісно адреналін дозволить - поки чекаю їх дзвіночка!

доречі з флягами не знаю як бути - вони зараза дорогі, з часом напевне прикуплятиму по трішки, а водичку поки носитимемо в звичайних пляшках очищену чи дистилбовану - щоб добряче під час та після гри очистити організм! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я больше всех за "А"!!! У меня детей аж двое!!! (4,8 года и 2 месяца)

Чому це ти більше всіх за? :sq_ye: У тебе уже двоє дітей, а переважній більшості гравців над цим ще работать і работать. А пятніца, як відомо, развратніца. Так шо я за варіант А

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не переживайте - будуть вам і фляги (правда не багато, але з вас вистачить), буде вам і варіант "а" (дзвонив і просив нас змістити - але поки мені вони не передзвонювали.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, до пятниці так далека, а вже хочеться пива з копченим соміком :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант замість фляг можна купити моршинську з спеціальним дозатором, спеціально для спорту призначена. Я собі таку взяв, зручна штука ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант замість фляг можна купити моршинську з спеціальним дозатором, спеціально для спорту призначена. Я собі таку взяв, зручна штука ;)

можна і так напевне ще зробим колись, але поки взяв пару фляг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадую, що згідно побажань ми тепер збиратимемось раніше на 30 хв! Тому збір команди о 19.15! До зустрічі в Адреналіні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to CEM

Ти кажи куди апельсини приносити чи краще пиво, раз ти ходити не можеш?

P.S. А якщо серйозно - то "на кого ты нас покинул", хто ж тепер в обороні гратиме? на тобі ж тримався весь захисти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to CEM

Ти кажи куди апельсини приносити чи краще пиво, раз ти ходити не можеш?

P.S. А якщо серйозно - то "на кого ты нас покинул", хто ж тепер в обороні гратиме? на тобі ж тримався весь захисти!

Ненадо нічого нікуди носити я сам прийду)))) як зможу. :ok: :ok: :ok: На рахунок захисту здіваєшся да??? Ну ладно !!! :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ООО! Коли це я жартував - все серйозно! В мене для тебе тільки одне місце, яке я без роздумів тобі приписав - захисника!!!

Р.S. Ну ладно, вговорив - сам апельсини зїм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik, ти де пропав? Всі телефони повідключав! Від нас все одно не сховатись! В нас як в Тибетських монастирях - до нас не просто потрапити, а ось піти він нас взагалі не реально! Шлях тільки один - але він тобі не сподобається! Не можем ж ми дозволити тобі винести з команди наші секретні тактику і стратегію! :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хriaps, хоч ти й вреднота, бо не хочеш до Нас в гості заходити, але ця красуня тебе чекає!

post-6710-1281099465,84_thumb.jpg

post-6710-1281099594,06_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікуди не пропав. Було багато справ і не міг говорити, а потім завтикав передзвонити. Вже віддзвонився і на футболі буду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікуди не пропав. Було багато справ і не міг говорити, а потім завтикав передзвонити. Вже віддзвонився і на футболі буду :)

неправда, просто я вже вирахував де він живе і вибору йому не залишив!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...