Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

Добре пограли!!!!! Захотіли вигравати кожен раз, але сьогодні нашу боард-машину зупинила інша боард-машина!)))))))))))))))) Один раз програли для майбутніх перемог!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Всім дякую за футбол і за подарунок, який мені піднесли! :0011:Футболка якраз на мене :ok2:

фото з сьогоднішнього футболу прикріпляю нижче

post-4550-1281731378,2_thumb.jpgpost-4550-1281731415,76_thumb.jpgpost-4550-1281731488,75_thumb.jpgpost-4550-1281731526,58_thumb.jpgpost-4550-1281731583,37_thumb.jpgpost-4550-1281731634,5_thumb.jpgpost-4550-1281731693,73_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за гру!!! Сьогодні наша команда виграла, і ця перемога компенсувала усі поразки, які були перед цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та перестаньте - в людини було свято - ну як його команда могла не перемогти!!! :D

Мені після такого розгромного рахунку напевне потрібно казати, що всі мені заважають, і міська рада і так далі, постійно в колеса палки пхають! Команда мене не слухала і не бігала, а ще не призначили пенальті - який був! Помрійте, помрійте - ось ВАМ :P ! Тим більше з тих трьох чи чотирьох голів - два на моєму рахунку! А ще куча сейвів! :)

А де фотка СЕМА? Таке класна ж получлась - хай всі бачать, що з людиною робить пиво :)

P.S. За гру всім дякую - молодці, що попри всякі клопоти і травми приходите і бігаєте!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за гру!!! Сьогодні наша команда виграла, і ця перемога компенсувала усі поразки, які були перед цим.

Це був подарунок імениннику!!! :D

Мені після такого розгромного рахунку напевне потрібно казати, що всі мені заважають, і міська рада і так далі, постійно в колеса палки пхають! Команда мене не слухала і не бігала, а ще не призначили пенальті - який був! Помрійте, помрійте - ось ВАМ :P ! Тим більше з тих трьох чи чотирьох голів - два на моєму рахунку! А ще куча сейвів! :)

А де фотка СЕМА? Таке класна ж получлась - хай всі бачать, що з людиною робить пиво :)

А не ма фоток!!! По особистому проханню :blush:

Хвали мене моя губонько??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як в приказці - якщо сам себе не похвали - то ходиш цілий день як обпльований :rolleyes:

Тому, хороший, хороший я :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвальба то добре!!! :0003: після перемоги, а так то вже разбор польотов!))) пивом потім курс підправили :smile-zachot: , думаю дальше піде все добре і прелестно))))))) :D п.с. до того ніхто не жалувався... :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там у вас справи? Є ще вільні місця на полі? (не в воротах:))

Справи нормуль.

Звичайно, є. Сьогодні було 13 чоловік. Якби було 14 чол., то тоді в кожній команді було б по 1 заміні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки ж ви часу граєте, що ще заміни потрібні?

Півтори години. Заміни можна робити кожні 5 хв. Так що ніхто не "постраждає", всі пограють.

А граємо з 19.30 год до 21.00 год. в Адреналін-сіті.

Кожну п'ятницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То наступної тяпниці можна приходити? Що з собою брати, крім грошей, хорошого настрою і переодівки? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То наступної тяпниці можна приходити? Що з собою брати, крім грошей, хорошого настрою і переодівки? :)

Себе!!! Скидаємося приблизно по 12-13 грн. Потім, по бажанню, можна сходити на пиво. Футзалки мають такими, що не залишають слідів на підлозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, знаю, грав там :)

Контакти мені в приват - бажано МТС, а в четвер передзвоню!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також дякую всім - всі молодці!!!

P.S. Пограли супер, а тим хто не ходив на пиво - це ще веселіше ніж на футболі!!! Одні анекдоти чого Варті!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футбол порадував!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ok: На останніх хвилинах вирвали перемогу,,,,,,,,,,,,п.с. перемогла дружба)))))

post-1440-1282337369,03_thumb.jpg

post-1440-1282337374,5_thumb.jpg

post-1440-1282337379,77_thumb.jpg

post-1440-1282337386,77_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там у вас справи? Є ще вільні місця на полі? (не в воротах:))

Справи нормуль.

Звичайно, є. Сьогодні було 13 чоловік. Якби було 14 чол., то тоді в кожній команді було б по 1 заміні.

та перестань, мало бути 6*6 - себто 12 чоловік! Це просто, 13-го пожеліли, як не як Power User! Я думаю всі здогадались про кого йде річ і ти Yurik, також здогадався про кого йде річ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футбол порадував!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ok: На останніх хвилинах вирвали перемогу,,,,,,,,,,,,п.с. перемогла дружба)))))

Так ти шпіон - що за мода фоткати мало того, що за пивом, так ще без попередження!! Будеш таке робити - я всім розповім, що ти приходиш в адреналін по неділях для того, щоб на роликових ковзанах покататись, замість того, щоб з нормальними пацінами пограти в настільний тенніс!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти шпіон - що за мода фоткати мало того, що за пивом, так ще без попередження!! Будеш таке робити - я всі розповім, що ти на приходиш в адреналін по неділях для того, щоб на роликових ковзанах покататись, замість того, щоб з нормальними пацінами пограти в настільний тенніс!!! :D

:D Всі бачили.....Ніхто не казав я не буду, я забороняю :D а ролики то плюс!!! запрошую всіх інших!!! Будем в хокей переходити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачай, але тут я тебе підтримати не можу - це єресь!!! Всі грати в футбол!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачай, але тут я тебе підтримати не можу - це єресь!!! Всі грати в футбол!!! :)

:smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: Футбол по пятницях - це не обговрюэться!!!!! :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...