Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

пиши spanasyuk він збирає любителів і учасників турнірів) всім вистачає місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

пиши spanasyuk він збирає любителів і учасників турнірів) всім вистачає місця

написав ) ще вчора. покищо очікую відповіді....

"spanasyuk - Еще не прочтено "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Хтось щось чув за турнір з футзалу в адреналіні "Волинський Центнер"?

http://www.amfv.com.ua/news/1503-zaproshuyemo-na-volynskyy-tsentner.html

Хотілрся б взяти участь, але команду важковаговиків назбирати тяжко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там є контактний номер телефону, думаю за ним підкажуть в якій команді не вистачає гравців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

В звязку з проведенням змагань, сьогодні не граємо. Але подивитись на гру екстраліговців цікаво і КОРИСНО, так, що приходимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Славімо йогог! розкажіть як з вами можна футбол пограти, які умови? можна свою пятірку привести?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Оскільки попасти на гру мені так і не вдається, пропоную записуватись пятірками в даній темі... Ато якось виходить що хочуть грати ВСІ і тема про бордУ футбол а грати ніяк то не виходить... Як каже Сергій, команди сформовані ітд ітп, як що то передзвоню... Давайте так, або боард-футбол або просто ми вас нізнаєм...?!..

Пропоную домовитись і збирати по пятірці кожну гру, всі щоб були учасники форуму... ато якийсь незрозумілий "брєд" виходить ?!....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 07.02.2016 at 00:54, Sp_RoNdo сказано:

Оскільки попасти на гру мені так і не вдається, пропоную записуватись пятірками в даній темі... Ато якось виходить що хочуть грати ВСІ і тема про бордУ футбол а грати ніяк то не виходить... Як каже Сергій, команди сформовані ітд ітп, як що то передзвоню... Давайте так, або боард-футбол або просто ми вас нізнаєм...?!..

Пропоную домовитись і збирати по пятірці кожну гру, всі щоб були учасники форуму... ато якийсь незрозумілий "брєд" виходить ?!....

Команди сформовані з людей, які хочуть грати і приходять більш-менш регулярно :)

Збирати краще відразу по 10, а перед тим знайти зал де б грати і тоді не буде виникати ніяких питань :) 

Хоча давай так, збирай 5-ку і в цю п'ятницю 26.02.2016 я гарантую тобі футбол (якщо звичайно не буде ніяких форс-мажорів типу змагання в Адреналіні і т.д., які не залежать від мене) ;) Контакти мої в тебе мають бути, якщо ні, то в ПП можемо обговорити всі деталі 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Yurik сказал:

Команди сформовані з людей, які хочуть грати і приходять більш-менш регулярно :)

Збирати краще відразу по 10, а перед тим знайти зал де б грати і тоді не буде виникати ніяких питань :) 

Хоча давай так, збирай 5-ку і в цю п'ятницю 26.02.2016 я гарантую тобі футбол (якщо звичайно не буде ніяких форс-мажорів типу змагання в Адреналіні і т.д., які не залежать від мене) ;) Контакти мої в тебе мають бути, якщо ні, то в ПП можемо обговорити всі деталі 

Мусив тобі Юра вліпити аж мінус! :)))))))))) ггг Оскільки, люди які бігають і з якими я спілкуюсь часто жаліються що бігають то по 9 чоловік на 2 команди то просто дві команди ледь назбирують... В чому тоді смисл ?.. Ну в тому що Сергій spanasuk вже нічого не вирішує то мені довели і те що треба дзвонити також довели... Знач бум званіть, хоча, з такими привзятими відносинами питається НАВІЩО ??? Якщо граєте самі то грайте, є інші варіанти побігати в тій жеж 26-й, просто коли є час і я з колегами запитуюсь чи можна прийти то Сергій каже: -Ні, нема місця, в нас все сформовано, борда фудбол, БЛЯ!.. А потім взгаю що він сам взагалі не прийшов і що Ви бігали 9-теро... В чому тоді смисл твого посту ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Став скільки хочеш мінусів :) 

Суть посту була в тому, що якщо дійсно є бажання побігати з нами, то я Тобі вище написав, що для цього потрібно. Тим більше ти сам "грозився" зібрати свою 5-ку. Ніяких упереджених відносин. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...