Jump to content

Футбол


spanasyuk

Recommended Posts

Привіт всім форумчанам!

Я не великий футболіс, але дивлячись кубок світу самому захотілось побігати футбол! А в попередніх темах навіть запропонували зібрати команду борди і виставити на змаганнях в адреналіні (можливо хтось знає про змагання детальніше, бо я впереше тільки сьогодні почув?). Та й навіть не для змагань, а для себе просто зібратись і побігати скажімо в адреналіні є бажаючі? Можливо хтось там працює чи має знайомих і знає коли там є вільні прогалини в розкладі!

Позиція нападаючого бронюю собі :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

За собою бронюю позицію воротаря!

Якщо дійсно народ надумає, то запитаю в Адреналіні, коли є вільні години, і скільки коштує година.

В Адреналіні зал такий, що можна бігати 6х6 (1 воротар, 5 польових). Бо 7х7 гравців - получається штовханина.

Відповідно, має бути, як мінімум, 10 дюдей, + по 1-2 людині на заміну. Так як, хто бігав давно, буде швидко "підсідати".

Отже, давайте, відписуйтесь.

spanasyuk - нападник;

Я, Smith - воротар.

...

Link to comment
Share on other sites

В Адреналіні 100 грн./1 год. Вільні дні і години: середа і четвер - можна з 18.00 (або 17.30 год.) до 19.00 год.; п'ятниця - можна з 18.00 год. до 20.00 год. Є душ.

Так що, думайте. Зважуйте. Моя пропозиція така - п'ятниця (замість поглинання пива), можна пограти півтори години. Крім того, там є пиво і можна посидіти і обговорити. Ось так.

В кого які інші пропозиції - пишіть.

Я вважаю, що можна побігати в п'ятницю, бо більше часу (можна з 18.30 год до 20.00 год.), що б побачити, хто на що здатний, і важко, в принципі, бігати без підготовки.

З власного досвіду скажу, що такі ігри у футбол непогано об'єднують людей.

Link to comment
Share on other sites

Зам директора спорткомплекса мой старый товарисч, думаю мона будет поторговаться, а насчёт этой пятницы - не уверен, что успею вернуться, я в Польше в коммандировке.

Link to comment
Share on other sites

Masik, я думаю, поки мінімум 10 людей назбирається, то 100 раз повернешся з Польщі.

Ось 6 чоловік маємо (Masik в резерві, бо можливо відсутній).

А і ще, в кого є м'яч, розмір для футзалу - 4. Бо 5 розмір буде літати як пташка. Він не підійде 100%. Можемо зкинутися на нормальну 4. Ціна десь 150-200 грн. І насос - це ще 25 грн.

Link to comment
Share on other sites

Masik, за м'яч не знаю, а насос сьогодні ми в них брали.

І ще важливе питання - взуття. Підошва для гри в Адреналіні має бути не марка, тобто не залишати слідів на покритті. І "сороконожки" також не підходять, тільки "залки". Якщо дві команди, то можна купити манішки (що б не плутатись в гравцях команд - свій/чужий), тільки домовитись якого кольору, що б не бігали усіх кольорів веселки.

Підсумок. Маємо 5 чоловік - я, spanasyuk, Alexander47, xriaps, CEM; Masik - в резерві до кінця відрядження.

Link to comment
Share on other sites

Ну з формою проблем я думаю не буде купити. А от людей шота маловато!!!

Згідний. Як побухати, то всі тут як тут, а як спортом позайматися, то в кущі...

Народ, то ж не для когось, а для СЕБЕ. Давайте, активніше.

Link to comment
Share on other sites

Ну останнє слово напевне за автором теми! :rolleyes:

І так по-перше мій телефон 093 840 67 78! Скидайте мені свої, хто хоче в приват!

тепер щодо команди! Думаю так! Збираємо для першого разу 12 чоловік - щоб не було непорозумінь! Я думаю Smith замовити зал справді потрібно на пятницю з 18.30 до 20.00 - я отримав ще плюс 3 в приват до тих хто відписався на дошці і того 9 чоловік - знайти ще 1-го не проблема (ну чи 3-х), а там підтягнуться - головне перший раз зібратись! І так програма наступна:

- в пятницю з 18.30 д0 20.00 футбол

- з 20.00 я думаю для ближчого знайомства сядема в якомусь бліндажі для відпочинку і знайомства (під час гри ж не має друзів - є тільки свої і противники, а ось після... :rolleyes: )!

а на наступні тижні зберемться вже 18 чоловік і гратимемо в три команди - я думаю чимоло бажаячих буде після першої гри! Головне погоджувати з автором теми, щоб не було випадків коли збереться невідь скільки чоловік і ніхто нармально не побігає - збираємось організовано! Тому шукаємо ще або 3 людини, або 9 - висловлюйте пропозиції і скидайте контакти, щоб і міг організувати нормальну гру!

Link to comment
Share on other sites

Можливо хтось з модераторів висловить бажання побігати? Чи принаймні "потужних юзерів"? Не оминайте нашу тему?

Звісно трішки дивно звучить, але навіть деякі дівчата доволі добре грають у футбол - ми запрошуємо ж всіх бажаючих :)

Принаймні дівчата можуть прийти повболівати чи попити з хлопцями соку (ну хлопці звичайно питипуть пиво, я думаю - але звичайно і тут по- бажанню) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

решту питань на рахунок форми і так далі (купити маніжки чи мяч чи ще щось), я думаю ми вирішимо вже в бліндажі - головне зібратись перший раз! Питяння стоїть чи є мяч в когось для першої гри і чи замовляємо зал в пятницю???

Link to comment
Share on other sites

Народ, не забуваємо про взуття - а то виженуть гравця, і буде фігня.

spanasyuk, коли я вчора говорив в Адреналіні, то туди достатньо подзвонити і забронювати час, а гроші заплатимо в кінці, після гри.

Link to comment
Share on other sites

Значить так, народ! Дзвонив я в Адреналін. В них записаний час з 19.00 год до 20.30 год. на п'ятницю 02 липня на якогось Сашу (мабуть вони одразу вчора записали на мене). Але, що б не було накладки з іншими людьми, вони мені сьогодні до кінця дня передзвонять. Одразу після їх дзвінка, я підтверджу час на п'ятницю остаточно. Ще раз кажу, година гри - 100 грн., ми будемо грати півтори години. Відповідно, 150 грн.

Там є душ, можете взяти з собою мило і рушники.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...