Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

На светлой резиновой или каучуковой подошве - идеально, можно и кроссовки на пенке, но главное, что бы подошва не оставляла после себя следы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю все ж таки буде краще якщо буде запасний мячик - про всяк випадок!

Тому сьогодні поцікавлюсь в спортивних магазинах! Можливо хтось підкаже який саме краще купити і де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю все ж таки буде краще якщо буде запасний мячик - про всяк випадок!

Тому сьогодні поцікавлюсь в спортивних магазинах! Можливо хтось підкаже який саме краще купити і де?

Подивись на Варшавці, там є контейнер зі сторони АС-1. По ціні орієнтуйся - від 150-200 грн. Не більше і не менше. В п'ятницю буду на ринку - теж гляну.

+1 Прийду! Якщо є ще місце? :unsure:

Звичайно приходь. Які питання!!!! Місця всім буде вдосталь. Принаймні, з замінами зіграємо (а хто давно не бігав, тому це, навіть, і корисно буде - не буде таких великих фізичних навантажень).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 10 людей я бачу є. Може в завтра зберемось? Як ви на це диветесь? :rolleyes:

Де? Коли? В Адреналіні завтра можна з 18.00 (або 17.30 год.) до 19.00 год. Тільки питання - чи всі встигнуть з роботи прийти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте в Адріналіні. Можливо з 19:00-20.30. Все залежить чи дійсно вийде всім. Бо ми як почнем збиратися то так і затяниться. А так ідем чи ні?? Якшо ні то значить в інший день. Якщо так то при бронюванні поля уточнити наявність м'яча.

Головне перший раз зібратися. А то так загорівся футбол пограти "шо вупше".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж за.

Вроді писали з 19 до 20:30.

Запитайте в sp_rondo, в нього десь був м"ячик 4-ка (чи в його друзів). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, на п'ятницю 02.07? Без змін? Тим більше, я чекаю дзвінка з Адреналіна про уточнення часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив з Адреналіном. Сказали, що всі дні з 18.00 год. (середа і четвер) до п'ятниці 100% зайняті, тобто, на завтра не виходить однозначно. За п'ятницю - з Адреналіна мені завтра на протязі дня обіцяли передзвонити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут подумав... А якщо на суботу (у випадку, якщо п'ятниця все ж таки буде зайнята)? В суботу всі вільні, з часом можна більш вільно розпорядитись. Давайте так, кажіть свої пропозиції на рахунок суботи і часу в суботу, а я завтра взнаю на рахуонк суботи, 03.07, вже точно, і замовлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок мячика 4-ки: десь був у користувача борди -М@X- який в свою чергу віддав його користувачу борди Yurik, зараз пробую достукатись до другого, якщо він в нього то мячик 100% заберем, якщо він ще в когось, тоді хз - потрібно шукати... :blush:

ту: щодо суботи... хз. краще в пятницю, тоді 100% буду! на суботу можуть бути інші плани..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж з мячиком я думаю владнаємо! Сьогодні передзвоню Sp_RoNdo, якщо в його є, то питання мяча відпаде, якщо ні, то завтра куплю! В атлеті по дві сотні мячі для футзалу є і вони сказали, що якість в них нормальна!

Щодо годин, думає не важливо який день, бо дехто і в суботу працює, тому давайте все ж таки залишим з 19.00 до 20.30 і думаю бажано пятниця (якщо адреналін нічого не підкоректує :rolleyes: ) - на віхідні можливо люди також їдуть десі відпочавита! Якщо ні, то ті ж години, тільки субота - якщо нівкого немає заперечень!

Ну а далі все ж таки чекаємо відповіді від Smith!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даа-а-а! З моїм інетом поки відправлю повідомлення, то люди вже 10 встигають відправити! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ще одна ідея. Я зі своєю командою на протязі 5 років грав на штучному полі у військовому ліцеї (той що на Гулака-Артемовського, біля військової частини - прикордонників). Тоді там і дешевше було десь в 2 рази в порівняні з Адреналіном; правда, душу немає. Якщо шановна майбутня футбольна спільнота не заперечує, я спробую завтра туди додзвонитись. І, думаю, можна буде на п'ятницю (02.07) домовитись десь з 19.00 год. до 20.30 год. Туди і машиною можна добратись, і велосипедом, і пішки від маршрутки 5 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея цікава, але давайте все ж таки дочекаємось відповіді адреналіну! А в крайньому випадку і справді перший раз можна зібратись і в іншому залі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовились. Я до обіду зайнятий. Після 14.00 год. телефоную в Адреналін. У випадку відпадання варіанту щодо Адреналіну, одразу телефоную у військовий ліцей і буду домовлятись там. Але варіант з Адреналіном не відкидаю остаточно, бо можливо тоді запасний варіант на суботу. Народ, погоджуєтесь з таким планом Х?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОЙНО!!! дзвонили з Адреналіна - п'ятниця та субота з 19.00 год. до 21.00 год. ЗАЙНЯТО.

Тому, є 2 варанти:

1) на суботу з 17.00 год до 19.00 год.;

2) я завтра домовляюсь про поле у військовому ліцеї на п'ятницю з 19.00 год. до 20.30 год.

У випадку обрання вами 1 варанту, то завтра дзвоню в Адреналін щодо суботи.

Обирайте і пишіть свої пропозиції. Тільки якомога скоріше, бо часу мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за пятницю з 19.00. до 20.30

ідея з ліцеєм мені більше подобається, на свіжому повітрі легше бігається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...