Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

Нічого не знаю - щоб до наступної пятниці був як новенький! Хто буде голи забивати, чи принаймні заважати забивати мені!!!

P.S. Якось двояко вийшло - тому уточнями - ми грали в різних командах :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

і ми щопяниці збиратимемось в Адреналіні для того, щоб покатати мяча!

А яка з команд щоп'яниці? Невже всіх обізвав?

І це після літри пива. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім респект і уважуха :)

А де фото організатора?

Справжні герої повинні бути невідомі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради справедливості слід відмітити людей, які через поважні причини не могли з нами зіграти, але хоч на трішки прийшли з дітьми і повболівали за нас!!! Як то кажуть "РЄСПЕКТ" таким людям і "УВАЖУХА" :rolleyes:

Погоджуюсь на 100%!!! Masik - просто молодець. Прийшов з дитиною на 5 хв., але ж прийшов! МОЛОДЕЦЬ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ми щопяниці збиратимемось в Адреналіні для того, щоб покатати мяча!

А яка з команд щоп'яниці? Невже всіх обізвав?

І це після літри пива. )))

Та не обізвав, а чемно запросив - поки чемно!!! Щоб всі були! В мене як в Кварцяного - відсутнім можеш бути тільки по одній причині (не важко здогадатись по якій, якщо раптом хтось не знає) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияYurik (02 июля 2010 - 23:50) писал:

Всім респект і уважуха :)

А де фото організатора?

Справжні герої повинні бути невідомі :rolleyes:

Лукавить spanasyuk! ;)

Він сказав, що не любить фоткатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з тобою?

Дуже смачно наступили на праву ногу, що ніготь до крові розрізав палець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияYurik (02 июля 2010 - 23:50) писал:

Всім респект і уважуха :)

А де фото організатора?

Справжні герої повинні бути невідомі :rolleyes:

Лукавить spanasyuk!    

Він сказав, що не любить фоткатися.

Зберігає інтригу  ;)

P.S. За запрошення не забула, але реально не змогла.

Чудово, якщо збиратиметесь регулярно.

Якщо вдасться з"явитись фоторепортаж гарантую. :0061:

Я б і в настільний теніс пограла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б і в настільний теніс пограла.

Я перший з тобою граю :ok2:

тільки в позафутбольний час! laska перестань переманювати гравців! З таким розвитком подій, я відчуваю мені скоро доведеться відкривати нову тему - "настільний теніс"! Доречі вчора піднімали таке питання - збиратись всім в один і то й же час в адреналіні! Бажаючі грати в Футбол - грають футбол, а бажаючі пограти в настільний теніс - в настільний тініс! А потім всі разом культурно на пиво (звісно по бажанню, хтось може віддає перевагу соку чи чаю після гри) :rolleyes:

Просмотр сообщенияYurik (02 июля 2010 - 23:50) писал:

Всім респект і уважуха :)

А де фото організатора?

Справжні герої повинні бути невідомі :rolleyes:

Лукавить spanasyuk! ;)

Він сказав, що не любить фоткатися.

Я просто не фотогенічний :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б і в настільний теніс пограла.

Я перший з тобою граю :ok2:

Якщо подібні ігри і відбуватимуться, то я думаю партія коштуватиме 10 грн (звісно з дозволу laskи). Недарма ж в неї статус - меценат! А так як меценату нічого не потрібно (це ж не спонсор), то виручені кошти підуть на купівлю спортивного інвентаря! Команді потрібні маніжки, laskа виручай :blush: !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось - випили пива і відразу про дівчат! Я ось цілий вечір згадував перли СЕМА, це ж нада такий прикол зробити - вже другий день гарний настрій! Незнаю навіть, що краще - те як я в девятку поцілив чи "жарт СЕМА - Рондо не прийшов"

P.S. А Рая прикольна! Як тут не процитувати слова з кінофільму "москва слезам не верит". Рая точно - "СТРОГАЯ НО СПРАВЕДЛИВАЯ". А хто себе чемно поводив отримав соломку до пива :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти думаєш куди legolas_soi пропав перший?..

там і продавщиця змінилась згодом :rolleyes::g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і було! Бігав всю гру саме більше, а після гри посилаючись на травму відразу пропав!!!

Хоча з цього є вигода - можливо тепер ми зможем безкоштовно деревяні будиночки бронювати :rolleyes:

Уявляєте - приходимо після гри, а там нас чекає не тільки будиночок, а й в будиночку живе пиво :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так народ, ми вже побачили, що якщо відкладати до останнього, то потім тяжко домовитись за зал і так далі! Тому вже сьогодні знову телефоную знайомим, щоб замовили зал на пятницю на той самий час! Я розумію, що було б чудово коли відгукнулись ще хоча б три людини і ми грали в три команди, але поки ще все так не визначено домовлятись про те, щоб за нами бронювали зал на дві години щопятниці і про скидку не можна! Тому поки замовлятиму наперід щотижня!

P.S. Всі хочуть бути здоровими, сильними і витривалими, але для цього потрібно щось робити! Ніхто ж не вимагає від Вас неможливого - ділитись все одно стараємось на рівні команди і кожен грає в міру своїх можливостей! Невже на цілій борді всього 12 чоловік бажає поганяти мяча у власне задоволення???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, побачив тему, Я б також залюки побігав, а то вже з пів-року не грав, пузо відкормив.

На рахунок 26 школи, то є контакти в цьому році раніше було по 8 грн з людини, але певно літом там немає що ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього тижня, я, мабуть, буду на світязі футбол грати :) з нареченою і друзями.

Тому все що там сказано вище про продавщицю - наклеп :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, побачив тему, Я б також залюки побігав, а то вже з пів-року не грав, пузо відкормив.

На рахунок 26 школи, то є контакти в цьому році раніше було по 8 грн з людини, але певно літом там немає що ловити.

Контакти в приват будь-ласка, щоб я міг включити до списку бажаючих і перед грою зідзвонитись! А то бажання буває висловлюють, а на гру не приходять!

на рахунок школи, то я думаю поки збиратимемось в Адреналіні як вже зазначалось з 19.00 до 20.30 - мені подобається живень :rolleyes:

А там побачим - пропозиції і критику чекаю :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...