Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

та будуть бігати - де ж вони дінуться! Це як в анекдоті:

- Ісаак, ми вже сьомий раз дивимось цей фільм

- Сара, ми взяли цей фільм на 24 години і ми будемо таки дивитись його 24 години :rolleyes:

Зал замовлено на 1,5 години і ми будемо бігати таки 1,5 години! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

spanasyuk, озвуч ще раз коли і де збираємся уже остаточно. Бо останнє повідомлення з часом було про ліцей.

Можливо ще хтось підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираємось в Адреналіні на трибуні біля футбольного поля 0 18.45!

Ліцей замовлено про всяк випадок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 чоловік підтвердило свою присутність, двох не дали свої контакти і не відписали!

Ну і хотів сказати:"Вибачайте ті кому не давав спокійно жити і по декілька разів телефонував". Просто хтось відповідає за мячик, хтось через знайомих домовляється про зал, а я відповідаю за все - раз вже подав таку ідею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз нагадую, що взуття повинно бути "не марке", тобто, щоб після удару на полі не залишалось чорних чи кьолорових полосочок! Підійдуть або залки, або звичайні кеди! А то вони приносять часом такий коврик і просять стукнути! А потім кажуть вічливо:"Всього найкращого"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кросівки фірмові "Адідас" підійдуть? Вроді слідів не залишають, уже все давно стерлось що могло залишати сліди :smile3:

З.І. не кажіть що я маньяк вбивати такі кросівки на футбол, бо їм уже 5 років. Вже 2й рік граю в них в футбол, бо дуже зручні, але товарного вигляду вже не мають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось, не будемо тикати пальцем хто - починає хвалитись :rolleyes:

раз кажеш не залишають слідів - значить підійдуть, а якщо ще вони й голи забиватимуть - просто супер!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як до ПК вже не матиму сьогодні доступу, тому чуть-що дзвоніть

І

ДО ЗУСТРІЧІ В АДРЕНАЛІНІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвалитися взуттям 5річної давності? та ну

Просто запитав. Не знаю як перевірити сліди, не звертав ніколи уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дома паркет? Обуй кроссы и попробуй на паркете, есть следы - в мусор, нет - всё гуд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше взагалі тільки білі підошви допускали, зараз хз як...

До зустрічі о 18-45 :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт НАРОД!!! Сьогодні відбулася перша офіційна гра (з футболу) бордовців. Мене особисто дуже радує, що бордовці приєднались до багаточисленної спільноти футболістів! Супер!!!

Після гри відбулися маленькі "пивні" посиденьки. Є фото, які і викладаю. Якість не супер, бо фоткав я телефоном, але "маємо, те що маємо".

Я - в червоній футболці (вибачте за нескромність).

post-6957-1278099761,58_thumb.jpg

post-6957-1278099792,74_thumb.jpg

post-6957-1278099835,53_thumb.jpg

post-6957-1278099874,48_thumb.jpg

post-6957-1278099922,64_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так справді ПЕРША ГРА КОМАНДИ "БОАРД ЛУЦЬК" відбулась!

Як автор теми хочу сказати ДЯКУЮ всі тим хто відгукнувся на тему і прийшов з нами пограти! Щиро сподіваюсь, що це переросте в традицію і ми щопяниці збиратимемось в Адреналіні для того, щоб покатати мяча!

Ну і чекаю дзвіночка від Масіка для того, щоб замовити зал на наступну пятницю!

P.S. Учасники ви з памятаєте, що ми обіцяли поставити плюсик Smith за його дивовижні сейви та організацію гри! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі шановні вболівальниці, ми вас чекали!!! І команди чекали Вашої підтримки - як ви могли не прийти на гру???

P.S. Laska тебе тебе ж запрошували особисто! Заради справедливості слід відмітити людей, які через поважні причини не могли з нами зіграти, але хоч на трішки прийшли з дітьми і повболівали за нас!!! Як то кажуть "РЄСПЕКТ" таким людям і "УВАЖУХА" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі шановні вболівальниці, ми вас чекали!!! І команди чекали Вашої підтримки - як ви могли не прийти на гру???

Так дівчата, сьогодні на вас чекали гравці. Ми хотіли, що б ви нас пофоткали в грі, так би мовити, в динаміці. В наступну п'ятницю чекаємо на вас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі дуже кортить написати:"Якщо вже й пити пиво, то тільки після гри" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...