Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Всім дякую! і пишу свої враження)

в пятницю ми перемогли і завдяки чому?

1) суперники фізично мало бігали,

2) Юрік і Паша опинились не в своїй тарілці бо були два нових гравці і з пасом не складалось,

3) Тотті задає темп, бо реально дбає за те, щоб команда верталась і активізовано рухалась,

бо весь час підганяє гравців коли щось не так, за ним відповідно тягнуться Паша і Юрік, дбають за порядок в команді!

4) в пятницю тільки Хряпс був налаштований на активну гру, а команда щоб побігати у футбол.

5) Хто бачив фільм "Той хто змінив усе", то хочу сказати, що виграли ми тільки завдяки помилкам суперника!

в нас була стабільна гра, всі показники практично на рівні, а в них показники відбору, переміщень і воротаря просто посипались!!!

і як підсумок, в нашій команді стало краще, бо ми вже пасувались на рівні, і як каже Васо активніше!!! не вистачає фізично сил!!! розвивайте дихалку! бігайте!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, шкода... Гадаю, що моїй команді мене не вистачає... "Дурень думкою багатіє." :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ще забув, що я за вас грав :)

Дійсно, незібрані були суперники.

Думаю, був би я за них і Віталік - було б цікавіше.

Хоча завжди приємно перемагати! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantazy став краще грати), і хоче бути вашим основним гравцем!

Стало краще, краще стало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програли :( Буває. Ще обов'язково відіграємось :)

По грі команди: незлагодженість в діях через те, що з більшою половиною команди кожен грав вперше. Друга і це головна проблема - не вертаємось назад

По особистій грі: гра відверто не йшла, в результаті і пенальті вкінці не забив і в грі кілька моментів не реалізував і ще й штанги з перекладиною грали в той вечір проти мене. Також в знаки далась невелика температура та нежить. І це вже була третя гра за тиждень, фізично було важкувато, ну і кілька ударів по ногах дали згодом про себе знати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, шкода... Гадаю, що моїй команді мене не вистачає... "Дурень думкою багатіє." :g05:

Не вистачає. Будемо раді бачити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цієї п'ятниці (09.03.2012) буду відсутній у зв'язку з тим, що їду на концерт ASOT550 в Київ.

Але вже наступної п'ятниці обов'язково буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цієї п'ятниці (09.03.2012) буду відсутній у зв'язку з тим, що їду на концерт ASOT550 в Київ.

Але вже наступної п'ятниці обов'язково буду.

Заздрю тобі по-доброму! :0123: :0123: :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, завтра (09.03.12) футболу НЕ БУДЕ! :(

"9-11 березня

Шостий міжнародний дитячий турнір серед юнаків 2002-2003 років народження на призи ДЮФК «Адреналін»"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформаційне повідомлення №---

Збір команди відбудеться все там же, час збору 19.15!

P.S. До зустрічі на футбольному полі! :)

Друзі, завтра (09.03.12) футболу ....

Друзі, любі друзі.... Щось таке знайоме, десь я вже це чув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за гру! Як на мене гра була гарна, але трішки травматична і нервова. А загалом все супер - дуже дякую всім за гру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за гру! Після невеликої перерви "каші я не зіпсував". Вася, щось вчора тіко обідився, не зрозуміло чого і навіщо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менше нервів - більше толку. Ми самі ж перенервували і почали пропускати дитячі голи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен сам для себе визначить, самоаналіз і совісна правда творить надію в себе!!!

о, завернув)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за чудову гру, хоч і трішки травматичну. Тому гарних Всім вихідних і швидкого одужання! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарно вчора пограли.

Я так розумію я вже граю за команду "Сергія-організатора" :)

Вже набаааагато менше нервів, більше чіткості та злагодженості.

Вітаю всіх з перемогою! Вона нам далася нелегко! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба Сміта спитати. Сміт заявлятись нам в 2-у лігу футболу???

віриш в нас?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани, моя віра у вас - просто безмежна.

А якщо серйозно, то що треба вам зробити:

1. Припинити будь-які сварки на полі, бо команда - це єдиний цілий організм: хтось десь дає збій, і одразу починаються неприємності. Тобто, стати дійсно командою.

2. Навчитись грати не для себе, а на команду - якщо говорити по грі, то банально - грати в пас, а не "на сєбя, любімого". Бо "технарів" в "бордовській" команді вистачає.

3. Свої емоції (читай - "обідки") сховати в кишеньку.

Ось так, а все інше - прийде в процесі. Так що, вперед - на підкорення вершин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...