Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

всім привіт , Мідас Трейд запрошує на спаринг збір 19.45 , провірим сили після свят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

всім привіт , Мідас Трейд запрошує на спаринг збір 19.45 , провірим сили після свят.

Де, коли і головне, Ви Хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім привіт , Мідас Трейд запрошує на спаринг збір 19.45 , провірим сили після свят.

Де, коли і головне, Ви Хто?

дзвони до spanasyuk він розкаже,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дякуємо за спаринг. Рос, хряпс і амід - молодці, решті (в тому числі і мені) потрібно вчитись грати в пас, бити по воротах, та й витривалість потренувати не завадило!

ну але це таке - побігали хоч і мало, але набігались напевне як за повноцінних 1,5 години :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну тебе Сергій, грай сам після таких слів

точніше без мене

Серега ти чо.....)

вчора всі красави були... звичайно після свят не та форма.. я думаю після пару наших тренувань потрібно робити матч реванш, так як суперник використав наше слабке становище.

мені вчора всі сподобались як грали...

всіх з наступаючим СТАРИМ НОВИМ РОКОМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

решті (в тому числі і мені) потрібно вчитись грати в пас, бити по воротах, та й витривалість потренувати не завадило!

Так в чому справа? А я скажу - далі балачок діло не заходить. Один погано бачить поле, інший тримає мяч поки не заберуть, третій не зовсім не грає індивідуально, четвертий майже не рухається. Одному того не хватає, другому іншого. І такі розмови цілий рік.

А що зробили шоб фатало? А ніц. Прийли в пятницю 1,5год побігали, перед грою в кращому випадку мяч по воротах побили і все.

А зібратись ще хоча б раз в тиждень на годину і не грати, а тренуватись слабо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слабо! Ми і так добре граємо, це тикий хід - сьогодні обуряться, а наступний раз будуть бігати як навіжені. Але про це Васо нікому - ні ні! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, можливо є бажаючі сьогодні пограти у футбол в адреналіні? Якщо є - то телефонуйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх з Святою вечерею)))

п.с.http://korrespondent.net/sport/football/1309563-veteran-ukrainskogo-kluba-uroven-zhizni-v-kongo-ne-nizhe-chem-v-ukraine?utm_source=pravda.com.ua&utm_medium=inf_pravda.com.ua&utm_content=inf_link&utm_campaign=pravda.com.ua_to_korrespondent.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не було гравців!

тому просто організовував спаринговий матч!

дякую всім за гру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую всім за гру! І хоч сили на мою думку були рівні, результат не найкращий :)

Але побігали нормально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформаційне повідомлення №---

Збір команди відбудеться все там же, час збору 19.15!

P.S. До зустрічі на футбольному полі! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...