Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

П"ятничний футбол, який раніше був задля хорошого настрою, фізичної та моральної розгрузки перетворюється у суперечки, матюкання і п%здження по ногах .

"Такой хоккей нам не нужен" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
P.S. Юрка, а твій удар - це щось... Я уявляю.

Він не вийшов на повну, та й на меті не було якнайсильніше вдарити, тільки трохи наказати :)

Ще й перед тим надавали по нозі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справді гра була напруженою і жорсткуватою!

а щоб суперечок не виникало, потрібно напевне запрошувати 13-го гравця для виконання обов'язків судді, тоді точно суперечок не буде, як це колись робив ПАША - є свисток, є штрафний, свисток судді мовчить - граємо далі! :)

А загалом, то погоджусь з вище написаним, граємо не на корову, тому краще інколи дозволити забити гол, ніж "ламати" когось! І зверніть увагу все ж таки, що в нас не так то вже і багато "кіпішливих" ігор. Що тут скажеш:"В бочці меду не без ложки дьогтю"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, вітаю всіх зі святом св. Миколая і нехай Миколайчик принесе Вам кучу приємних подарунків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за гру, яка показала, що одній команді потрібно ще вчитись і вчитись грати, але по при це була дуже дуже мирною :)

P.S. Сьогодні в адреналіні чемпіонат серед школярів - піду повчусь майстерності у дітей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю хто виграв. Але судячи зі слів Сєрьогі виграли знову ми!! :)

Я вже відгуляв корпоратив, хочу дуже грати футбол! :)

Будемо в п"ятницю збиратись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніби теж так зрозумів. Але хотілось би конкретно почути "з перших вуст": а хто ж виграв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя команда поступилась з рахунком 6:18, десь так!

маючи багато моментів, ми забивали мало, а суперник - навпаки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж народ - до вечора!

Нагадую, що в кого є можливість і бажання - після гри будемо проводити старий рік, тому беріть з собою стаканчик!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за чудову гру і за душевну компанію і бажаю, щоб у всіх вас хлопці всі негаразди і неприємності залишились у старому 2011 році!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх з наступаючим Новим роком!

Бажаю, щоб в 2012 році всі були щасливі! В кожного поняття щастя різне. От хай і збудуться всі ваші плани, мрії, задуми!

Для цього вам знадобиться удача і здоров"я! Без них нікуди :)

Хай рік Дракона принесе достаток, душевну рівновагу, море приємних емоцій! ВІТАЮ!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, вітаю вас усіх зі святами!!! Бажаю вам, що б не було травм - ні фізичних, ні моральних, ні матеріальних. Бажаю вам здійснення усіх ваших мрій, злагоді у сім'ї, ну і ще раз здоров'я!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим! Нехай всі негаразди залишаться в старому році. Всім яскравих моментів та емоцій в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik, ти не забув передати мої вітання? ;)

Хай в цьому році залишаться усі непорозуміння.

А в новому тільки запальних ігор в задоволення і фан-клуб вболівальниць!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці хто не чув, то laska передавала Всім вітання з наступаючим НР. Її привітання читаємо вище :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх вітаю з наступаючим Новим роком!!!

бажаю в новому році щоб збулись всі Ваші бажання та мрії....а сам рік був же такий казковий як його символ..post-4550-0-53932300-1325363487_thumb.jp

п.с. як вчора зіграли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я, і я всіх вітаю з Новим Роком! Здоров'я, кохання і грошей Вам у Новому Році! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...