Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Хто знає, як її, солянку, правильно робити? Підкажіть! :_02:

У останній поїздці в Дубно пробував в кафе-барі таку чудову річ, як солянку. На вигляд як борщ, тільки добавлені спеції, лимончик, ковбаса/бочок, оливки.

Спробував поекспериментувати із червоним борщем, та добавив ковбасу та голандський сир. Ніби вийшло непогано. Я б сказав би, навіть дуже смачно, незвично.)

089f9c7a4838.jpg

Чекаю на рецепти!

P.S. Знаю, що усе дуже просто, але обожнюю експериментувати, тому прошу не судити строго. Хочу вразити декого :g15: із своїх рідних))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Солянка як борщ --- продукти ніби одні , але виходить у всіх по різному .

Пробуй , рецептів купа в інеті .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, як її, солянку, правильно робити? Підкажіть!

Є багато рецептів солянки. Ось це для мене краще з того, що доводилось готувати/куштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже любимо солянку, але готуємо її не часто. Класичка солянка не містить картоплі :). В більшості рецептів просять варити солянку на свинині чи телятині, але щоб пошвидше, то можна і без сирого м'яса. Я варю так: ставлю каструльку з водою на вогонь. Поки закипить, нарізаю ковбасу (по 300-400 грам вареної і копченої), бочок і шинку. Можна взяти не два, а три сорти ковбаси, іноді не кидаю бочок, бо він жирнуватий. Вага ковбасних виробів теж залежить від того чи велика каструлька чи менша. Нарізати можна кубиками, можна соломкою. Зустрічала в кількох закладах замість вареного м'яса варені нирки. Кидаю нарізане в киплячу воду.

Натираю на дрібну терку морквину і ріжу дрібно цибулину. Знову ж таки - не у всіх рецептах є морква, а от я вже так звикла. Пережарюю все це на сковорідці, не жаліючи олії. Додаю в кінці ложку томатної пасти. Закидаю все це в каструльку :).

Тру та терку 3 середні квашені огірки, докидаю до того, що вариться. Кидаю потім маслини без кісточок. З ними в кафешках і піцеріях теж різні варіації - можуть і з кісточками кинути, і порізати, і цілими. Виливаю половину рідини з баночки, в якій були маслини. Якщо кидаю лимон, то лише дольку. Краще додати в готову страву, але це теж справа смаку.

Варити до готовності - десь не більше 20 хв. на практиці.

П.С. Солянка зовсім не борщ - немає там буряка, бордово-помаранчевий колір виходить від томатної пасти і моркви. А от кидати картоплю в солянку, то взагалі кощунство, як на мене :). Хоча ми в Рівному недавно вперше такий варіант спробували. Було смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, як її, солянку, правильно робити? Підкажіть! :_02:

Чекаю на рецепти!

P.S. Знаю, що усе дуже просто, але обожнюю експериментувати, тому прошу не судити строго. Хочу вразити декого :g15: із своїх рідних))

Ось тут викладала свій рецепт http://board.lutsk.ua/topic/35603-soljanka/page__hl__%D1%81%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0, можна поваріювати з м"ясом та ковбасою, але в основному не міняти - смакота неймовірна
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скуштував нині вперше блюдо коррида

Бичі яйця, штолі?

Зі, анекдот:

Новиому українцю вперше поталанило бути на кориді, після чого він спустився в бар під ареноюі, спитав в бармена :

- Яка у вас фірмова страва?

- Корида! 2 тис.євро.

- Давайте.

Приносять два великих шара на тарілці. Він:

-а що це?

-це замариновані в спец.соусі яйця переможеного бика.

Спробував-смакота неймовірна.

На наступний рік знову поїхав в Іспанію, і одразу в бар, за смакотою.

- бармен, корида є?

- Є, 5 тис євро.

- ого, ну давай, спеціально за нею їхав.

Приносять дві невелички кульки, зїв, і питає в бармена:

- минулого разу були великі яйця за 2 тис, а сьогодні такі маленьки аж за 5, чому так?

- розумієте, бик не завжди програє!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, саме цей анекдот я розповів компанії перед тим як принесли страву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, саме цей анекдот я розповів компанії перед тим як принесли страву.

А фоток випадково немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулінарні вихідні :0111:

Чоловіку вдався пресмачний плов з реберцями. А в мене сьогодні дебют на тему солянки. Нагнали тут апетиту, мусила спробувати. Добренька)

До чаю звична шарлотка, але з яблуками, грушками і домашніми персиками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас пицца с курицей и ананасами, и тортик доедать будем, который вчера делали, из сметанного желе с бисквитом, клубникой и бананами, рецепт ооооочень простой, а вкусняшка получается)

post-2519-0-71034700-1379262811_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що повечеряла перчиками фаршированими, дуже смачні вийшли. Тушкувала без сметани, з доброю італійською томатною пастою (у складі лише томати і сіль). Результат - не жирно, не кисло, немає відчуття тяжкості в шлунку.

Ще в духовці кекс з корицею, але сьогодні від нього утримаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чаю звична шарлотка

і у нас :)

а ще картопляне пюре та тушковані грибочки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі потихеньку забуваємо "зелені" салатики, прохолодними вечорами куховаримо...чай, коржики, теплі посиденькі...ех осінь... :0069:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішли вчора на варшавку купувать мені подарунки (за подаровані гроші)... Нечаяно купили кухонний комбайн - на вечір деруни і молочний коктейль!! Юху!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...