Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Ще класно - Банка тушонки (28грн, вистачає на два рази) + вермишель = тіпа по флотські, тільки з тушонкою - дуже смачно й недорого, враховуючи що однієї банки вистачить на 2рази (на 2-х чоловік).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Дядя Женя у відпустці, тому балує свої домашніх! Часом, зрідка! :)

Вчора: Легенький супчик (майже пісний), пісний плов (з грибами), та самжена (в клярі) цвітна капуста.

Сьогодні буде тушена картопля та салатик "Червоне море".

Завтра буде червоний борщик. Справжній! З болгарським перцем, з пертушечко, лаврушечкою, з часничком та вишнями! Як добрий вдамся, то ще й з пампушками :)

А, і ще риба. Правда не вирішив яка і з чим, але буде!

Всім смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядя Женя у відпустці, тому балує свої домашніх! Часом, зрідка! :)

Вчора: Легенький супчик (майже пісний), пісний плов (з грибами), та самжена (в клярі) цвітна капуста.

Сьогодні буде тушена картопля та салатик "Червоне море".

Завтра буде червоний борщик. Справжній! З болгарським перцем, з пертушечко, лаврушечкою, з часничком та вишнями! Як добрий вдамся, то ще й з пампушками :)

А, і ще риба. Правда не вирішив яка і з чим, але буде!

Всім смачного!

Абалдєть! :sm110: Заздрю по-доброму вашій дружині!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки усе це щоб приготувати десь години 3 треба потратити, автор теми просив швидкий рецепт, щоб не заморочуватись, тоїсть швидко та дешево. Може ми створимо нову тему - тіпа "Особисте Меню Лучанина"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки усе це щоб приготувати десь години 3 треба потратити, автор теми просив швидкий рецепт, щоб не заморочуватись, тоїсть швидко та дешево. Може ми створимо нову тему - тіпа "Особисте Меню Лучанина"?

На 33 сторінці вже ніхто не згадає, що було в першому пості )). Питання "Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?", от і хто хвалиться, а хто вже слиною давиться. Ну чого день такий довгий сьогодні? та ще й в цю аперитну тему залізла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кількість сили не залежить від кількості їжі і також від її жирності

так, але залежить від кількості білка (протеїна), якого ну дуже багато в печиві і калиновому соці :0032:

Сьогодні планується олів"є від смажену картопельку, і під медову з перцем, щоб застуду відігнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно вперше приготувала картоплю гратен.http://www.youtube.com/watch?v=umATSDScmHY

Від себе добавлю:досить швидка в приготуванні страва і смакує картопля досить незвичайно))Тим,хто не пробував-рекомендую!Смачно і цікаво))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насмішка

у жодному разі

для мене кількість сили не залежить від кількості їжі і також від її жирності.

залежить від калорійності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дубль 2: В наш час чоловіки все менше займаються фізичною працею(я б сказала, що жінки навіть перепрацьовують чоловіків), а тому калорійна їжа, а ще й під пивко, відкладаються у них в непотрібних місцях. Тому підтримую VilanS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене - баклажани за смаком грибів :) Ну дуже схожі на гриби! Сама не чекала такого результату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olun4ik, чоловікам в першу чергу треба білок - це їжа для м"язів і основний компонент сім"я. А для мозку - шоколад, а не вуглеводневі пічєнькі. Якщо вже вживати вуглеводи - то в пиві а не в мучному :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на здоров'я!

п.с. я поділився своїм раціоном а тут на тобі, чмирити начали. думаю на цьому розійдемся, якщо ваша ласка.

я у вашу тарілку не лізу, написав про себе і будьте добрі без висловлювань і принижень.

пийте пиво, їжте мясо і будьмо! то ваш раціон, а мій раціон вівсяне печиво, калина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Д и р у н и и и и и и и и и ! ! ! ! ! ! ! ! Як довго я хотів дирунів... І от сьогодні їх приготував, з м"ясом і сиром в середині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приготував свиний стейк + вершковий соус з білими грибами + овочі гриль + тушкована цибуля в медовому соусі + пляшечка Сапераві!

Смакота, не встиг сфоткати, все змели :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olun4ik, чоловікам в першу чергу треба білок - це їжа для м"язів і основний компонент сім"я.

Основне місце Вашої роботи? Тоді да, нема питань, - вівсяного піченька буде малувато, як мінімум, прийдеться ще й горішками грецькими заїдати.:-)

А от пиво, у вашому випадку, швидше контрацептив, аніж корисні вуглеводи :-(

Ну а на вечерю у нас була тушена куряча печінка з цибулькою, в сметані і пюре. Смачного))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Баранячі яйця...

буду сьогодні робити свій кулінарний дебют!!!

не знаю що вийде, але пишуть що дуже смачно!!!

може хтось готував???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду готувати горшечки з картоплею, фасолею, болгарським перцем, цибулею та вітчиною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне місце Вашої роботи? Тоді да, нема питань, - вівсяного піченька буде малувато, як мінімум, прийдеться ще й горішками грецькими заїдати.:-) А от пиво, у вашому випадку, швидше контрацептив, аніж корисні вуглеводи :-(

А що, одміни і інший офісний планктон сексом не займаються? А білок для мозку не потрібен зовсім? Тільки для м"язів? А фізична активність - це тільки у вантажників таке?

По темі:

буде або паста з соусом аля "сам склєпав", або, якщо Fagot зіб"є з толку, то те що сподобається в меню закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні готую свинячу рульку в соєво-медовому соусі + печена картопля..... Смакота... Нам-ням...

...Баранячі яйця...

Але спочатку треба догнати баранчика... :_08:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...