Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені сподобався рецепт телячої вирізки на бонапеті:

dire_roast_beef_tenderloin_with_port_sauce_v.jpg

Буду шаманити. Форму задати легко, от тільки хз, як вгадати степінь прожарки, щоб отримати такий колір.

рецепт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кагбе намєкаєш шо юзирь ascha є твоєю дружиною?

я не намікаю, я вже 14 років етім живу :)

Да, я помню рік і дату весілля, а ви - завідуйтє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду шаманити. Форму задати легко, от тільки хз, як вгадати степінь прожарки, щоб отримати такий колір.

хм, по рецепту степінь прожарки - medium-rare (піджарена корочка, повністю червоне і з кров'ю)

без термометра для вимірювання внутрішньої температури м'яса буде важко вгадати, між medium и medium-rare, не стейк все-таки

чекаємо фотозвіту))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

чекаємо фотозвіту))

Ну фотозвіту не буде, мені було трохи не до того. Та і те що публіка вимагає фото я побачив тільки сьогодні. Наступного разу, коли буду шось шаманити, зроблю фото.

А по вирізці я відступив від класичного рецепту, тим більше часу у мене не було так як в рецепті.

Готував за технікою "філе міньон". Приблизно от так:

Враховуючи той момент що я надав форму вирізці, розрізував я його поперек (не так як на відео), тому на кожну порцію вийшло три куски. Два з них medium well, а один... мммм скоріше medium. А колір отримав більше з основи нашого масандрівського портвейну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напекла слойок з бринзою, кропом і кмином. Бринза була трохи засолона, але в поєднанні з листковим тістом вийшло саме то :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Спробувала сьогодні ще один рецепт чебуреків, подруга нарадила.

Звичайне тісто на воді, але нюанс в тому, що розкачувати його потрібно змащуючи один бік олією. Дійсно, вийшли такі хрумкі, тісто ніби листове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напекла слойок з бринзою, кропом і кмином. Бринза була трохи засолона, але в поєднанні з листковим тістом вийшло саме то :)

Вчора теж таким займалася, але не все вийшло по феншую(((. Бринзу я замінила звичайним сиром, любязно привезеним свекрухою з села. Він мені здався надто сухим і я додала в нього трохи сметани. Все іншее за рецептом. І, уявляєте, майже всі штучки полопали і начинка повитікала((((((((.... Хазяйки, то через сметану???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора теж таким займалася, але не все вийшло по феншую(((. Бринзу я замінила звичайним сиром, любязно привезеним свекрухою з села. Він мені здався надто сухим і я додала в нього трохи сметани. Все іншее за рецептом. І, уявляєте, майже всі штучки полопали і начинка повитікала((((((((.... Хазяйки, то через сметану???

Думаю, так, через сметану. Але ж вони все-одно спеклися. Візьми до слойок доброго пива і забудете про той феншуй :P .

У мене, наприклад, витікає варення з слойок. То я вже навчилась вибирати з варення лише ягоди і використовувати для начинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора теж таким займалася, але не все вийшло по феншую(((. Бринзу я замінила звичайним сиром, любязно привезеним свекрухою з села. Він мені здався надто сухим і я додала в нього трохи сметани. Все іншее за рецептом. І, уявляєте, майже всі штучки полопали і начинка повитікала((((((((.... Хазяйки, то через сметану???

Думаю, так, через сметану. Але ж вони все-одно спеклися. Візьми до слойок доброго пива і забудете про той феншуй :P .

У мене, наприклад, витікає варення з слойок. То я вже навчилась вибирати з варення лише ягоди і використовувати для начинки.

Я ту начинку назад в дзюрки позапихала :_08: ))) ніхто і не помітив, шо я "не хазяйка"))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувала сьогодні ще один рецепт чебуреків, подруга нарадила.

Звичайне тісто на воді, але нюанс в тому, що розкачувати його потрібно змащуючи один бік олією. Дійсно, вийшли такі хрумкі, тісто ніби листове.

Ласка, ти своїм рецептом повернула мені віру в себе :D

Чебуреки вдались-найсмачніші з усіх, які я готувала. Дякую за рецептик, думаю, справа таки дійсно в олії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

sweetlena, а тобі дякую за рецепт фаршированої цвітної капусти!

Гарно виглядала на святковому столі. Свекруха була спочатку заінтригована блюдом, а потім вражена.

Так що я в її очах теж хазяйка :0005::_07:

А для мене головне, що швидко та легко готується, естетично виглядає і дійсно смачно. Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їла смачнючий салат (сама ще не готувала): в рівних пропорціях змішуємо моркву по-корейськи, огірки потерті на крупну тертку (яка для бурячка червоного і моркви) та відварене куряче м"ясо розібране на тоненькі волокна. Заправка: трошки оливкової олійки і соєвого соусу. По-перше, виходить дуже гарно - всі складові тоненькою соломкою аля китайські салати. По-друге, смачно і соковито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готувала полуничну шарлотку. Швидко і смачно :)

А ще трішки поекспеременувала і замість 1склянки цукру додала 3/4 склянки фруктози (щоб страва вийшла здоровішою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готувала полуничну шарлотку. Швидко і смачно :)

А ще трішки поекспеременувала і замість 1склянки цукру додала 3/4 склянки фруктози (щоб страва вийшла здоровішою)

фруктоза намного быстрее, чем глюкоза, способна превращаться в жиры
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вечерю класика - смажена картопля та солений оселедець. Ну і свіжі овочі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вечерю класика - смажена картопля та солений оселедець. Ну і свіжі овочі.

Поки ще картоплі не посмажили (до вечері ще ж далеко) пропоную смачну альтернативу. Вчора пекли молоду картопельку із салом. Шкірочка така хрумка, а картопля швидко готується і смачна до неймовірності. Зелень-часничок по бажанню. З твоїм осоледцем і овочами, думаю, буде те що треба :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хв роботи і 30 в духовці, а така смакота

Творожный пирог с сыром и томатами

Вам понадобится:

готовое слоеное тесто - 250 г

творог - 200 г

сыр (типа "Российский") - 150 г

1 томат

2 ч.л. сметаны

1 яйцо (разделить на белок и желток)

зелень укропа

соль, перец - по вкусу

орегано - опционально

сливочное масло для смазывания формы

Я добавляла салямі на свій смак

Приготовление:

1. Слоеное тесто раскатать в пласт, а затем вырезать в круг диаметром 25 см.

2. Для начинки сыр натереть на терке, творог размять вилкой вместе со сметаной, зелень укропа мелко покрошить. Смешать все ингредиенты, посолить, поперчить. Взбить миксером белок и добавить к сырно-творожной смеси, аккуратно перемешать.

3. Противень смазать сливочным маслом, перенести тесто на противень. Равномерно распределить по тесту начинку. Помидор порезать кружочками и выложить на начинку. Загнуть края пирога и смазать поверхность слегка взбитым желтком.

4. Выпекать в разогретой до 200 градусов духовке 30-40 минут. Готовый пирог посыпать орегано и свежей зеленью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пекла прості та смачні пряники до чаю

Ингредиенты:

мука — 4 стакана

сахар — 1стакан

сметана — 1/2 стакана

яйца — 2шт.

ванилин -1 пакетик

Приготовление:

Сахар, сметану, 1 яйцо и ванильку (можно и не добавлять) взбивать в течение нескольких минут. Муку перемешать с содой, просеить. Все перемешать с остальными ингредиентами. Тесто раскатать толщиной 5-8 мм. При помощи круглой выемки нарезать пряники, улложить на противень, смазать яичным желтком. Выпекать при температуре 220-240 градусов 10-15 минут. Готовые пряники посыпать сахарной пудрой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце, я розумію, хазяюшка! :)

Від самого ранку піклується про щось смачненьке для рідних! Вчіться!

post-8369-0-08625700-1339826612_thumb.jp

lilechka, :0073:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готувала вівсяні котлетки

Ингредиенты:

овсяные хлопья – 1 стакан

яйцо – 1 шт.

молоко – 1 стакан

мука – 1 стакана

сахар, соль – по вкусу

Приготовление:

Вскипятить молоко, залить им овсяные хлопья. Добавить соль и сахар, отставить в сторону: овсянка должна набухнуть и остынуть.

После того, как овсянка остыла, добавить яйцо и 1 столовую ложку муки, тщательно перемешать. Остальную муку высыпать в отдельную посудину – для обваливания котлет.

Сформировать из овсяного «теста» котлетки, обвалять в муке и пожарить до золотистой корочки.

Сладкие овсяные котлеты подавать на стол с вареньем, соленые – со сметаной.

У мене солені зі сметанкою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...