Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

У мене сьогодні супчик з молодого півника і традиційно кекс до чаю.

Лежить в холодильнику торба чорної редьки, що з нею люди роблять? :) Бо я знаю тільки про ліки від кашлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Лежить в холодильнику торба чорної редьки, що з нею люди роблять?

Натріть на тертці, добавте терте яблуко і терту моркву з олійкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лежить в холодильнику торба чорної редьки, що з нею люди роблять?

Олесю!

На "Тірамісу" до тебе я не втрапив, тож мушу повідати, що робити з редькою. Слухай!

1. Натри редьки.

2. Натри хріну.

3. Спробуй трішки одного, потім - трішки іншого.

4. Доведи (або спростуй) прислів'я "Хрен редьки не слаще".

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олесю!

На "Тірамісу" до тебе я не втрапив, тож мушу повідати, що робити з редькою. Слухай!

1. Натри редьки.

2. Натри хріну.

3. Спробуй трішки одного, потім - трішки іншого.

4. Доведи (або спростуй) прислів'я "Хрен редьки не слаще".

:)

Нє, ну я не настільки iron lady, ти шо :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам дружина вчора спекла смачнющий "Мад'ярський" тортик! :_23:

(ввечері будуть фото).

до ранку його вже майже не лишилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам дружина вчора спекла смачнющий "Мад'ярський" тортик! :_23:

(ввечері будуть фото).

до ранку його вже майже не лишилося.

Да-да... я помітила, що мишки в холодильнику завелися і тортик майже весь з"їли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4158537wtw.jpg

А я сьгодні вичитала ДУЖЕ простий рецепт рулетиків з гарбуза.

Натерти гарбуз, посипати цукром і закрутити листкове тісто!

Але вже й смачні штучки вийшли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми сьогодні на вечерю бігоса задєлали. вірніше ми його задєлали ще вчора, але їли сьогодні бо його треба на другий день їсти щоб настоявся. він тоді сік пускає і ковбаса пропітує капусту копченим запахом.

а треба просто стушити квашеної і сирої капусти і додати копченої ковбаси (домашньої) , ми додали ще пару печериць. можна підсмачити сметаною і дати спецій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера вот были пироги с черникой, яблоками, красной и черной смородиной, булочки с изюмом, а на утро был хлеб из хлебопечки. Остапа понесло))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрив банку згущеного молока білоруського, чаю бахну з бергамотом, і хватить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голубці. Маминого приготування. Ех, у мене такі не виходять... :0026:

Трішки не в тему, але нагадали голубці..

Довелось мені з колегою вечеряти з японцем. Він захотів поїхати в етнічний ресторан. А ще такий нюанс говорить тільки англійською. Приїхали, підійшла дівчинка, робимо замовлення, він замовляє борщ (знає слово) і хоче замовити страву, але не може пригадати назву. Ну і говорить: "юкреніан спешил фуд", "лайк а сусі", "лайк а футомаке" і показує пальцями бочечку. Я фіг його знає, дивлюсь на колегу. Думаю кабздєц якийсь, шо може бути схоже на суші. Я чогось почав думати на кусок рису з рибою зверху. А він не може вгомонитись, типу ну япона мать юкреніан фуд... юкреніан фуд.

Спільними зусиллями доперли шо то голубці. Просто декілька днів назад він був в Донецьку чи Дніпрі і там прикололись. Попросили повара акуратно розлізати голубці бочечкою, поставити як роли, полили зверху сметаною і дали йому палички.

Ну от так виходить шо наші голубці мають спільне далеке коріння з стравою японської кухні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Чорногорії попросив принести щось смачне місцеве. пацанчик запропонував блюдо "сарма". пробую українською чи англійською вияснити що це. офіціант лише зміг пояснити, що воно з м'ясом.я погодився. мені принесли два голубці:)

Коли пацанчик спитав чи смачно,відповів що так,і що в нас це називається голубці. він старанно повторив два рази: го-лу-бці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Ну от так виходить шо наші голубці мають спільне далеке коріння з стравою японської кухні :)

Блін, а мені після твоєї історії захотілось саме суші. :) Треба все-таки освоїти цей кулінарний шедевр в домашніх умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GOODMAN, і скажи, що все з'їв, і не встиг сфоткати! Ага!

Наступного разу спробую, але не обіцяю biggrin.gif

Zheny@ просив сфоткати пєльмєшкі з лосося.

Почну з початку, може когось зацікавить. На фарш: пузєля і хвостова частина рибки, юкроп, цибуля, вершкове масло, сіль і спеціїpost-8911-0-33107500-1321973172_thumb.jp

процесpost-8911-0-62682500-1321973538_thumb.jp

результат post-8911-0-55717900-1321973718_thumb.jp

Обов'язково: тісто має бути дуже тоненьким!

Всім смачного! :0111:

P.S. Ну і звичайно, пєльмєшкі не їдяться "на сухо"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми завтра будем готувати голубці з картоплею, яку треба потерти і відцідити сік. можна трохи манки , спеціїї, як завжди. тушити.

дуже смачно наступного дня їх розігрівати на пательні, коли капустка підсмажиться зі шкоринкою і полити домашньою сметаною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене ввечері дружина нагодувала смачнющим червоним борщиком, з сметаною. На додачу з сальцем і цибулькою, солоним огірочком і вся ця смакота не насухо! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почастую согодні гостей печеним лососем.

риба чиститься від луски, кладеться на фольгу. поливається сумішшю лимонного соку та оливкової олії 1:1 з сіллю. в брюхо кладеться гілочка базиліку (якщо немає - сушений добавляється в суміш). закривається фольга.

запікається при 200С годину. за 10 хв до закінчення фольгу можна відкрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так мені вчора рекламували чебуреки за моїм же рецептом, що я сьогодні собі приготувала . Ох і смачні... :P !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поливається сумішшю лимонного соку та оливкової олії 1:1 з сіллю. в брюхо кладеться гілочка базиліку (якщо немає - сушений добавляється в суміш)...

Я недавно підсів на дві програми по ТВ, хоча взагалі не сильно поважаю телебачення. Так от одна з них Мастер-шеф.

І там дядько (який ніби входить в топ250 поварів) дуже скривився коли до червоної риби додали лимон. Ніби як лимон більше іде до річкової риби щоб приглушити привкус і запах. А до лосося лимон не додається ні в маринаді ні в обробці перед жаркою, так як в нього приємний оригінальний автентичний смак.

Звичайно кожен дро готує так як йому смакує, але така собі думка в голос :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

А ну, господиньки, хваліться, що будете готувати, крім олів'є та оселедця під шубою, на новорічний стіл? Бо мене хвантазія підводить :D Думаю про крученики, ніколи їх сама не готувала. Ну і хочеться ще щось, сама не знаю що :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...