Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

щойно приготував кілечка цибулі у фритюрі)) Смакота, раджу спробувати навіть тим, хто цибулю не любить)

Рецепт:

1. Спочатку готуємо кляр - нічого особливого, сіль, вода, борошно, можливо чорний перець. ЯЙЦЯ НЕ ЗБИВАТИ. Я ще люблю класти ще деякі приправи, але це більше до м'ясного, а не цибулі. Кляр повинен настоятися 15-20 хвилин

2. Поки кляр відпочиває, нарізаємо цибулю кілечками товщиною 7-12 міліметрів. Можна по різному, як кому подобається. ОБОВ'ЯЗКОВО ЗНІМАЄМО ПРОЗОРУ ШКІРКУ НАВКОЛО КІЛЕЧОК

3. Ставимо чайник, коли закипить, робимо розчин з кип’ятку, солі, і трішечки оцту. Занурюємо туди нашу цибулю на 5-7 хвилин. До того часу кляр по ідеї вже готовий.

4. У окремому посуді збиваємо яєчний білок. Жовток можна пустити на домашній майонез, якщо комусь цікаво, можу розповісти як його зробити). Білок нам потрібен для того, щоб кляр став хрустким як чіпси))

5. Сковорідку або якийсь посуд, придатний для смаження заповнюємо олією до рівня, трохи більшого за товщину кілець, і ставимо на вогонь.

6. Окремо кожне кілечко цибулі обвалюємо в борошні, вмочуємо в кляр і на сковорідку. Слідкуйте, щоб кілечка не доторкалися, а то злипнуться як у мене перший раз:-D

7. В

міру готовності, виймаємо обсмажені кілечка і кладемо нові за тією ж

схемою: кілечко цибулі в борошно, в кляр, і на сковорідку з олією. Олію періодично підливати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Для дощику борщику зі свіжого щавлю.

Для сім"ї котлети, молода картопелька з яйцем і сметанкою.

post-2742-0-80786400-1307638863_thumb.jp

Для себе коханої овочевий салат з бринзою і маслинами.

На десерт усім незмінний молочний коктейль.

Смачного нам :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гречка з грибами і смажені курячі крильця - це вечеря. А на обід - рибний суп: попередньо замочена перловка вариться до готовності, туди картоплю, потім рибну консерву (в олії) розім"яти виделкою і в каструльку. Хвилин через 3-4 додати зелень хто яку любить і суп готовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Картопляники і салат зогірків, яєць і цибулі. А також домашній тортик "Медовик". Рецепт торта: 250 мл меду (можна і штучного), 250 г цукру розмішати з медом, трохи підігріти, щоб розтанули крупинки цукру. Збити 6 яєць, змішати з медом, додати 3/4 ст. ложки соди погашеної оцтом, і 3 стакани ( стакан ємністю 250 мл) борошна. Форму змазати маслом або маргарином, посипати мукою і намазати тоненькі шаром. У мене виходить 3 коржі на велику форму з газової духовки, я їх розрізаю навпіл, отже всього 6. КРЕМ: 1 л сметани, 150-200 г цукру, 2 ложки лимонного соку. Збити. Якщо крем не достатньо густий, то допоможе харчовий загущувач. Смачного!

post-10065-0-52552600-1308235240_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готувала сьогодні овочеве рагу, мммм... смакота.

А на вечерю творог з полуницею та фруктовий компот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіла повечеряти гарячими бутербродами...але прочиташи про ваші страви вирішила все-таки побалувати себе смачною вечерею. Йду готувати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора пекла тортик "Монастырская Изба" та піцу. Сьогодні на кухні мама (свекруха)

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готувала нещодавно цікаву страву – морозиво в клярі. Для літа – саме те, що потрібно.

Для приготування потрібно: морозиво (я брала звичайний пломбір, ваговий у вигляді батона), кокосова стружка, 1 яйце, панірувальні сухарі (без спецій і приправ).

В три окремі посудини насипаєте кокосову стружку, панірувальні сухарі, окремо збиваєте яйце. Потім все робите дуже швиденько. Дістаєте з морозилки морозиво. Розрізаєте його на рівномірні шматочки товщиною 4-5 см. Обкачуєте його в кокосовій стружці, потім в яйце, потім в сухарях. Після того знову кладемо в морозилку (хвилин на 20-30). Тим часом в каструльку наливаєте рафіновану олію. Коли олія розігрілась обсмажуєте в ній морозиво поки не зарум'яниться. Подавати потрібно відразу. Можна полити медом, згущеним молоком, варенням.

Смачно і незвично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все почалось з відкритої на пробу пляшки червоного сухого Neto D'Avolo+ Sirah. Спробували, подумали, що воно би було добре до печеного м"яса. Марш-кидок на ринок, реберця доставлені і замариновані: сіль, перчик, розмарин(сухий), молода цибулька тонкими кільцями. І в холодильник.

Через трошки подумав: ну вино ж все одно відкрите, проекспериментую. Долив, так щоб ніби вмочене було. Потім декілька разів перевертав. Стояло годинки дві в холодильнику. Потім виклав на бляшку, вилив маринад туди ж. Гм, кільця цибульки, просочені вином, з"їв :blush:

в другу бляшку картопельку пластівцями і капустку молоду пластами, просто посолив поперчив. потім лиш сметанки долив для соковитості.

М"ясо спочатку набуло такого фіолєтового віддінку. Думаю, смачне то воно смачне але ж фіолєтове--дав у штангу.

Але потім воно вкрилося такою темною апетитною шкіркою :ok:

Запити тим же вином- воно була таке доречне до цієї ситної вечері :0003:

Ото цілий вечір готував- уже ніц нема :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мій милий чорнобривий вареничків хоче,

Ой мій милий чорнобривий вареничків хоче:

"Навари, милая, навари, милая,

Навари, у-ха-ха, моя чорнобривая!

Короче, наварила з сиром :D

post-2742-0-57431700-1309525284_thumb.jp

Та поки ліпила :0152: , згадала за ліниві вареники, а-ля галушки/ кльоцки з сиром. Інгредієнти ті ж, а роботи менше.

Осьо й наварила

post-2742-0-84780200-1309525847_thumb.jp

Господиням на замітку, знайшла 58 рецептів галушок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас вчора теж були варенички з сиром.))) Але то така зараза - поки наліпиш, то сама їсти вже не захочеш. <_<

А сьогодні гречка, котлетки в клярі та овочевий салат.

(і якесь катастрофічне небажання порпатися на кухні, добре що попереду вихідні - на кухні чергує коханий :hug: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але то така зараза - поки наліпиш, то сама їсти вже не захочеш. dry.gif

100% Я, як правило, потрачу часу і наморожу в морозілку пельмені, а люблю маленькі. З'їдаються швидше ніж ліпляться :D

Благо, хоч комбайн тісто місить.

У мене є колега, в котрої вареники є основним блюдом в сім'ї, каже, що аби була начинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж хочу вареників з сиром :0111:

Тільки от незадача - фабричні фе, а ліпити не вмію. І шо дєлать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти думаєш, шо їхні мужі будут раді тебе видіти в гостях?

чи "кагбе намєкаєш" тим, хто пасвабоднєй, і не має кому вареничків наліпить?

ще й, як бонус, "вареничком" вгостить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж хочу вареників з сиром :0111:

Тільки от незадача - фабричні фе, а ліпити не вмію. І шо дєлать?

женись, хороняко (с) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жду "вброса" від мегофлудера :_07:

Треба створити тему "Хто що сьогодні не готуватиме бо нєсудьба"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борщ з молодої капусти, тефтелі з грибним соусом, сирна запіканка. Ще салат з огірків і помідорів, але не попав у кадр.

вибачте за "не в тєму", але тарілки взагалі шикарні.

пост 500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борщ з молодої капусти, тефтелі з грибним соусом, сирна запіканка. Ще салат з огірків і помідорів, але не попав у кадр.

вибачте за "не в тєму", але тарілки взагалі шикарні.

пост 500

Дякую :). Я просто хворію гарним посудом. Воно і смачніше їсти тоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але то така зараза - поки наліпиш, то сама їсти вже не захочеш. dry.gif

100% Я, як правило, потрачу часу і наморожу в морозілку пельмені, а люблю маленькі. З'їдаються швидше ніж ліпляться :D

Благо, хоч комбайн тісто місить.

У мене є колега, в котрої вареники є основним блюдом в сім'ї, каже, що аби була начинка.

В моєї мами незмінна традиція - вареники в неділю. Причому ліпить сама, ми (я і сестра) встигаємо допомогти, якщо прокинемось раніше, але то рідко. А мама каже, що не має що їсти, якщо вареників не наварить:D. Був період, що ми протестували, бо ж хочеться різноманітності. Але мама стійко ліпила далі, тільки начинки варіювались. Ми змирились, звикли, "присіли" на мамині варенички. Я сама на такий кулінарний подвиг не здатна, але ліпити разом з мамою люблю - в гурті веселіше:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...