Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

У нас сьогодні печена картопелька, стейки на грілі (не зовсім пісні :blush:) і салатик (шампіньйони-яйця-зелена цибулька-сир голандський-кукурузка-майонез). І захотілося це все попивати ПИВОМ :D Смачненько :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я далі про пісні страви:rolleyes:. Зварила грибний суп, горохове пюре і насмажила кабачків. Рецептом супчику поділюся: я варю з заморожених польських грибів (Там-Там:)). Значить, гриби заливаю водою і варю 1,5год. Потім виймаю з каструлі, а в цей відвар закидаю картоплю. Поки охолоджуються гриби, підсмажую цибулю і моркву і додаю в сковорідку порізані відварені грибочки. Тушкую ще хвилин 3-4 і все це в каструлю до картоплі. Додаю жменьку тоненької вермішелі-павутинки, сіль-перець. Кипить за дві хвилини і вимикаю. Суп смачний і ароматний, із задоволенням їдять навіть ті, хто не постить і не уявляє супу без м"яса:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас "Київський торт" :0111:

ото апетиту наганяєте! після картоплі в "мундирах" і ікри заморської баклажанної всю ніч ваш київський торт снитися буде <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рецептом супчику поділюся: я варю з заморожених польських грибів

дістав розморожувати гриби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рецептом супчику поділюся: я варю з заморожених польських грибів

дістав розморожувати гриби...

Розморожувати, до речі, і не обов"язково. Можна одразу залити водою і варити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні теж готувала грибний супчик. Олеся, дякую за ідею! :g15: А ще була картопелька, вінегрет, котлетки(для моїх хлопців). А найсмачніша страва у нас сьогодні це десерт - заморожені сунички притрушені цукровою пудрою. А ще де-хто нагло трощить мідії і запиває все це пивом :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені вчора дуже захотілося смаженої камбали - з дитинства люблю цю дивнооку рибку :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зварила пісний червоний борщ і зробила салат з печеної капусти. Sweetlena, дякую це рецепт, капуста вийшла бомбезна:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову почала балувати себе свіжими салатами, що смаком тішать і око радують. Називаю їх "я его слепила из того, что было" :)

post-2742-0-11650900-1300738949_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову почала балувати себе свіжими салатами, що смаком тішать і око радують. Називаю їх "я его слепила из того, что было" :)

а якщо не секрет індІгріЄнти які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капуста, помідори, огірок, маслини, петрушка, зелена цибюля і моливо кріп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову почала балувати себе свіжими салатами, що смаком тішать і око радують. Називаю їх "я его слепила из того, что было" :)

Ці овочі ше як трава на смак, себто ніякі... Чекаю перших нормальних тепличних помідорів. А тоді й салатик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зварила пісний червоний борщ і зробила салат з печеної капусти. Sweetlena, дякую це рецепт, капуста вийшла бомбезна:smile-zachot:

Смакуйте на здоров"я! :)

А в нас сьогодні картопелька зі смаженими грибочками і смачнющими маринованими помідорами (вирощені дбайливими руками мого чоловіка і мною закриті в баночки) :D , а для малят парові котлетки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене сьогодні відбивні в клярі з курячого філе з рисом на гарнір. Доня так помагала жарити, що чуть в сковорідку не залізла)))).

А вчора чоловік насмажив картопельки з цибулькою, поки ми з доньою в гості до бабусі ходили))). Є в мене така хитра штука як маленька шатківниця:), яка робить нарізку картоплі швидкою і приємною))) та відкрили мариновані огірочки в томаті. Смакота, люблю солоденьку консервацію)). Ще доїдали супчик з фрикадельками, а доня помагала :).

А завтра... Ще придумаю))). Може то дерунчиків насмажити))). Помітила, що коли крім цибульки добавити ще й морквинку, то набагато смачніше. Та й чоловік любить не найдрібнішу тертку, а щоб видно було, що їсть ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капуста, помідори, огірок, маслини, петрушка, зелена цибюля і моливо кріп.

Там червоний перчик.

Ці овочі ше як трава на смак, себто ніякі... Чекаю перших нормальних тепличних помідорів. А тоді й салатик.

Та на здоров'я. Капуста і зелень там своя. Тепличні і з минулого врожаю теж не фонтан уже в цю пору.

А мені смакує :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постила сьогодні червоним борщем з грибами. Ходжу цілий день голодна :) - з"їла море фруктів, півбанки яблучного варення, а душа щось не на місці :).

Щиро поважаю людей, які постять увесь піст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиріжки з капустою (для тих, хто постить) і смажена рибка (для тих, хто не постить):).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макарони-пера з пісєчками мідіями і овочами.

post-1679-0-70104200-1301175599_thumb.jp

на оливковій олійці підтушив морожені овочі(перчики-морковки) і цибульку, додав трішки томату. Морожені мідії відтанув в окропі, додав до овочів за трошки до готовності. Потім у соус вкинув зварені макарони. Так як для мене кропу забагато не буває, щедрою рукою всипав туди півупаковки сушеного. І трішки базілічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...