Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

сьогодні доготовлюю чебуреки з мясцем, позавчора готувала фаршировану картопельку. Дуже смачно. Було чути тільки ляськіт за вухами :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене щойно була проста і смачнюча вечеря:). Картоплю ретельно помила і порізала на скибочки (не чистила), цибулю - так само на скибочки, але більші, щоб не розлітались. Все склала в сковорідку, посипала сіллю-перцем, скропила олійкою і в духовку. Пеклося це хвилин 50 - спочатку на більшому вогні, потім на меншому. Дуже смачно, особливо з маринованим огірочком, почала вечеряти - не могла зупинитись:D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми потрапили до мами на деруни і смажені пиріжки з капустою :)

Вдома був пиріг, звичайна яблучна "шарлотка", трішки досмакована чорницями і посипана цукровою пудрою...м-м-м :ok: Пахнота...post-6229-0-73179000-1301594834_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм))) дівчатка, вмієте нагнати апетитуууу :D

звітую: картопляники з грибами, гороховий суп)) і маковий рулет ;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас картопелька, типу по французьки 91489cda9b33f24f8b52014719fa51d2.gif

А рецепт?

P.S. Допоможіть, з детальним рецептом запеченої картоплі з сиром. У "Театральному" завжди її зустрічаю - смакота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас картопелька, типу по французьки 91489cda9b33f24f8b52014719fa51d2.gif
А рецепт? P.S. Допоможіть, з детальним рецептом запеченої картоплі з сиром. У "Театральному" завжди її зустрічаю - смакота.

Схоже на це http://cookingman.ru/cooking-book/myaso/kartoshka-po-frantsuzski.html тільки замість майонезу соус зі сметани та вершків. І поливається більш інтенсивніше. Bon Appétit :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГРЕЧКА...моя прелесть.Горлум знает твой ІР.Горлум пробьет адрес и украдет нашу прелесть

gollum_b.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От перечитую цю тему і думаю, скільки ж хороших кухарів зібралось на борді! І як же пощастило нашим дітям з такими батьками :) , що не лінуються приготувати, спекти, насмажити, зварити всяких смаколиків. А є ж такі, що вживають тільки напівфабрикати... аргументують, що робота, робота, нема часу... Але думаю, це більше так за кородоном. А нас наші мами навчили по іншому :smile-zachot:

Дякую всім за чудові рецепти, викладені тут.

P.S. У нас гороховий суп, ліниві голубці і ще поки що в планах сирні пончики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас сьогодні котлетки з курячого філе, опеньки з цибулею і морковкою тушковані в сметані та пиріжки з капустою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГРЕЧКА...моя прелесть.Горлум знает твой ІР.Горлум пробьет адрес и украдет нашу прелесть

gollum_b.jpg

ага. а я знаю твій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опеньки з цибулею

безсовісні...сиджу слиною заливаюся))))

мну захотілося ромАнтікі)))))) картопля з оселедцем і зеленою цибулькою)) (вєчєр пацелуєв)

енд оладушкі з полуничним повидлом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як же пощастило нашим дітям з такими батьками :) , що не лінуються приготувати, спекти, насмажити, зварити всяких смаколиків. А є ж такі, що вживають тільки напівфабрикати... аргументують, що робота, робота, нема часу... Але думаю, це більше так за кородоном.

Трошки не по темі...але згадалось. Відпочивали ми в Криму. Поруч відпочивала компанія з кількох сімей, де було по двоє малих діток дошкільного віку. Мами щоранку, щообіду і щовечері збирали малих по пляжу і кликали: "Кушать...к столу...", а далі з шурхотом відкривалися чергові пачки з мівіною, бульйонами швидкого приготування, на десерт солодка газбулька :blink: Два дні поруч з ними я була просто в шоці...Їм мабуть і борда з рецептами не допомогла б :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора була паста з мідіями, а сьогодні ще не придумала, що б такого зготувати. На четвер (Благовіщення) купила пеленгаса, тепер думаю, як би то його смачно запекти:rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладаю фото вчорашніх сирних пончиків, чи хрустиків. Ну це вже як хто назве :glare:

post-10065-0-23584500-1302072690_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супчик з фрикадельками, кортопля-пюре, олів"є, зрази та нилисники. О яка господиня! :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...