Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

А у нас смажені карасі.

Щоб не докучали дрібні кістки, зробити густі (не ширше 5 міліметрів) надрізи перпендикулярно хребту.

post-2742-0-11538600-1319306244_thumb.jp

Коли в уху так надрізати дрібних карасів, то можна просто ложкою їсти м'ясо, лишається один хребет.

P.S. Рибний день :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тушкована капуста, картопелька-пюре і сирники з сметанкою на десерт :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше готувала минулого тижня десерт Тірамісу.

Отже, потрібно зварити міцної кави - десь 250-300 мл. Охолодити.

4 яєць ділимо на білки-жовтки. Жовтки збиваємо з 4 столовими ложками цукру, окремо збиваємо білки з дрібкою солі.

500 г сиру Маскарпоне трохи розтираємо ложкою в окремій посудині (я пробувала розтерти міксером, але сир дуже густий, ложкою зручніше). З'єднуємо жовтки з сиром, легкими рухами знизу вверх вмішуємо збиті білки.

До кави треба додати трохи алкоголю. Найкраще, кавовий лікер або амаретто. Але коньяк теж піде.

Печиво Савоярді вмочаємо в каву і викладаємо в посудину, перемащуючи кремом. Кожен шар крему посипаємо какао. Торт має мінімум 4 години постояти в холодильнику. Верхній шар крему краще посипати прямо перед подачею, тоді какао не розтечеться.

Тепер маленькі уточнення на рахунок продуктів. Печиво Савоярді купувала на Варшавці. Воно є практично скрізь, де продають продукти з Італії та Німеччини. Сир Маскарпоне теж знайшла там, причому привезений з Італії вдвічі дешевший, ніж той, який стоїть в Там-Тамі і Сільпо.

Повірте, цей десерт вартий зусиль і затрат. Така смакота, просто не відірватисьsmile.gif.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олесь, от вмієш ти от так гарного недільного ранку познущатись нагнати апетиту :0001:

А десертик і справді вартий зусиль. Мабуть, божественно смачни-и-ий))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олесь, от вмієш ти от так гарного недільного ранку познущатись нагнати апетиту :0001:

А десертик і справді вартий зусиль. Мабуть, божественно смачни-и-ий))

Сама тепер сиджу страждаю - хочу Тірамісуbiggrin.gif. Якщо чесно, вийшло навіть смачніше, ніж у "Вашому кондитері", а їхні тортики я дуже люблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас сьогодні класика... червоний борщ і смажений короп з цибулькою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все кекси печуsmile.gif. Сьогодні - лимонно-шоколадний.

180 г масла збити зі склянкою цукру, по одному додавати 3 яйця і продовжувати збивати. Додаємо дрібку солі, половину чайної ложечки соди погашеної оцтом (я гашу лимонним соком), 200 г борошна. Тісто розділити на 2 частини, в одну додати цедру лимона і трошки соку, в другу - 3 столові ложки кефіру або молока (я давала сметану) і 3 столові ложки какао. Ложкою викладаємо в форму, чередуючи різне тісто. Випікати 50 хв при температурі 180 градусів. Виходить гарний мармуровий кекс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у мене десерт Панакота. http://www.edimdoma.ru/recipes/26573 - тут я брала рецепт, але трохи підкоректувала (бо не хотілось йти в Там-Там ^_^ ).

Отже, як це було: склянку сметани збила зі склянкою цукру+пакетик ванільного цукру. Пачку швидкорозчинного желатину (25г) залила кількома ложками гарячої кип'яченої води. Окремо збила 2 жовтки і додала до желатину, розмішала. 1,5 склянки молока підігріла і влила туди желатин з жовтками, тримала на вогні, поки желатин повністю розчинився. З'єднала цю масу зі збитою сметаною, ще трохи збила міксером і розлила у форми. Я використовувала широкі склянки, наливала трошки більше половини. Коли желе застигне, його треба полити фруктовим соусом (або джемом). У мене це була полуниця перетерта з цукром. Поки я готувала желе, полуничне пюре розморозилось. Дуууже смачно :ok2: !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у нас апетитні "горшочки" з м"ясом та овочами, на друге - вареники під назвою "любе-рябе-голубе" - тому що є з різними начинками: з капустою, з картоплею , з сиром - кому які до вподоби. На десерт - кекси з родзинками та подрібненим шоколадом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех.. хоть з Ярчиком у мене крайнє антогоністичні відносини, в частині цього топіка мушу визнати +1.

Почитаєш і чухаєш бороду, задаючи собі риторичне запитання)))

"Любе рябе і голубе" нагадало Майдан. В макітру закидуються вареники усіх сортів (картопля, бульба+гриби і мнясо), туди ж декілька піджарок (в залежності скіко людей), огірочки, горілочка і фпєрьод))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм, а до чого тут Ярчик?

• ж е н и т и с ь п о р а , б л я , п о р а ж е н и т и с ь . . .•

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми поставили закваску з борошна... в неділю будемо варити ЖУРЕК з яйком і ковбаскою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми поставили закваску з борошна... в неділю будемо варити ЖУРЕК з яйком і ковбаскою

А Ви поділитесь секретом, правда? :)

Журек дуже люблю, але сама закваски робити не вмію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закваска - півсклянки житньої муки залити окропом (менше половини стакана, десь дві третіх), розмішати і вливати холодну воду, помішувати, щоб комочків не було (півтори-дві склянки). Вкинути перець горошком, лавровий листочок і поломаний кусочками чорний хліб (невеличкий), банку кришкою не закривати, потрібно, щоб побродило десь днів 3-4 (в теплому місці поставити), ну а сам суп - то простір для фантазії, але обов'язково додавати хрін))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми поставили закваску з борошна... в неділю будемо варити ЖУРЕК з яйком і ковбаскою

А Ви поділитесь секретом, правда? :)

Журек дуже люблю, але сама закваски робити не вмію.

6 ложок житньої муки (якщо нема то беріть звичайну в.с. або 1 сорт) заливаєте ХОЛОДНОЮ перевареною водою і добавляєте порізаного на крупні куски 6 зубців часнику. Це все знаходиться в 1л банці на протязі 4-5 днів в теплому місці. Щодня помішуєте 2-3 рази. Проходить процес закисання.

Через 5 днів можна процідити все через ситечко. Проціджена рідина-мутного кольору з характерним кислим запахов і є ЖУР.

Тепер берете будь-який бульйон чи просто відварюєте копчену порізану крупними кавалками ковбаску і вливаєте ЖУР , помішуючи. Далі фантазуєте.... Ми добавляєм в налитий в глибокі миски гарячого журка половинку вареного холодного яйця на порцію і пів почищеної звареної в мундирах картоплини, притрушуємо петрушкою, а там вже купаються великі і маленькі кусні ковбаси....солим перчим, можна паприки, можна гіркого перцю і СМАКУЄМО поки все не виїмо, бо дуже смакоть вже неопісуєма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 ложок житньої муки (якщо нема то беріть звичайну в.с. або 1 сорт) заливаєте ХОЛОДНОЮ перевареною водою і добавляєте порізаного на крупні куски 6 зубців часнику. Це все знаходиться в 1л банці на протязі 4-5 днів в теплому місці. Щодня помішуєте 2-3 рази. Проходить процес закисання.

Через 5 днів можна процідити все через ситечко. Проціджена рідина-мутного кольору з характерним кислим запахов і є ЖУР.

Тепер берете будь-який бульйон чи просто відварюєте копчену порізану крупними кавалками ковбаску і вливаєте ЖУР , помішуючи. Далі фантазуєте.... Ми добавляєм в налитий в глибокі миски гарячого журка половинку вареного холодного яйця на порцію і пів почищеної звареної в мундирах картоплини, притрушуємо петрушкою, а там вже купаються великі і маленькі кусні ковбаси....солим перчим, можна паприки, можна гіркого перцю і СМАКУЄМО поки все не виїмо, бо дуже смакоть вже неопісуєма.

Ще одне питання про ковбаску. В Польщі в журек йде так звана біла ковбаса. Мені вона схожа на печену домашню. А Ви яку берете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше готувала минулого тижня десерт Тірамісу.

Робив вперше так само як і Ви, але замість печива спік бісквіт, не було бажання шукати печиво, та й виходити з дому не хотілось. Все було дуже смачно, але сирі яйця з маскарпоне не давали мені спокою (не може такий крем довго зберігатись), тому зїли все того самого вечора. Вирішив потім трохи поекспериментувати з кремом, замість яєць додав дві ложки домашньої густої сметани. Крем вийшов такий самий як з яйцями, тільки з тією різницею, що термін зберігання такого десерту став довшим. Відповідно і задоволеня від тірамісу тривало довше.

Ще одне питання про ковбаску. В Польщі в журек йде так звана біла ковбаса. Мені вона схожа на печену домашню. А Ви яку берете?

Вперше чую про білу ковбасу в журку (хоча і вона згодиться), в основному використовується копчена і копчений бочок порізаний невеликими шматками і підсмажений разом з ковбасою на пательні (можна і не смажити, хто як любить). Традиційний журек приправляють майораном, лавровим листом, духм'яним горошком, сіль/перець за смаком. Аналогів такої ковбаси в нас не роблять, але думаю можна купити на Варшавці (Пасаж), там її привозять з Польщі (найкраща Подвавельска, Торунська, гірша-жирніша Звичайна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас сьогодні "дєвішнік" з моїми малими дівчатками, з мультяшками і "нічєвонєдєланієм". Скромно, але солодко насолоджуємося млинцями з домашньою згущенкою і какао)) Така собі смачна "жіноча вечеря" і пофіг, що після 18.00 :g07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас на завершення робочого ( навчального) тижня - пиво з рибкою мамі з татом, а діткам тортик "Творожно-морковний"

Торт робила за таким рецептом:

1склянка тертої (як на деруни) моркви;

1склянка цукру;

2 яйця;

1 склянка борошна

1ч.ложка соди погашеної оцтом(чи лимонним соком)

Моркву змішуємо з цукром, додаємо в цю масу 2 збитих яйця, залишаємо все на хв 20-30, щоб морква дала сік. Додаємо борошно, соду. Вимішуємо. Ділимо тісто на 2 частини, випікаємо в нагрітій до 180 °С духовці приблизно 30 хв. Коржі охолоджуємо. Готуємо сирну масу для змащування коржів:

300 г сиру (творогу), бажано знежиреного (але у мене був домашній, то використала його)

1 склянка цукру

200г вершкового масла

Масло потрібно розтопити, щоб було м"яке, додаємо до масла сир та цукор, збиваємо в комбайні.Залишаємо на 15 хв, щоб добре розчинився цукор. Знову збиваємо. Сир має бути мастким, без грудочок. Змащуємо коржі, посипаємо подрібненими горіхами.

Смачного!

post-7721-0-06313400-1321031709_thumb.jp

post-7721-0-59570900-1321031719_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай! Ням-ням! Дитинство нагадала - нас мама теж морквяним тортом балувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...