Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

.......

Але ж Вам усім ніхто не заважає зробити зауваження продавцям.

..............

ага.. ну да.. та шо ви таке говорите?.. :g05:це тут, на борді, ми такі героїміцнігорішки, а в житті всі значно простіші і скромніші... і зауваження зробити боїмосянезручно, зате на борді писати вміємо..:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

З.І. До речі є норми по недоливам і недовєсам ... тра пошукать ...

НОРМИ

втрат рідких харчових продуктів

при продажу через автомати,

ізотермічні ємності та інше обладнання

2. Квасу та пива при продажу через:

|2.1. автомати 0,6

|2.2. розливний кран (ручний продаж) із ізотермічних ємностей і бочок 0,1

Примітка. При особливо несприятливих умовах торгівлі квасом і

пивом (встановлення бочок у підвалі, збільшена довжина

трубопроводів) норми втрат для конкретних підприємств торгівлі і

громадського харчування з дозволу міністерств торгівлі автономних

республік, управлінь торгівлі та громадського харчування

обл. (край., міськ. ) виконкомів можуть бути збільшені надалі до

усунення причин, що викликають підвищені втрати, - на 20%.

Недолив - если отклонение от заданного объема (0,5; 0,33 л и др.) превышает норму (+1-6%) в зависимости от вида и объема напитков. Определяется измерением объема с помощью мерной посуды (мензурок, цилиндров и т.п.), при этом пиво надо переливать осторожно, без потерь по стенке посуды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано, з мірником за пивом ходять тільки органи.

Штраф також не продавці будуть виплачувати, тому чи це банальний недолив, чи брачна (?) партія тари вияснити в Ваших інтересах, та й імідж підтримати варто.

З.І. Я розумію, що kravа домахується, але питання загалом по суті, а відповіді досить розмиті...

Ще раз дякую.

Але я вже писала вище. Сама переміряла. Пляшка точно літрова ще й запас є. Ці пляшки не лише в наших магазинах пива в Луцьку...

Я перевірю продавців на тему долив-недолив. Обіцяю. Знайду спосіб.

Винні будуть покарані (це вже так...).

kravа вроді по цьому питанню і не домахувався.

так, по недоливу в мене до Вас питань не було. А от по тому, як ви зберігаєте КЕГИ, в якому температурному режимі? Я не отримав жодної відповіді.

До-речі. вчора особисто заходив на точку, що напроти Фуршету:

Кранів "Да" аж 18.

пиво: Павлівське, Земан (світле, темне), Рівень, Бергшлосс (світле, темне)...

Елінтих сортів - ноль.

В павільйоні - жара.

Крутиться вентелятор для продавця.

Товари для пива: чіпси, пивні набори по 9 грн., риба типу лящ...

В кутку зліва стоять КЕГИ і чекають своєї долі.

Я купив квасу за 5 грн. і пішов.

Квас був клас! :0011:

На жаль пива для себе я не знайшов.

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звали звідси, зануда. Срать будь-хто може. Пиво в них класне, ми по пятницям там добряче таримось, жодного разу кислого не було. І сортів там багато, те що ти так попав - дуже рідко буває. І взагалі, убєйся, задрав вже скигленням своїм тут.

З.і " Я не отримав жодної відповіді. " - тут тобі ніхто не зобовязаний нічого відповідати, просто забєй і не ходи туди. Хай їм буде погано від втрати ТАКОГО клієнта biggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от по тому, як ви зберыгаэте КЕГИ, в якому температурному режимі? Я не отримав жодної відповіді.

До-речі. вчора особисто заходив на точку, що напроти Фуршету:

Кранів "Да" аж 18.

пиво: Павлівське, Земан (світле, темне), Рівень, Бергшлосс (світле, темне)...

Елінтих сортів - ноль.

В павільйоні - жара.

Крутиться вентелятор для продавця.

Товари для пива: чіпси, пивні набори по 9 грн., риба типу лящ...

В кутку зліва стоять КЕГИ і чекають своєї долі.

Я купив квасу за 5 грн. і пішов.

Квас був клас! :0011:

На жаль пива для себе я не знайшов.

blush.gif

Для особливо обдарованих повторюю: Ми кеги не зберігаємо.

Те, що елітних сортів ноль - вже давно всім відомо. Пиво в нас для людей, а для саме такої еліти як Ви, нажаль, немає. Саме для Вас відкрили "новий банк".

Звиняйте, кондиціонер не справляється.

Видно Ви дууууже швидко звідти пішли, що аж не встигли все в магазині роздивитись.

КЕГИ чекають поки їх заберуть. Доля в них одна - покинути магазин.

Тішить, що Ваші елітні потреби хоча б наш такий-сякий квас задовольнив.

Цікаво, взагалі, для кого Ви це все писали?

Всі, хто тут пише, були в магазині і все самі бачили. Ви ж два дні назад зареєструвались на форумі, щоб тепер тут блєстать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, взагалі, для кого Ви це все писали?

Всі, хто тут пише, були в магазині і все самі бачили. Ви ж два дні назад зареєструвались на форумі, щоб тепер тут блєстать?

Та троль він, не звертайте уваги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звали звідси, зануда. Срать будь-хто може. Пиво в них класне, ми по пятницям там добряче таримось, жодного разу кислого не було. І сортів там багато, те що ти так попав - дуже рідко буває. І взагалі, убєйся, задрав вже скигленням своїм тут.

З.і " Я не отримав жодної відповіді. " - тут тобі ніхто не зобовязаний нічого відповідати, просто забєй і не ходи туди. Хай їм буде погано від втрати ТАКОГО клієнта biggrin.gif

Цікаво, взагалі, для кого Ви це все писали?

Всі, хто тут пише, були в магазині і все самі бачили. Ви ж два дні назад зареєструвались на форумі, щоб тепер тут блєстать?

Та троль він, не звертайте уваги :)

грубиш, парніша!

Те, що я зарегінився недавно, не дає тобі права пузирі пускати, і тикати мені, де і що писати!

ПіСі: Я правила форумів знаю. де хочу - там і пишу. Матів немає, прямих образ немає.

а тобі - жалоба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грубиш, парніша!

Те, що я зарегінився недавно, не дає тобі права пузирі пускати, і тикати мені, де і що писати!

ПіСі: Я правила форумів знаю. де хочу - там і пишу. Матів немає, прямих образ немає.

а тобі - жалоба!

не переживу, що ж ти наробив ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грубиш, парніша!

Те, що я зарегінився недавно, не дає тобі права пузирі пускати, і тикати мені, де і що писати!

ПіСі: Я правила форумів знаю. де хочу - там і пишу. Матів немає, прямих образ немає.

а тобі - жалоба!

не переживу, що ж ти наробив ...

Я сам в шоці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кранів "Да" аж 18.

пиво: Павлівське, Земан (світле, темне), Рівень, Бергшлосс (світле, темне)...

Елінтих сортів - ноль.

В павільйоні - жара.

Крутиться вентелятор для продавця.

Товари для пива: чіпси, пивні набори по 9 грн., риба типу лящ...

В кутку зліва стоять КЕГИ і чекають своєї долі.

Я купив квасу за 5 грн. і пішов.

Квас був клас!

На жаль пива для себе я не знайшов.

А БАНК уже закрили? Ти там пошукай для себе елітного пива. Нема чого тут на форумі сморід розводити і обсирати тих, хто працює краще від тебе )

На кожен товар свій покупець. Нажаль, так уже склалось, що на елітне пиво у нас попит не великий, а вот на народні марки, типу Земан, Павлівське та Жигулівське - попит був, є і буде. І можеш бризкати тут слиною скільки завгодно - Пивному запасу од того ні холодно ні жарко ) В них люди як брали пиво, так і братимуть надалі. А забігалівки з елітним пивом - для вузького кола людей, думаю треба було то врахувати Перед відкриттям )

З.І. Народ, не корміть троля ) Йому набридне і сам піде ) :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема чого тут на форумі сморід розводити і обсирати тих, хто працює краще від тебе )

тут ти братику повністю помиляешся! Я не працюю в цьому бізнесі і не працював ніколи! :P

тут я - споживач, я люблю пиво і пью його. І вчора пив і сьогодні буду. І темку відкрив по доброті своїй душевній, побачивши цю, в якій почали срати після мене, яку ж ви, модери, спочатку перекинули в рекламу а потім - закрили!

Я за здорову конкуренцію!!!

Від цього виграємо ми всі, якщо по темі, то - любителі пива!

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж люблю пиво і п"ю його... З живого люблю Бергшлос темний, Земан темний. З пастеризованого - Старий мельник, Фішер, Гінес, Пауландер. Коли мені хочеться легенького пивка - я купую живе, щоб втамувати спрагу. Щоб посидітии, посмакувати вечерком під якусь кіношку - беру пастеризоване.

Але ж я не пишу всіляку маячню на форумах, бо, бачте-но німа елітного пива на розлив... :) Елітне пиво, принципово не може бути "живим", бо терміни його доставки "звідти" до нас будеть вимірюватись не одним днем і воно просто скисне, невже ти цього не знаєш? А "елітне", но зроблене в Росії, то вже не то, нє? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж люблю пиво і п"ю його... З живого люблю Бергшлос темний, Земан темний. З пастеризованого - Старий мельник, Фішер, Гінес, Пауландер. Коли мені хочеться легенького пивка - я купую живе, щоб втамувати спрагу. Щоб посидітии, посмакувати вечерком під якусь кіношку - беру пастеризоване.

Але ж я не пишу всіляку маячню на форумах, бо, бачте-но німа елітного пива на розлив... :) Елітне пиво, принципово не може бути "живим", бо терміни його доставки "звідти" до нас будеть вимірюватись не одним днем і воно просто скисне, невже ти цього не знаєш? А "елітне", но зроблене в Росії, то вже не то, нє? )

Я на цей сезон вибрав собі для втамування спраги "Опілля", Бергшлос темний - зачот, теж подобаеться, чимось схоже на Будвейзер.

Якщо хочу себе побалувати - купую Лефе. Часто купую пивко просто в генделиках - там беру те, яке тільки підключили, але все частіше наступаю на граблі трохи кислуватого, тому почав цікавитись, як його, ПИВО. тра зберігати...

А взагалі - саме класне пиво - це пиво з другом.

:friday:

Ще балуюсь пивними коктелями, типу "Умри, но не сейчас", але це лише на відпочинку...

:blush:

до речі, mix_forever, в хлопців в банк@пива, що на молоды выдкрився я бачив в пляшках Пауландер, на рахунок ынших твоїх улюблених - не мам"ятаю.

На відкритті бачив в них і Козел, і Златий Фазан... по чехії був не поганий вибір.

Сьогодні зайду - сфотографую стойку, потім викладу фотку сам побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Krava, пиши більше! Нам всім ДУЖЕ цікаво взнати, яке пиво ти вибрав собі на цей сезон для втамування спраги, яким пивом ти себе балуєш, як часто наступаєш на граблі, по яких генделиках часто підключають пиво, і що ви ще робите вдвох із другом, крім як п'єте пиво. Це є надзвичайно цінна інформація, особливо в темі про магазин "Пивний запас".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Krava, пиши більше! Нам всім ДУЖЕ цікаво взнати, яке пиво ти вибрав собі на цей сезон для втамування спраги, яким пивом ти себе балуєш, як часто наступаєш на граблі, по яких генделиках часто підключають пиво, і що ви ще робите вдвох із другом, крім як п'єте пиво. Це є надзвичайно цінна інформація, особливо в темі про магазин "Пивний запас".

дякую, друже, за цінну пораду. обов"язково скористаюсь нею!

18_2.png

вот зис?

цікаво, у нього є кнопка "викл"?

нема! я бот!

:naezd:

темку " Новий рекорд борди, чи глюк?" бачили?

так то моя атака!

:ohmy::mdr:

:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, взагалі, для кого Ви це все писали?

Всі, хто тут пише, були в магазині і все самі бачили. Ви ж два дні назад зареєструвались на форумі, щоб тепер тут блєстать?

Та троль він, не звертайте уваги :)

є там один троль заходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж люблю пиво і п"ю його... З живого люблю Бергшлос темний, Земан темний. З пастеризованого - Старий мельник, Фішер, Гінес, Пауландер. Коли мені хочеться легенького пивка - я купую живе, щоб втамувати спрагу. Щоб посидітии, посмакувати вечерком під якусь кіношку - беру пастеризоване.

Але ж я не пишу всіляку маячню на форумах, бо, бачте-но німа елітного пива на розлив... :) Елітне пиво, принципово не може бути "живим", бо терміни його доставки "звідти" до нас будеть вимірюватись не одним днем і воно просто скисне, невже ти цього не знаєш? А "елітне", но зроблене в Росії, то вже не то, нє? )

Я на цей сезон вибрав собі для втамування спраги "Опілля", Бергшлос темний - зачот, теж подобаеться, чимось схоже на Будвейзер.

Якщо хочу себе побалувати - купую Лефе. Часто купую пивко просто в генделиках - там беру те, яке тільки підключили, але все частіше наступаю на граблі трохи кислуватого, тому почав цікавитись, як його, ПИВО. тра зберігати...

А взагалі - саме класне пиво - це пиво з другом.

:friday:

Ще балуюсь пивними коктелями, типу "Умри, но не сейчас", але це лише на відпочинку...

:blush:

до речі, mix_forever, в хлопців в банк@пива, що на молоды выдкрився я бачив в пляшках Пауландер, на рахунок ынших твоїх улюблених - не мам"ятаю.

На відкритті бачив в них і Козел, і Златий Фазан... по чехії був не поганий вибір.

Сьогодні зайду - сфотографую стойку, потім викладу фотку сам побачиш.

Пауландер який саме? преміум з 7.9алк., пілснери 4.9алк., лагер 5.5алк., чи пшеничне, аааа????

тільки одне но, воно НЕ живе!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санітарний день у нас закінчився успішно, правда дощ намочив трошки...

В магазині вже стоїть коробка для вибору назви балів для карток. Обираєте назву, що вам сподобалась і пишите на папірець відповідну цифру.

Варіанти балів вибирала з іншої моєї теми. Як і обіцяла: за 1ше місце автор отримає 3л. Друге - 2л. Авторам інших відібраних мною назв по літрі. Всім іншим дякую за ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Пауландер...

А разве не пауланер?

paulaner.png

ЗЫ Вчера заходил в пивбазу - не понравилось отсутствие инфы про пиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, а в мене питання :

Чому у Ваших 1 літрових пляшках лише 0,9 ліитри пива?

Тестив бааааааааагато.

Ну чому?

В магазині мірною ємністю продавцям було показано скільки треба наливати в пляшки!

Щойно, вдома, тестила пляшечкою з дитячого харчування. В пляшці, ємністю 1л (зараз тільки така в мене є) - мітка буде орієнтовно 2 см до комірця пляшки.

ПРОШУ у всіх, кому так "повезло", ВИБАЧЕННЯ.

Як вияснилось: пляшки змінились (форма), а перевірити де має бути "мітка" в нових пляшках ніхто не здогадався і наливали хто як хотів.

Всі продавці сьогодні отримали ЦВ - надалі все має бути добре.

І ще разочок про бали... Я вибрала і в магазині саме в такому порядку написані наступні назви:

1.ПуЗік

post-8000-1279052723,15_thumb.jpg

це моя ідея, де використовуються букви з назви магазину, яка з'явилась в мене після

bazoomba писав:Прийшло в голову:

Пиво Живе - значить ПиЖ smile.gif

2.Пінта

goranchik писав:http://ru.wikipedia.org/wiki/Пинта

3.Кухлик

Tolik_lt' писав:кухлики

4.Запасик

NetSerpent писав:

Запаски smile.gif

5.Бульбашка

Fedor писав:

варіант - "бульбашка"

у вас 10 бульбашок ... smile.gif

6.Пивасік

Mr. Ves писав:

Пропоную обізвати "пивусіками" - коротко, лагідно, позитивно smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, оскільки вже є назва балів, то у вас напевно вже розроблена і підготовлена система до їх впровадження. Прошу вас розкажіть нам як нараховуватимуться бали, і як їх потім можна буде використати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...