Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

Угу. Підтримую. А в барах коли ви п"єте пиво, ви теж такий холівар розводите? "Де ваші сертифікати..... доведіть , що мій бокал дійсно стерильний та чистий..." Таке враження, що десь одну дві статейки вумних прочитали і давай парафінити. Я б провів аналогію з висловлюаннями адмінів та власників борди:

не подобається - шукайте щастя в іншому місці. Можливо в кіоску де продають квас, вам дадуть пляшку за 50 коп...... яка щойно була вимита у відрі, невідомо де знайдена.... але ж зато дешевше на цілих 50 коп!!!!

Подобається те, що видно наглядно, що в магазині постійно черга - що означає, що пиво там не застоюється, та продавці намагаються обслуговувати максимально швидко.

П.С. А ні заочно , а ні особисто з власниками та продавцями магазину не знайомий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь
П.С. А ні заочно , а ні особисто з власниками та продавцями магазину не знайомий.

А я б не проти! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок пляшок: до недавна я теж обурювався тим що не наливають в свої пляшки але в п'ятницю як був за пивом, поки стояв у черзі і підняв цю тему з оточуючими, мені один товариш сказав “ а ти знаєш хто з якою пляшкою приходить? може якась хвора людина на спід чи чіфіліс або щось інше і заразне принесе свою пляшку її приставлять до крана наллють пиво, а потім тобі з того ж крана наллють пиво” ось тоді я задумався і погодився з доктриною власників магазину.

На рахунок ціни я думаю що тут пляшки дорогуваті але так само об'єктивно судити не можу як напевно і більшість людей які тут гонять на магазин бо не в курсі цінової політики і де виготовляють ці ПЕТ. За для вирішення спорів пропоную всім хто незадоволений ціною ПЕТ порити в неті де їх виготовляють за яку ціну, які знижки при оптовій торгівлі. І потім написати Оксані, якщо ми найдем дешевший варіант і вигідніший я надіюсь вона прийме його, буде і нам добре бо дешевше і їм бо клієнти задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Рівному їх виготовляють. ТАк само як і пробки і ручки. і ше доставка в Луцьк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СНІД так не передається :) :) :)

чому ні? якщо хвова людина пила з горлишка а потім непомивши ПЕТ принесла її і в неї наллють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поза людиною вірус швидко гине, і якщо поранень в ротовій порожнині нема, то він не зможе поникнути.

Але крім нього залишається ще багато гидоти яка таким чином зможе передатися, вже краще заплатити за нову пляшку чим надіятись на добросовісність тих хто приходить зі своїми, не так і багато вона стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 у Вас основним доходом є продаж пива на розлив. А чому тоді у Вас одна чиста літрова ПЕТ-пляшка коштує 1 грн, коли в квасних будках одна чиста 2-ох літрова ПЕТ-пляшка коштує 0,5 грн...? Обдираєте людей однако...

Я вже про це писала.

Див. набагааато вище.

Ми її купуєм без корка і ручки значно дорожче ніж 0,5грн/шт.

Скажіть будь-ласка, чи вони там точно НОВІ? Де це? Я дізнаюсь хто їм постачає такі дешеві пляшки.

1506201007.jpg

150620cjc.jpg

я чомусь не думаю, що пляшки вони продають собі в збиток... :rolleyes:

Це на Станіславського, навпроти 24-ої школи. Пляшки нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купляв в подібному "вагончику" квас на 40вому, також писало нова пляшка 50 коп, оказалась звичайна з під мінералки, трошки далі також на точці кваса подіний напис але пляшка 1,50грн але справжня "ПЕТ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd: :naezd: :naezd:

З одного боку: Якраз вчора ввечері розмовляла з постачальником пляшок для Поповича. Не може бути така продажна ціна.

З іншого боку: В НАС ПЛЯШКИ БЕЗКОШТОВНІ!!! Ціни вказані за 1л пива. tongue.gif (ми даруємо Вам пляшки собі в збиток? wink.gif )

Всі ж грамотні, продвінуті - всі мають інтернет.

Ось один з прикладів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 а ви поблизу Варшавки не збираєтесь відкрити точку? там би попит був шалений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з трилітровою банкою можна прийти? :blush:

Приходьте хоч з банкою, хоч з відром, хоч з тазіком. :D

Від того з чим Ви прийдете - нічого не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 а ви поблизу Варшавки не збираєтесь відкрити точку? там би попит був шалений...

Біля Варшавки ж недалеко вже є такого типу точки. Хотіли б відкрити ще - та в іншому місці. Нажаль поки не будемо ніде.

Хто був вчора в магазині - то бачив: з усього замовленого пива вчора не приїхало ЖОДНЕ. :angry: І не ясно хто нас підводить: заводи-виробники чи постачальники. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви багатьом стали наступати на п'яти. Народ менше бере "Оболонь" чи "Чернігівське" і все більше і більше щось із розряду "живих".

Нарешті місцеві виробники змогли вийти на достойний рівень.

те ж "Павлівське" пляшкове - розмітають по всіх магазинах. Інше - просто стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви багатьом стали наступати на п'яти. Народ менше бере "Оболонь" чи "Чернігівське" і все більше і більше щось із розряду "живих".

Нарешті місцеві виробники змогли вийти на достойний рівень.

те ж "Павлівське" пляшкове - розмітають по всіх магазинах. Інше - просто стоїть.

а навіщо пити пиво з хімією, різними консервантами, коли ти можеш купити свіже пиво, яке вчора чи навіть сьогодні розлили. :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торгова точка з аналогічним видом діяльності незабаром обіцяє відкритися (судячи з напису на новому бутіку) біля Північного ринку зі сторони каХфе "Мальвіна".

Конкуренція завжди йшла на користь пересічному покупцю будь то зміни в якості обслуговування, будь то в тривалості очікування ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йшов від клієнта. Зайшов на Мєдвєдєва в магазин - тихо, спокійно - ВСЕ пиво в наявності.. Лєпота. Взяв 1Л Павлівського... щойно допив.

Респект Вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а навіщо пити пиво з хімією, різними консервантами, коли ти можеш купити свіже пиво, яке вчора чи навіть сьогодні розлили.

реклама працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 а ви поблизу Варшавки не збираєтесь відкрити точку? там би попит був шалений...

Житловий комплекс Колізей має два таких магазини з двох різних сторін. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наявності появилось Рівненське пиво!!!

Так само добавилось від "Хмільпиво" - пиво Проскурівське

та від "Опілля" - Фірмове та Корифей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого опілля є... все я за пивом!!!

Ти вже там не працюєш? Чи це "тонкій маркетінговий ход" шоб апнути тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...