Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Хм, значить коли я принесу з собою нову ПЕТ пляшку, то мені відпустять пиво?

НІ

Чому? У Вас же в дозволі санітарному написано що можна.

І там нічого не сказано, що діяльністю є продаж пляшок, тільки пиво і всяка хімія до пива з рибою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

а если с санитарным сертификатом?

Якщо Вам так простіше. Добре. Ви прийдете зі своєю пляшкою, але, якщо були в магазині останнім часом, то знаєте, що заплатите і за нашу, бо пляшка закладена в ціну пива.

І там нічого не сказано, що діяльністю є продаж пляшок, тільки пиво і всяка хімія до пива з рибою.

Пляшки ми і не продаєм. Ми в них "пакуєм" пиво.

Цікаво чого ні в кого не виникає бажання купити пиво, квас в СВІЙ НОВИЙ ЧИСТИЙ ОДНОРАЗОВИЙ стакан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми просто допустили дві величезних помилки. :(

Перша - Хотілось бути добрими і того спочатку дозволяли в свою тару. Того є тема для обговорення. Якби відразу все було так як зараз - не було б питань (типу магазин в центрі). Як виявилось - всім не догодиш.

І друга - хотілось бути ввічливою (я реагую на всі закиди в сторону магазину). Але кожен раз появляється хтось новий і та ж сама тема пляшок відкривається знову і знову, хоч для себе я її вже закривала. Повторюсь: Всім не догодиш. НАЖАЛЬ.

На пости з темою "ПЛЯШКИ" РЕАГУВАТИ НЕ БУДУ (КРАПКА)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нарешті дійшли до того, що з самого початку треба було не продавати а наливати пиво в безкоштовну нову пет пляшку.

І цієї теми(про свої та чужі пляшки) не виникло б. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если с санитарным сертификатом?

Якщо Вам так простіше. Добре. Ви прийдете зі своєю пляшкою, але, якщо були в магазині останнім часом, то знаєте, що заплатите і за нашу, бо пляшка закладена в ціну пива.

І там нічого не сказано, що діяльністю є продаж пляшок, тільки пиво і всяка хімія до пива з рибою.

Пляшки ми і не продаєм. Ми в них "пакуєм" пиво.

Цікаво чого ні в кого не виникає бажання купити пиво, квас в СВІЙ НОВИЙ ЧИСТИЙ ОДНОРАЗОВИЙ стакан?

Oksana04, у Вас виникає протиріччя самій собі: то Ви говорите, що пляшки закладені в ціну пива; то говорите, що пляшки не реалізовуєте.

То як Вас розуміти?

Якщо ціна пляшки закладена в ціну пива, то Ви їх реалізовуєте - ці пляшки ПЕТ. КРАПКА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ціна пляшки закладена в ціну пива, то Ви їх реалізовуєте - ці пляшки ПЕТ.

В ціну пива закладена НАПРИКЛАД в т.ч. вуглекислота, необхідна для наливання пива і т.д. ВУГЛЕКИСЛОТУ МИ НЕ ПРОДАЄМ biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 а якщо я повторно прийду до вас по пиво з вашою ж пляшкою то мені відпустять в неї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, хм, я не знав, що компоненти виробництва пляшок-ПЕТ входять до складу пива. Технологію, будь ласка, в студію!

У Вас оригінальна манера - відповідаючи на питання, не відповідати на саме питання, уходити від суті заданого питання опонентом. І своєю відповіддю провокуєте опонента на поставлення іншого питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 а якщо я повторно прийду до вас по пиво з вашою ж пляшкою то мені відпустять в неї?

Можна прийти як зі своїми пляшками, так і взяти їхні

Пиво там ЛЮКС. Зі своїми пляшками вже не можна, кажуть санітарні умови. І продавщиця сьогодні була щось непривітна. angry.gif

Я вже про це писала. Зі своїми можна було - поки покупці не почали жалітись. Типу: звідки я знаю, де вони ту пляшку тримали. Навіть коли приходили з нашими ж пляшками. Так що звиняйте.

Oksana04, хм, я не знав, що компоненти виробництва пляшок-ПЕТ входять до складу пива. Технологію, будь ласка, в студію!

У Вас оригінальна манера - відповідаючи на питання, не відповідати на саме питання, уходити від суті заданого питання опонентом. І своєю відповіддю провокуєте опонента на поставлення іншого питання.

1.Склад пива і його собівартість - поняття "трохи" різні

2.див.пост 303

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цирк )

Значить коли ви в магазины купуєте літрову пляшку пива, то всьо ОК, так? І питань типу - "а нах мені ваша пляшка, перелийте в мою" не виникає.

А коли купуєте в точці быля Фуршету, то вас та пляшка напрягає. Чому? Лише тому шо пиво не стоїть вже в неї розлите і його наливають при вас?

Народ, попустіться трохи. В магазині нідене написано шо пиво на розлив. Вони просто продають пиво. В тару, потрібного вам об"єму.

Не подобається - купуйте в Аверсовських точках в одноразові стакани і іпіть мозг їм, бо там на цінниках ясно написано, шо стакан коштує аж 25коп. І чого ніхто не домахується до них, шоб наливали в ВАШ стакан?

Чесне слово. Захотілось домахатись і більше поводів не було?

З.І. Я нічкого відношення до магазину не маю, просто купую там пиво, бо воно мені подобається. Просто купую, той сорт який хочу і мені якось глибоко пох, входить пляшка в ціну, чи за неї тре платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цирк )

Значить коли ви в магазины купуєте літрову пляшку пива, то всьо ОК, так? І питань типу - "а нах мені ваша пляшка, перелийте в мою" не виникає.

А коли купуєте в точці быля Фуршету, то вас та пляшка напрягає. Чому? Лише тому шо пиво не стоїть вже в неї розлите і його наливають при вас?

Народ, попустіться трохи. В магазині нідене написано шо пиво на розлив. Вони просто продають пиво. В тару, потрібного вам об"єму.

Не подобається - купуйте в Аверсовських точках в одноразові стакани і іпіть мозг їм, бо там на цінниках ясно написано, шо стакан коштує аж 25коп. І чого ніхто не домахується до них, шоб наливали в ВАШ стакан?

Чесне слово. Захотілось домахатись і більше поводів не було?

З.І. Я нічкого відношення до магазину не маю, просто купую там пиво, бо воно мені подобається. Просто купую, той сорт який хочу і мені якось глибоко пох, входить пляшка в ціну, чи за неї тре платити.

Якби можна було подякувати разів зо сто - то так би і зробила.

А так... просто - ДЯКУЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, все зрозуміло. Я просто переконався в правильності свого припущення, яке викладене в пості №308. Не хочеться розмовляти з самим з собою.

Сперечатись з Вами з приводу, що входить в собівартість товару (зокрема пива) не буду. Бо то буде вже флудом.

Успіхів Вам у бізнесі. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора Празьке свтле спробував, смакота :rolleyes:

Теж сподобалось. Зараз постійно його беру в Хмільній бочці, та що в центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, все зрозуміло. Я просто переконався в правильності свого припущення, яке викладене в пості №308. Не хочеться розмовляти з самим з собою.

Сперечатись з Вами з приводу, що входить в собівартість товару (зокрема пива) не буду. Бо то буде вже флудом.

Успіхів Вам у бізнесі. :0011:

Перше я не зовсім зрозуміла.

ДЯКУЮ. :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора Празьке свтле спробував, смакота :rolleyes:

Теж сподобалось. Зараз постійно його беру в Хмільній бочці, та що в центрі.

Для тих кого влаштовує наш магазин: В середу відкриття магазину на вул.Сенаторки Левчанівської (Медвєдєва) на 11 сортів пива + квас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дали б знижку для бордовців і не було б цього флуду

див пост №180

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора Празьке свтле спробував, смакота :rolleyes:

Теж сподобалось. Зараз постійно його беру в Хмільній бочці, та що в центрі.

Для тих кого влаштовує наш магазин: В середу відкриття магазину на вул.Сенаторки Левчанівської (Медвєдєва) на 11 сортів пива + квас.

ооо, круть :) ... вже мені буде ближче.

+ + +

не знаю, що там писали просезон і тп - але я пивко таке як у вас люблю круглий рік. ... і це... а побільшої тари в вас немає? :lol:

я б не проти 5-літрових пляшок )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора Празьке свтле спробував, смакота :rolleyes:

Теж сподобалось. Зараз постійно його беру в Хмільній бочці, та що в центрі.

Для тих кого влаштовує наш магазин: В середу відкриття магазину на вул.Сенаторки Левчанівської (Медвєдєва) на 11 сортів пива + квас.

ооо, круть :) ... вже мені буде ближче.

+ + +

не знаю, що там писали просезон і тп - але я пивко таке як у вас люблю круглий рік. ... і це... а побільшої тари в вас немає? :lol:

я б не проти 5-літрових пляшок )))

форма пляшки (5 л.) не підійде під кран... можеш переляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і це... а побільшої тари в вас немає? :lol:

я б не проти 5-літрових пляшок )))

форма пляшки (5 л.) не підійде під кран... можеш перелити.

Перелити то, звичайно, можна, але піни буде...! Налив з ПЕГАСів - безпінний. А так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто.

Вчора.

Прийшов в магазин старший чоловік, купив пива та подякував за те, що ми не наливаємо пиво в свою (приносну) тару. Раніше пива в нас не купував, хоч і дуже хотілось. Пояснив це тим, що він перехворів туберкульозом. Зараз вилікувався, але "осадок" і страх перед хворобами залишився.

Кожен з нас свято вірить в те, що "зі мною такого не станеться" (відносно будь-чого поганого), але життя - то така штука...

Це просто тема для роздумів (далі див.№303)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто.

Вчора.

Прийшов в магазин старший чоловік, купив пива та подякував за те, що ми не наливаємо пиво в свою (приносну) тару. Раніше пива в нас не купував, хоч і дуже хотілось. Пояснив це тим, що він перехворів туберкульозом. Зараз вилікувався, але "осадок" і стах перед хворобами залишився.

Кожен з нас свято вірить в те, що "зі мною такого не станеться" (відносно будь-чого поганого), але життя - то така штука...

Це просто тема для роздумів (далі див.№303)

Прям таки вчера и пришел и рассказал :))) Как вовремя смотрю он пришел.

А вообще по теме я только за чтобы в другую тару не наливали, а в новую вашу. А вот цены на Бершглос темный выросли закруто как по мне. Но спрос диктует цену, если берут то как предприниматель вы поступили верно, а вот как клиент не оценил ).

ЗЫ: а вообще вам пора перечислять процент :) на поддержку борды т.к. популярность ваша думаю только от пиара на ней :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прям таки вчера и пришел и рассказал :))) Как вовремя смотрю он пришел.

А вообще по теме я только за чтобы в другую тару не наливали, а в новую вашу. А вот цены на Бершглос темный выросли закруто как по мне. Но спрос диктует цену, если берут то как предприниматель вы поступили верно, а вот как клиент не оценил ).

ЗЫ: а вообще вам пора перечислять процент :) на поддержку борды т.к. популярность ваша думаю только от пиара на ней :))

Прямо вчора і прийшов. :P Це ж він не до мене додому приходив. Мені продавець про це розказав. Не вірите - Ваше право. Хоча, якби я мала це придумати, то придумала б нАбАгАААтО раніше, щоб не розказувати три сторінки того всього про пляшки. Так що не "вовремя"...а трохи з запізненням. Якби це було хоч тиждень назад, то він би мене цим виручив - я б ще тоді закрила цю тему.

На жаль, чи на радість... популярність наша зумовлена місцем розташування магазину і рекламними листівками. Популярною на борді є лише тема (доставання мене :blink: ), за яку я подякувала топікстартеру особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, чи на радість... популярність наша зумовлена місцем розташування магазину і рекламними листівками. Популярною на борді є лише тема (доставання мене :blink: ), за яку я подякувала топікстартеру особисто.

Ха :) не верю. Могу сказать из своего опыта, о вас узнал от борды и знаю еще 5 человек которые узнали на борде или от меня т.е. от борды :) Насчет расположения мне пофигу в какую точку города ездить за хорошим пивом на машинке. Главное качество, а если хороший пивас я в Киверцы готов ездить, а не покупать всякую лабуду в Луцке. Насчет листовок, ни одной не видел :)

А насчет доставания так это достояния борды :), тут без этого никак. Я вам скажу вы еще молодцом держитесь и отвечаете на все вопросы. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...