Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

Конякіна 14 - це на базарчику біля салюта?

конкуренти вже є там ) та й до фуршету недалеко зганяти...

да які там конкуренти... Луцький квас.

Є ларьок "Пиво Люкс", при дотриманні графіків доставки в наявності 12 видів різного пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

Конякіна 14 - це на базарчику біля салюта?

конкуренти вже є там ) та й до фуршету недалеко зганяти...

да які там конкуренти... Луцький квас.

Є ларьок "Пиво Люкс", при дотриманні графіків доставки в наявності 12 видів різного пива.

сьогодні заходив ніодного сорту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аххх ви б лутше біля риббази відкрилися :0032:

Полючбому біля Риббази булоб круто!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аххх ви б лутше біля риббази відкрилися :0032:

Полючбому біля Риббази булоб круто!!!!

да да... і виручка була б :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Ківерцях, часом, не плануєте відкритись? :(

Все може бути. ;)

Ви вселяєте в мене надію. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В магазині не хватає кондеціонера :0152:

кондеціонера не хватає в половині луцьких магазинів та у всіх маршрутках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В магазині не хватає кондеціонера :0152:

кондиціонер є, тільки він стоїть с іншої сторони... дує в сторону дверей 17градусів

просто деякі відвудувачі відкривають двері і виходить що ми охолоджуєм стоянку фуршета!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, тут я з Вами сперечатись не буду. Перевірити я не зможу. Просто тенденція погана.

Можете. Я ж вам написала - попитайте в людей, які дописували тут про знайомих постачальників.

Питання по суті: коли я купляв у Вашому закладі пиво і прийшов зі своєю тарою. Мені відмовили. Сказали, що це заборонено санітарними нормами. Питання: якими саме санітарним нормами? Будь ласка, посилання на нормативні акти.

В дозволі санстанції вказано: РОЗЛИВ В НОВІ ПЕТ ПЛЯШКИ (КРАПКА) - відповідний документ є в магазині.

І друге. У Вас не видають касового чека (принаймні, мені не видали). Без касового чека я не доведу, що я купляв пиво саме у Вас. Тоді відпадає сенс у відмові щодо заливу пива у мою ж тару. Чи це знову ж таки: нав'язування своєї тари, в ціну якої вкладені Ваші прибутки? Бо Ви купили цю тару, її необхідно реалізувати, повернути свої кошти + додатковий вид заробітку?

Підприємець є платником єдиного податку і не зобов"язаний працювати з касовим апаратом. За Вашою вимогою продавець Вам випише ТОВАРНИЙ ЧЕК.

Коли ми пляшки продавали - ми так само вертали собі гроші за них. Клієнти магазину почали скаржитись. Було три усних скарги. Тара - не є засобом заробітку. Єдине що залишався соблазн прийти зі своєю пляшкою, а так він відпав.

Третє. Чи є у Вас книга скарг та пропозицій?

Є. В куточку споживача, справа від входу.

Четверте. Чи є у Вас сертифікати відповідності на пиво. Зокрема, сертифікати відповідності на пиво, які завірені належним чином виробником такого пива? Чи є сертифікати відповідності на пиво на кожну партію поставленого пива?

Так, є. Ви також можете їх вимагати у продавця - це є Ваше право згідно закону.

Дякую за відповідь.

Звертайтесь ;)

Оксана умничка. Лучше не ответить.

К автору вопросов- а в магазине слабо задать эти вопросы? Когда покупаешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і це... а побільшої тари в вас немає? :lol:

я б не проти 5-літрових пляшок )))

форма пляшки (5 л.) не підійде під кран... можеш перелити.

Перелити то, звичайно, можна, але піни буде...! Налив з ПЕГАСів - безпінний. А так...

Вроде есть переходники. Но пятилитровые давление не держат, газированных напиткоа в пятилитровых бутылках нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галка, в мене питання виникли після першого відвідування магазину. Я там був один раз, не більше.

Якщо Ви більш детально та уважно прочитаєте мою переписку з Oksana04, то, можливо, звернете увагу, що вона не відповіла приблизно на половину заданих питань.

В подальшу дискусію ні з Вами, ні з Oksana04, не маю бажання продовжувати. Для себе висновки я зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галка, в мене питання виникли після першого відвідування магазину. Я там був один раз, не більше.

Якщо Ви більш детально та уважно прочитаєте мою переписку з Oksana04, то, можливо, звернете увагу, що вона не відповіла приблизно на половину заданих питань.

В подальшу дискусію ні з Вами, ні з Oksana04, не маю бажання продовжувати. Для себе висновки я зробив.

Oksana04, тут я з Вами сперечатись не буду. Перевірити я не зможу. Просто тенденція погана.

Можете. Я ж вам написала - попитайте в людей, які дописували тут про знайомих постачальників.

Питання по суті: коли я купляв у Вашому закладі пиво і прийшов зі своєю тарою. Мені відмовили. Сказали, що це заборонено санітарними нормами. Питання: якими саме санітарним нормами? Будь ласка, посилання на нормативні акти.

В дозволі санстанції вказано: РОЗЛИВ В НОВІ ПЕТ ПЛЯШКИ (КРАПКА) - відповідний документ є в магазині.

І друге. У Вас не видають касового чека (принаймні, мені не видали). Без касового чека я не доведу, що я купляв пиво саме у Вас. Тоді відпадає сенс у відмові щодо заливу пива у мою ж тару. Чи це знову ж таки: нав'язування своєї тари, в ціну якої вкладені Ваші прибутки? Бо Ви купили цю тару, її необхідно реалізувати, повернути свої кошти + додатковий вид заробітку?

Підприємець є платником єдиного податку і не зобов"язаний працювати з касовим апаратом. За Вашою вимогою продавець Вам випише ТОВАРНИЙ ЧЕК.

Коли ми пляшки продавали - ми так само вертали собі гроші за них. Клієнти магазину почали скаржитись. Було три усних скарги. Тара - не є засобом заробітку. Єдине що залишався соблазн прийти зі своєю пляшкою, а так він відпав.

Третє. Чи є у Вас книга скарг та пропозицій?

Є. В куточку споживача, справа від входу.

Четверте. Чи є у Вас сертифікати відповідності на пиво. Зокрема, сертифікати відповідності на пиво, які завірені належним чином виробником такого пива? Чи є сертифікати відповідності на пиво на кожну партію поставленого пива?

Так, є. Ви також можете їх вимагати у продавця - це є Ваше право згідно закону.

Дякую за відповідь.

Звертайтесь ;)

Оксана умничка. Лучше не ответить.

ЯК ЦЕ "НЕ ОТВЕТИТЬ?"

Просто я неправильно використала функції створення повідомлень в форумі і тут окремо не видно моїх відповідей. Але якщо УВАЖНО глянути це повідомлення,то там не лише фотка добавлена - я відповіла по кожному пункту окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 у Вас основним доходом є продаж пива на розлив. А чому тоді у Вас одна чиста літрова ПЕТ-пляшка коштує 1 грн, коли в квасних будках одна чиста 2-ох літрова ПЕТ-пляшка коштує 0,5 грн...? Обдираєте людей однако...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку власникам до одного місця те, що тут пишуть, вони грошенята заробляють, нові магазинчики відкривають, а ви до тут надриваєтесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку власникам до одного місця те, що тут пишуть, вони грошенята заробляють, нові магазинчики відкривають, а ви до тут надриваєтесь...

приезжал вчера за пивом, увидел очередь на улицу, сделал кружок по стоянке и порулил обратно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 у Вас основним доходом є продаж пива на розлив. А чому тоді у Вас одна чиста літрова ПЕТ-пляшка коштує 1 грн, коли в квасних будках одна чиста 2-ох літрова ПЕТ-пляшка коштує 0,5 грн...? Обдираєте людей однако...

Я вже про це писала.

Див. набагааато вище.

Ми її купуєм без корка і ручки значно дорожче ніж 0,5грн/шт.

Скажіть будь-ласка, чи вони там точно НОВІ? Де це? Я дізнаюсь хто їм постачає такі дешеві пляшки.

На мою думку власникам до одного місця те, що тут пишуть, вони грошенята заробляють, нові магазинчики відкривають, а ви до тут надриваєтесь...

1. :naezd: Якби це було так - я б тут не писала.

2.Знав би хто скільки в нас кредитів... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чукча чітатєль..:0011:

чітав-чітав... і падумав..

а чьо ви так холіварите через якусь мєлачьовку?..:unsure:

фтопку то фсьо..:lopata:

ніхто ж навіть не намагається почути протилежну сторону..

тіко :naezd:прєд'яви/ оправдання...

так проблеми не рішаються і справи не робляться, імхо..

є, звичайно, толкові конструктивні пости, але вони поглинаються океаном тупих емоцій...

нафіга? як писала Осінь, "ветер в моей голове и в храме моем бардак.."

як то може бути лад в країні, коли на одиничному рівні лєва дичька..:huh:..?

давайте допомагати один одному жити...

п.с. може знайдуться "розумники", які захочуть обгадити мій пост...:0001:

то відразу скажу: можете йти на...:g16:

я доволі самодостатній, щоби не вестися на всяке паскудство, отак..:rolleyes::0005:

будьмо!!!.. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось взагалі не зрозумів, через що весь сир-бор ?

Є магазинчик, в якому при Вас розливають вам пиво в одноразову тару. Вартість тари - входить у вартість пива. У людей є сертифікати, дозволи і т.д.

Що не так ? Кому що не подобається. Що то за Троллінг такий. Тільки засрати.. Чи може когось жаба душить чи що?? Я не розумію.

Я особисто був позавчора купував пиво. Цілком задоволений. Багато було людей, воно й не дивно - така спека. А пиво холодне. Вчора був, купував пиво.

Я так скажу: кому не подобається - не ходіть туди і немає чого тут обсирати. Шукайте альтернативу. Он в кіосках із Луцьким квасом вам продадуть квас в одноразову тару (Стакани та РЕТ-пляшки) (Є там РЕТ-пляшки нові, для квасу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, давно не заглядував в тему, якісь одні зануди пишуть!

пиво смачне? смачне! дорого? купляйте в магазинах пляшкове, які проблеми?

обслуговування зараз приємне і оперативне, як я купував останній раз, два хлопця досить швидко з чергою справлялися

подумаєш, пляшка за гривню... і чому це всі хочуть рахувати чиїсь гроші? відкрийте свою точку і продавайте пиво за 2,50, всі покупці будуть щасливі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в хмільній бочці ... жара, вонь,.. тільки пару сортів пива ... не купив нічого, поїхав розвідати новий Ваш магазинчик на Медвєдєва - то небо і земля )).. І велік було де привязати, і продавець вічливо і швидко обслужив. І охайно там .. Не втомлюсь давати ріспекти ))) ... +++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і чому це всі хочуть рахувати чиїсь гроші? відкрийте свою точку і продавайте пиво за 2,50, всі покупці будуть щасливі!

Менталітет у нас такий :) як то так, що у сусіда хата більша ? <_<

2Zevs і іншим хто чергами не довольний: Ну простояв я в черзі за пивом 15-20 хв, то й що ? Чи може в магазинах/супермаркетах ви в чергах не стоїте, га ? зате потім отримуєш задоволення від смачного пивка :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...