Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

ого опілля є... все я за пивом!!!

Ти вже там не працюєш? Чи це "тонкій маркетінговий ход" шоб апнути тему?

Цей тиждень він вихідний. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь
ого опілля є... все я за пивом!!!

Ти вже там не працюєш? Чи це "тонкій маркетінговий ход" шоб апнути тему?

да да, у мене вихідний... ну все іду в розвідку, можливо щось і залишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора взяв перед футболом на "сороковому" в Пивному Запасі бутилочку Земан Темного, прийшов додому, відкрив, попробував і відразу зрозумів шо це якісь помиї... <_<

Пиво було вже однозначно скисше з відповідним присмаком. Не зміг навіть пів літри випити через силу :dont:

Тепер зрозуміло чому там черг немає, - бо товар застоюється :(

Не сприйміть як антирекламу, лише критика. Моїх 12грн на вітер + вечір футбола змарновано :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора взяв перед футболом на "сороковому" в Пивному Запасі бутилочку Земан Темного, прийшов додому, відкрив, попробував і відразу зрозумів шо це якісь помиї... <_<

Пиво було вже однозначно скисше з відповідним присмаком. Не зміг навіть пів літри випити через силу :dont:

Тепер зрозуміло чому там черг немає, - бо товар застоюється :(

Не сприйміть як антирекламу, лише критика. Моїх 12грн на вітер + вечір футбола змарновано :huh:

а може то справа саме в пиві, а не в магазині? Земан не саме найкраще пиво, нажаль..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора взяв перед футболом на "сороковому" в Пивному Запасі бутилочку Земан Темного, прийшов додому, відкрив, попробував і відразу зрозумів шо це якісь помиї... <_<

Пиво було вже однозначно скисше з відповідним присмаком. Не зміг навіть пів літри випити через силу :dont:

Тепер зрозуміло чому там черг немає, - бо товар застоюється :(

Не сприйміть як антирекламу, лише критика. Моїх 12грн на вітер + вечір футбола змарновано :huh:

а може то справа саме в пиві, а не в магазині? Земан не саме найкраще пиво, нажаль..

термін зберігання у Земана темного 14 діб, но можу чесно сказати що після закінчення терміну воно повертається постачальнику!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

та ні, я досить часто Темне беру, тому його природній смак знаю добре

2 Oli

перший раз чую про 14 днів!! Яке ж це "живе" пиво коли при жарі в +25 воно так довго зберігаєтсья? <_<

раніше постійно купляв прямо біля заводу у віконечці, то продавщиця так і казала - зберігає смак до 3-ьох діб.

якась у вас неправильна інформація про терміни зберігання, це однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

та ні, я досить часто Темне беру, тому його природній смак знаю добре

2 Oli

перший раз чую про 14 днів!! Яке ж це "живе" пиво коли при жарі в +25 воно так довго зберігаєтсья? <_<

раніше постійно купляв прямо біля заводу у віконечці, то продавщиця так і казала - зберігає смак до 3-ьох діб.

якась у вас неправильна інформація про терміни зберігання, це однозначно.

1. Земан споганився - це нам вже багато покупців говорило.

2. Найменший термін у нефільтрованого Земана - 5 діб. На темне - точно 14ть. Я щойно телефонувала в магазин - мені глянули підтверджуючі документи. Продавщиця Вас також, напевно, не обманювала. Я так собі думаю, що вона мала на увазі пиво, яке вже розлите в пляшку. 14 - це максимальний термін зберігання пива в кезі. В магазинах стоять напольні кондиціонери, які охолоджують кеги.

Також дзвонила до власника магазину на Конякіна. Він мені сказав, що вчора пробував все пиво - прокисшого немає. Напевно, пункт 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також дзвонила до власника магазину на Конякіна. Він мені сказав, що вчора пробував все пиво - прокисшого немає

Класно йому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

та ні, я досить часто Темне беру, тому його природній смак знаю добре

2 Oli

перший раз чую про 14 днів!! Яке ж це "живе" пиво коли при жарі в +25 воно так довго зберігаєтсья? <_<

раніше постійно купляв прямо біля заводу у віконечці, то продавщиця так і казала - зберігає смак до 3-ьох діб.

якась у вас неправильна інформація про терміни зберігання, це однозначно.

1. Земан споганився - це нам вже багато покупців говорило.

Незнаю як там інші сорти але я завжди беру Земан традиційне і ще ніразу не пошкодував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля північного ринку будуються якісь нові магазинчики, на одному з них сьогодні побачив рекламку, що незабаром відкриється магазин живого пива. Незабагато в одному районі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля північного ринку будуються якісь нові магазинчики, на одному з них сьогодні побачив рекламку, що незабаром відкриється магазин живого пива. Незабагато в одному районі?

Може вони хочуть нас закрити... :angry::blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо в існуючі магазини все ще черги за пиво - значить не забагато :0001:

попит формує пропозицію. А здорова конкуренція ніколи не була лишньою, навпаки це ще більше розвиває ринок. Коли стане забагато - почнуть потрохи закриватися, виживуть сильніші, тобто ті, якими будуть більш ефективно управляти.

Але ваш магазин має беззаперечну фору перед іншими: завдяки тому що він один з перших відкрився, відповідно клієнтська база в ньому одна з найбільших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав по Винниченка бачив вивіску живе пиво на будинку що між сапалаївкою і поворотом до майдану, і там збираються відкривать магазинчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китайцы, делающие приспособления для наливания в бутылку, решили за закидать нас пивом,

скоро у каждого дома такое будет .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Заговор! Метою якого є винищення нації шляхом її споювання алкоголем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально вчора пив Опілля Фірмове і зрозумів - ось він, опіум для народу :rolleyes: Поки що для мене воно на першому місці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китайцы, делающие приспособления для наливания в бутылку, решили за закидать нас пивом,

скоро у каждого дома такое будет .....

Ці крани розробили і роблять в Новосибірську. ^_^

Заговор! Метою якого є винищення нації шляхом її споювання алкоголем.

Ніхто ж нікого насильно не споює.

Питання не стоїть - пити чи не пити.

Але з"явився вибір: ПИТИ пастеризоване, чи живе.

:D;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китайцы, делающие приспособления для наливания в бутылку, решили за закидать нас пивом,

скоро у каждого дома такое будет .....

Ці крани розробили і роблять в Новосибірську. ^_^

кто скажет что в Новосибирске нет китайцев - пусть первый бросит в меня камень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китайцы, делающие приспособления для наливания в бутылку, решили за закидать нас пивом,

скоро у каждого дома такое будет .....

Ці крани розробили і роблять в Новосибірську. ^_^

кто скажет что в Новосибирске нет китайцев - пусть первый бросит в меня камень

:D :D :D :D :D:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...