Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

в виде оффтопа:

давайте откроем обратно палатки с аффтоматами - всё равно же народ играет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

ronya, жабця?

Уважніше придивись до людей, які біля них постійно тусуються.

Думаю, питання відпадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чьо ви на троля накинулися? він робить корисну справу - апає харошу тему і цим сприяє її активності, а читати шо він там пише, а тим більше відповідати зовсім необов’язково :)

для пивних антагоністів -  статєйки про користь пива

наприклад це:

Хотите верьте – хотите нет, но один литр нефильтрованного пива в 10 раз полезнее, чем один литр молока. Это научно доказано в Мюнхенском институте пива.

Белка в пиве немного, а вот содержание минеральных веществ значительно: 1-2 грамма на литр. В пиве содержится витамины B1, B2, PP, что выгодно отличает его от других «пустых» алкогольных напитков и позволяет отнести пиво если не к витаминным напиткам, то к продуктам питания. У пива более низкая калорийность, чем у кока-колы, яблочного сока, фруктовых напитков, в которые добавляется сахар, не говоря уже о молоке. Делают пиво из солода, хмеля, дрожжей и воды: ни один из этих компонентов не является вредным для организма. Солод (проросший ячмень) богат и углеводами, и белком, и ферментами, и минеральными солями. Экстрактивные вещества хмеля, содержащиеся в пиве, оказывают успокаивающее, болеутоляющее и даже дезинфицирующее действие.

так що ПИВО - це здоровля! практично тема про здоровий спосіб життя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважніше придивись до людей, які біля них постійно тусуються.

Думаю, питання відпадуть.

І, цікаво, які це ТАКІ люди біля нас тусуються :blink: ???

Частина з тих хто пише тут...

Контингент в нас РІЗНИЙ. Від забулдиг, що ледь до магазину доходять (таких мінімум), включаючи цілу купу простих людей, які іноді після роботи хочуть попити пивка (в т.ч. ми з чоловіком :blush: ) і закінчуючи людьми, які приїжджають на дорогих машинах (чи таксі) і беруть дороге пиво (або багааато пива) та дорогу рибу.

Тобто: дивись - не дивись - висновків ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це пивний алкоголізм!

ecf66e198830fead83c5f00bb1405f9f.gif

а перспектива в нас одна:

36ed74ee2f04.jpg

280f6ef6c979d655f8d2184a0614635b.gif

Октоберфест!

df97de55d3f0d7e06f0e0c7008648385.gif

104f439dbef97bad2ee2add4b549c2e1.gif

ПіСі:

там и тебю вылечут и меню вылечут...

c3eda7cb7a2529cc3b028cf95b24576c.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для пивних антагоністів -  статєйки про користь пива

так що ПИВО - це здоровля! практично тема про здоровий спосіб життя :)

Звісно здоров"я.

Особливо коли в чоловіків виростає живіт і груди стають схожі на жіночі (через жіночі гормони, рівень яких збільшується від пива).

Про інше писати не буду.

На рахунок статті:

Такі казочки і писали для тебе, щоб ти його побільше купував і пив.

Ти для виробників пива - донор!

Пий і будь "здоровим"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це пивний алкоголізм!

Не варто приписувати Ваші проблеми з алкоголізмом, які ви називали кількома постами вище не інакше як "отримувати задоволення від вживання пива" з тим, що інші люди, які купують живе пиво, в якому значно менше усіляких какуляк ніж у Вашому довгозберігабчомуся, інколи його вживають.

Ваші спроби нагадити пости в цій темі вже не несуть ніякого адекватного змісту, хоча позицію по відношенню до мережі "Пивний Запас" Ви донесли достатньо ясно. Час припинити нести нісенітницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво — это относительно калорийный продукт. В одной бутылке этого алкогольного напитка примерно столько же калорий, сколько в плавленом сырке или 100 г докторской колбасы. И, если для того, чтобы сгорели «колбасные» калории, должно пройти какое-то время, то «пивные» калории не успевают откладываться — их сразу (извините за прозу) оставляют в туалете.

«Живот же растет от того, что едят под пиво: жирной рыбы, орехов, чипсов, кальмаров и прочего, чем всякий раз «забивают» желудок, — говорит врач-диетолог Светлана ФУС. — Поскольку зачастую все это происходит вечером (то есть никакого активного движения уже не предвидится), то эти калории и начинают откладываться».

є поняття "міри", якщо ти його дотримуєшся, ніяких "животів" не буде

http://podrobnosti.u.../07/613779.html

"Пивной живот" не связан с употреблением пива - або ось така версія

мій друг може випити інколи 2-3 літра пива в день і разом з тим не мати ніякого живота, це все пов’язано з харчуванням і способом життя, в т.ч. фізичними навантаженнями

сказати "пиво - зло" найпростіше, насправді і пиво може бути злом, і м’ясо і навіть вода, все залежить від міри

Mr. Ves, нашо тобі той флудер? він же тільки чекає щоб хтось огризнувся, розслабся, не псуй собі настрій спілкуванням з тролями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves, нашо тобі той флудер? він же тільки чекає щоб хтось огризнувся, розслабся, не псуй собі настрій спілкуванням з тролями :)

Просто надоїло вже.

Ніби адекватна людина і розуміє, що якщо нема реакції на заклики мінздраву та інших кваліфікованих інстанцій, то на його злобні пости реагувати люди не будуть взагалі, то для чого нести усіляку маячню і виставляти себе бовдуром? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міра, то звичайно ніби й гарно звучить.

Тільки от спитай про міру в алкоголіка, який кожен день під градусом вже з самого ранку.

Він зразу скаже - що в нього є міра і він її знає.

Звичайно, що люди різні, хтось може випити трохи пива і без особливих наслідків для здоров"я. І загалом все нормально.

А хтось привикає, і потрохи-потрохи переходить на щось міцніше, а потім стає алгололіком. І потім трагедії в сім"ях.

Звісно що це не за один місяць чи рік.

Говорити, що пиво корисне для здоров"я. Смішно.

Ясно що і в пиві є корисні мікроелементи, але це алкоголь.

І сумарний ефект фізичному здоров"ю, як не крути - буде негативний.

А чому ніхто не згадує про психічне здоров"я.

Зазвичай, люди які частенько (через день) попивають те саме пиво чи щось посильніше стають черствішими і більш зациклені на собі.

Звісно не відразу після прийому пива (бо тоді вони ніби добрі), а пізніше, коли хміль пройде.

Тому, хто любить - пийте собі. Але не треба робити з того пива, щось таке назвичайно хороше і корисне.

Бо пиво по суті практично мало чим відрізняється від легких наркотиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міра, то звичайно ніби й гарно звучить.

Тільки от спитай про міру в алкоголіка, який кожен день під градусом вже з самого ранку.

Він зразу скаже - що в нього є міра і він її знає.

Камрад, ця тема про торгову точку продажу пива, яка відкрилася нещодавно. Алкаші з'явилися значно раніше відкриття. Відтак тема п'янства до цієї має дуже віддалене відношення.

Якщо ти такий весь пасітівний, то йди волонтером, а цитувати прописні істини і даун може ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya, жабця?

Уважніше придивись до людей, які біля них постійно тусуються.

Думаю, питання відпадуть.

чого ти добиваєшся? твої старання в цій темі марні, бо тут одні алкоголіки в тому числі і я бо ми стоїм в черзі до магазину за :beer: .

ми пилип пиво, п'єм пиво і будем пити :0085:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ти добиваєшся? твої старання в цій темі марні, бо тут одні алкоголіки в тому числі і я бо ми стоїм в черзі до магазину за :beer: .

ми пилип пиво, п'єм пиво і будем пити :0085:

Твоя справа - ти доросла людина і сам робиш свій вибір.

Одне, що хотілося - щоб не заражали своєю любв"ю до пива інших - особливо школярів, яких до речі хватає на даному форумі.

Деколи взагалі доходить до абсурду - дуже "розумні" татусі, заставляють дітей з 3-4 років пити пиво, і потім ще й вихваляються, які вони модні.

А діти виростають і починаються проблеми...

P.S. До ярих пиволюбів: Я думаю, щоб ображати когось, то точно багато розуму не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ти добиваєшся? твої старання в цій темі марні, бо тут одні алкоголіки в тому числі і я бо ми стоїм в черзі до магазину за :beer: .

ми пилип пиво, п'єм пиво і будем пити :0085:

Твоя справа - ти доросла людина і сам робиш свій вибір.

Одне, що хотілося - щоб не заражали своєю любв"ю до пива інших - особливо школярів, яких до речі хватає на даному форумі.

Деколи взагалі доходить до абсурду - дуже "розумні" татусі, заставляють дітей з 3-4 років пити пиво, і потім ще й вихваляються, які вони модні.

А діти виростають і починаються проблеми...

P.S. До ярих пиволюбів: Я думаю, щоб ображати когось, то точно багато розуму не треба.

А я ronya-ю розумію. Тут справді сильно пропагується алкоголь, по великому рахунку. Я не вийняток. Просто ми то розумієм все, а в дітей може складатись якась своя думка, читаючи. Але, імхо - все не спасеш. Як не крути, а дітей мають батьки виховувати і робити так, щоб бачачи все те лайно що їх оточує - робили правильні висновки і аналізували. Тему тут закрити можна - но то навіть на долю процента не врятує дітей від пропаганди алкоголю. З другого боку треба підходити. Ми ж не в ссср, де все ізолювали і всі добрі і наївні, ми в джунглях сучасності :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ronya-ю розумію. Тут справді сильно пропагується алкоголь, по великому рахунку. Я не вийняток.

Я з цим не згідна. До останньої сторінки ніхто нікого не закликав пити пиво. Просто писали хто що любить і обговорювався магазин, як такий.

В неті сайтів з обговореннями дофіга і трошки. Все ж не проконтролюєш.

Відносно діток. Був випадок на Мєдвєдєва, коли прийшов старший дядько і подякував продавцю за те, що той не продав пиво його неповнолітньому сину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как сказал пару лет назад один случайный знакомый, а по совместительству владелец небольшого заводика производящего стройматериалы - "а чо, пусть бухают. мне нужны рабы, которые будут пахать за бухло и курево". фраза была обращена к детишкам, зависающим у нас во дворе каждый вечер с пивом и чем покрепче. на детишек фраза не возымела вообще никакого действия, а может они и не расслышали. но я как-то вот запомнил, очень уж к месту было сказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі в точці біля фуршету хлопці недоливають пиво. Вчора купив там пиво, несподобалось що пляшку не повністю заповнили, але нічого не казав бо не був 100% впевнений в цьому, поки не прийшов додому і не виміряв вміст, в моєму випадку вийшло недолили приблизно 120 мл. Щпро надіюсь що це було одиночне явище і воно більш не повторюватиметься.

я напевно повторюсь але сьогодні знов купив два сорти пива в магазині біля фуршету:

post-7782-1279387231,74_thumb.jpgpost-7782-1279387240,02_thumb.jpg

як видно з фотографій недолив пива продовжується, три рази зміряв спочатку міркою для рідин і два рази дитячою пляшечкою.

Доречі я одразу при покупців дав зауваження продавцю що він недолив, але з його сторони 0 реакції.

Oksana04 прошу вас вжити заходів по даному питанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вариант "собi на око насип, собака сiра" продолжается

о у меня идея:

нужно налить "эталонные бутылки" водой, опечатать, подписать

и что бы и продавец и покупатель могли примерять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix виходить що такі пляшки мають наливатись маааайже під корок. Візьму до уваги.

ти цілком правильно кажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix, май совість, не наламуй гешефт. Продавцям же теж хочеться пивка холодненького після роботи бахнути. А нахаляву пиво пити найприємніше. :D Це як в бородатому анекдоті: "Розбавляти немає часу, буду недоливати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya, цікава просто ваша думка.. А різні ліки, які є спиртовою настоянкою чогось там, це теж більше шкода як користь?

і за рекомендації вживати по кілька грам червоного вина щовечора лікарі певне отримують гонорари від винзаводів?

в нас багато що шкідливо вживати... але ж навіть і мівіну часом я їм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy, чего-то вспомнилось :

Досье:

Имя: Маркиз де ля Бурбон.

Возраст: точно не известен, около 70, но не более 100 лет.

Адрес: Замок де ля Бурбон (тот, что на Острове)

Профессия: военный летчик в отставке

Семейное положение: женат

Дополнительная информация:

Участвовал во всех основных войнах нашего столетия. Был сбит более пятнадцати раз и выпрыгивал на ходу из горящего самолета. Парашют раскрывался не более пяти раз, что послужило поводом для вхождения в длительный запой на 50 лет. Полный маразматик, склеротик и алкоголик. Растратил все свое состояние на мега-проекты, придуманные по пьяни. 20 лет назад перевез свой замок целиком на континент по причине дешевизны виски. 3 года назад женился на юной красотке. Живет в замке вдвоем с супругой. Прислуги не имеет. Помешан на военной тематике, оружии и т.п. Когда напивается, любит петь через четырехсотваттный усилитель военные марши и отстреливать все, что движется вокруг замка. В полицию поступали неоднократные жалобы от соседей.

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...