Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

Я п"ю пиво не через те що там алкоголь, не через те що це круто...

раз в тиждень бокальчик холодного пива з піцою.. просто класно смакує :)

а шкода від пів алкоголю що містиця в пів літри пива раз в тиждень явно меньше аніж від поганої якості води, консервантів, барвників і прочої лабуди яка міститься в усіх інших продуктах що вживаю щодня.

якщо щодня по літрі або більше - то тут я погоджуюся.. не зовсім добре.

а якщо почуть, для задоволення... ех :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

я бачу дехто не проти перейменувати тему на:

"Живе пиво в районі фуршету і пивний алкоголізм: аналіз, взаємозв’язок, тенденції" ну і знизу "поради від Експертів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу дехто не проти перейменувати тему на:

"Живе пиво в районі фуршету і пивний алкоголізм: аналіз, взаємозв’язок, тенденції" ну і знизу "поради від Експертів"

о, шикарно! твое предложение принимается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вже вас жаба передавить ?? тема не вами створена і не про те....а тут налізли,написали всякого, ще й тему під свою муть переназвали. Модери, побаньте флудерів і тему почистіть...... самі мабуть пиво п"ють, в ПЗ куплене, і піддакують....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу дехто не проти перейменувати тему на:

"Живе пиво в районі фуршету і пивний алкоголізм: аналіз, взаємозв’язок, тенденції"

Звучить як наукова праця :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

С пивом в районе Фуршета полный бардак. В "Пивном запасе" в СУББОТУ вечером нет "Павлiвського", которое по утверждению хозяев является самым популярным пивом на ихней точке. А в "Пивбазе" возле "Пiвнiчного" рынка нет поллитровых бутылок. Только литр и два. Плюс в Пивбазе мне продали пиво с таким видом, как будто сделали охренительное одолжение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс в Пивбазе мне продали пиво с таким видом, как будто сделали охренительное одолжение.

Я останнім часом помічаю, шо пиво інакше не продають, скрізь :mdr: Абикнавєнний фошизм єбляй мух!

- Дайте холодне.

- Воно все однакове. figa.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по чем лит павловского у них шас?

По 11 грн

в жабе по 14 стало, зато весело наливают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С пивом в районе Фуршета полный бардак. В "Пивном запасе" в СУББОТУ вечером нет "Павлiвського", которое по утверждению хозяев является самым популярным пивом на ихней точке. А в "Пивбазе" возле "Пiвнiчного" рынка нет поллитровых бутылок. Только литр и два. Плюс в Пивбазе мне продали пиво с таким видом, как будто сделали охренительное одолжение.

читай новини, акції близько 40% Павлівського пивзаводу купив Крим, туди все і возять, по 20грн за пляшку!!!

коли директор був Пикута все нормально було, хто там зараз незнаю.

на завтра 09.08.2010р. є 2 кега Павлівського,тобто 100 літрів, спішіть!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне, це справді в ПИВБАЗІ пиво Живень резиною смердить? хтось купував там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне, це справді в ПИВБАЗІ пиво Живень резиною смердить? хтось купував там?

Скромнее с антирекламой конкурента, да :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне, це справді в ПИВБАЗІ пиво Живень резиною смердить? хтось купував там?

Скромнее с антирекламой конкурента, да :)

просто наголосив шо не у нас.

люди заходять жаліються і розказують що смердить... ось бач, і ти підтвердив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку пиво «Павлівське» фальсифікують?

З початку року із незаконного обігу вилучили товарів на загальну суму у 10 мільйонів 800 тисяч гривень. Із них – майже на 500 тисяч алкогольної продукції, тобто фактично фальсифікату. Про це йшлося під час селектору 6 серпня.

«Доводжу до вас інформацію – спиртогорілчаний комбінат переходить на нову пляшку і нову упаковку, новий спосіб захисту найпоширеніших сортів горілки. Найбільше у нас підробляється «Поліську». До кінця місяця матимете нові партії горілки, яку буде важко сфальсифікувати», – розповів голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

Цьогоріч від пива надійшло 364 тисячі акцизного збору, що в 4,7 раза більше, ніж минулого року. «Це – не ті цифри, які нас можуть задовольняти по пиву. Ми маємо 2 пивних виробництва в області. Ми так ніжно з ними починаємо працювати. Ніжно поки що, спонукаючи до сплати», – сказав Клімчук.

Окрім того, наразі у Луцьку дуже багато точок реалізації живого пива. Багато хто представляє напій як пиво наших виробників, Павлівського пивзаводу та Луцького, але ця інформація насправді не підтверджується, – йшлося під час селекторної наради.

«Поробіть аналізи цього пива живого, а то ми маємо шанс напоїти живим пивом невідомого походження» – дав завдання губернатор. І доповідь через сім днів, – додав.

джерело

Це що, боротьба з конкурентами? Чи до Клімчука ходили засланці від

2 пивних виробництва в області
?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне, це справді в ПИВБАЗІ пиво Живень резиною смердить? хтось купував там?

Скромнее с антирекламой конкурента, да :)

просто наголосив шо не у нас.

люди заходять жаліються і розказують що смердить... ось бач, і ти підтвердив...

Не зовсім я і підтвердив.

На Пивбазі брав тільки раз пиво (Залман преміум), яке не сподобалось і квас, який в порівнянні з вашим програвав і відтоді там не буваю.

Так що підтверджувати чи спростовувати я не можу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С пивом в районе Фуршета полный бардак. В "Пивном запасе" в СУББОТУ вечером нет "Павлiвського", которое по утверждению хозяев является самым популярным пивом на ихней точке.

Все правильно. Просто Ви не те слово в своєму реченні виділили. Наголос робиться на ВВЕЧЕРІ та ще й у вихідний день. Його дійсно нам привозять нааайбільше (жодне інше пиво в таких кількостях до нас не приїжджає), але сама кількість поставки, нажаль, залежить від заводу-виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати про "Павлiвське". Брал на днях бутылочное в "Нашем крае" на Кравчука 15(Колизей). Не то что-то. Горчит и вкус другой. Думаю - фуфлфальсификат. Вчера брал в Пивбазе - тот-же вкус. Видимо завод начал сам фуфлфальсификат выпускать. Кто что посоветует из светлых сортов, по вкусу близко к "Павлiвському" и алкоголь не больше 3,5 - 3,8?

ЗЫ Выделил я какраз правильно ;) ИМХО пятница-суббота это те дни, когда пива пьют больше всего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми маємо 2 пивних виробництва в області.

Павлівка

Земан

Живень

Аверс

Якщо я правильно розумію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павлівка

Земан

Живень

Аверс

Якщо я правильно розумію...

І я про теж... Пан Клімчук щось не тово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может он имел ввиду что стоит пить только два. Остальные не достойны звания пива :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати про "Павлiвське". Брал на днях бутылочное в "Нашем крае" на Кравчука 15(Колизей). Не то что-то. Горчит и вкус другой. Думаю - фуфлфальсификат. Вчера брал в Пивбазе - тот-же вкус. Видимо завод начал сам фуфлфальсификат выпускать. Кто что посоветует из светлых сортов, по вкусу близко к "Павлiвському" и алкоголь не больше 3,5 - 3,8?

ЗЫ Выделил я какраз правильно ;) ИМХО пятница-суббота это те дни, когда пива пьют больше всего.

Опілля КОРИФЕЙ 3,7

От і я про те ж.

П"ятниця вечір і субота ранок. До вечора не вистачає. Вранці знову є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может он имел ввиду что стоит пить только два. Остальные не достойны звания пива :)

Можливо. Бо представники двох інших виробників пива - до Клімчука не підходили, або не зовсім аргументовано підходили. t3904.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати прифигел от цены на "Авторське". В два раза дороже бутылочного. Мне, кстати очень нравится "Галицька корона" от ППБ. Не планируется её завоз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати прифигел от цены на "Авторське". В два раза дороже бутылочного. Мне, кстати очень нравится "Галицька корона" от ППБ. Не планируется её завоз?

Авторське розливають в кеги лише під замовлення.

А Корони нам постачальник не пропонує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...