Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

Доречі, чув про 0,9 літрові пляшки, але це стосується не таких трошки пляшечок.

Зрештою, а хто забороняє прийти із банкою (чи іншою мірною посудиною) і вилити туди вміст пляшки, щоб переміряти.

ну і є ж якісь похибки, чи я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

Доречі, чув про 0,9 літрові пляшки, але це стосується не таких трошки пляшечок.

Зрештою, а хто забороняє прийти із банкою (чи іншою мірною посудиною) і вилити туди вміст пляшки, щоб переміряти.

ну і є ж якісь похибки, чи я не правий?

Є такі. Партію таких (вважаю що це вина недобросовісного продавця пляшок) закупили на Нововолинськ. В нас їх не було, в них також вже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго Вам дня. Оксано!

А можна викласти в темі, які сорти пива ви маєте на сьогодні в Асортименті.

Також дуже цікавить, в якому середовищі зберігаються кеглі? (температурний режим)

Повірте, я просто не люблю "кислого пива" :0011:

ПіСі: також звертаюсь до модераторів з проханням дану тему перенести в рекламу!

З повагою, Крава.

І Вам не хворіти!

Відповідаю Вам конкретно. Сорти - зайдіть і подивіться - Вам від ювілейки недалеко.

кеГлі в нас не зберігаються в ніякому середовищі - в нас їх просто немає.

А кислого пива ніхто не любить.

Я читала Вашу тему - і якщо вона у Вас не пішла на УРА, то не треба відігруватись на мені.

З повагою

Оксана. Я не відігруюсь. Я простий споживач. Якщо Ви так ставитесь до споживачів, то вперед і з піснею.

на рахунок моєї теми: "відкрито в Луцьку новий БАНК! банк@пива, м.Луцьк, Молоді, 10"

Тут відбувається якийсь полтергейс!

Спочатку ця тема була перенесена в "рекламу" - потім взагалі закрита.

В мене особисто виникла думка, що про живе пиво в районі фуршету треба писати тут. Чим зараз я і займаюсь

з повагою, Крава.

ПіСі: До-речі, моїм улюбленим пивом є:

leffe_b.gif

В вас воно э на розлив?

ПіСі на Пісі:

Що ви бачите на фото?

Сіськи чи пиво?

84728fb51b47.jpg

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я простий споживач. Якщо Ви так ставитесь до споживачів, то вперед і з піснею.

1. Прості споживачі бачать як я до них ставлюсь.

2. Навіщо Вам в таку жару напрягати себе коханого і йти аж до Фуршету в пивний магазин, якщо "Саме цікаве, що він відкрився біля мого дому"???

3. Про Ваш магазин писали:

Сьогодні, 08:01

Біля Ранету в кутку гуртожитку, відкрився магазин Банк@пива.

Там є непоганий вибір, як кажуть "елітного" пива.

От і розвивайте там тему свого улюбленого пива.

Успіху Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плохо что у вас нету полторалитровых бутылок:(

Чого??? Того що всі привикли, що розливне пиво має бути в півторалітрових пляшках з-під мінералки??? ^_^

Жоден завод-виробник не розливає пиво в ПЕТ-півторачки. ;)

Мне как-то одинаково во что разливает завод. Мне 1л мало а 2л много. 1,5л в самый раз. Я думаю не один такой. Если беру бутылочное то тоже беру 3х0,5л.

ЗЫ Поверьте, Крава к "банку пива" никакого отношения не имеет;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас був продавець, на якого жалілись відносно недоливу - зараз ця людина в нас вже не працює.

зато он не разбавлял.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне 1л мало а 2л много. 1,5л в самый раз. Я думаю не один такой. Если беру бутылочное то тоже беру 3х0,5л.

ЗЫ Поверьте, Крава к "банку пива" никакого отношения не имеет;)

Так можна взяти 1л + 0,5л

Не має - то не має, але нехай не "блєщєт" тут кеГлями і сортами.

Сам хвалився, що магазин біля нього, а тут "згадав" за Фуршет.

Всі ж знають, що пиво у нас західноукраїнських виробників і не кисле.

В нас був продавець, на якого жалілись відносно недоливу - зараз ця людина в нас вже не працює.

зато он не разбавлял.....

А ЦЕ тут з якого боку? :naezd:

Пиво в нас НІХТО не розбавляє!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это кагбэ шютка юмора ;)

нуууу

а я вже й образилась...

наклеп, думаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне 1л мало а 2л много. 1,5л в самый раз. Я думаю не один такой. Если беру бутылочное то тоже беру 3х0,5л.

ЗЫ Поверьте, Крава к "банку пива" никакого отношения не имеет;)

Так можна взяти 1л + 0,5л

Не має - то не має, але нехай не "блєщєт" тут кеГлями і сортами.

Сам хвалився, що магазин біля нього, а тут "згадав" за Фуршет.

Всі ж знають, що пиво у нас західноукраїнських виробників і не кисле.

В нас був продавець, на якого жалілись відносно недоливу - зараз ця людина в нас вже не працює.

зато он не разбавлял.....

А ЦЕ тут з якого боку? :naezd:

Пиво в нас НІХТО не розбавляє!!!

Оксанко! В фуршет я їзджу на продуктами до пива і не тільки. До пива дуже люблю сушені вугрі (в вас вони є?)!!!

А на рахунок кеглів і всього такого, то тут мене допросвітили як постійного клієнта в "Хмільній бочці", що на Парковій. Навіть провели екскурсію в свої "пивні погреба".

До-речі, я не тільки був "в пивних погребах" "Хмільної бочки", в цьому році мені вдалось побувати на заводі "Славутич", що у Києві, з дегустацією всієї продукції:

117880559.jpg

117880606.jpg

117880801.jpg

117880995.jpg

Тому як ЙОГО-ПИВО, треба зберігати, і що з ним бува при не правильному зберіганні, знаю не по наслишці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До пива дуже люблю сушені вугрі (в вас вони є?)!!!

А на рахунок кеглів і всього такого, то тут мене допросвітили як постійного клієнта в "Хмільній бочці", що на Парковій. Навіть провели екскурсію в свої "пивні погреба".

До-речі, я не тільки був "в пивних погребах" "Хмільної бочки", в цьому році мені вдалось побувати на заводі "Славутич", що у Києві, з дегустацією всієї продукції:

Тому як ЙОГО-ПИВО, треба зберігати, і що з ним бува при не правильному зберіганні, знаю не по наслишці!

Рада за Вас, але допросвітили Вас погано.

КеГлі - це в грі, а пиво розливають в КЕГИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До пива дуже люблю сушені вугрі (в вас вони є?)!!!

А на рахунок кеглів і всього такого, то тут мене допросвітили як постійного клієнта в "Хмільній бочці", що на Парковій. Навіть провели екскурсію в свої "пивні погреба".

До-речі, я не тільки був "в пивних погребах" "Хмільної бочки", в цьому році мені вдалось побувати на заводі "Славутич", що у Києві, з дегустацією всієї продукції:

Тому як ЙОГО-ПИВО, треба зберігати, і що з ним бува при не правильному зберіганні, знаю не по наслишці!

Рада за Вас, але допросвітили Вас погано.

КеГлі - це в грі, а пиво розливають в КЕГИ.

Це ще раз Вам доказує те, що я не профі в пивному бізнесі, а споживач і цікавлюсь тим, за що плачу свої гроші!

:P

ПіСі:

Температурний режим зберігання живого пива не повинен перевищувати 20 градусів по цельсію!

З цим ви зі мною погоджуєтесь?!

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПіСі:

Температурний режим зберігання живого пива не повинен перевищувати 20 градусів по цельсію!

З цим ви зі мною погоджуєтесь?!

Ні. Дозвольте і тут з Вами не погодитись.

Температурний режим зберігання живого кегового пива нижчий :P І + це мова йде про весь гарантійний термін. В нас воно стільки не затримується.

Щоб Ви знали - ми його не зберігаєм (ми не склад), а продаєм (ми - магазин) :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПіСі:

Температурний режим зберігання живого пива не повинен перевищувати 20 градусів по цельсію!

З цим ви зі мною погоджуєтесь?!

Ні. Дозвольте і тут з Вами не погодитись.

Температурний режим зберігання живого кегового пива нижчий :P І + це мова йде про весь гарантійний термін. В нас воно стільки не затримується.

Щоб Ви знали - ми його не зберігаєм (ми не склад), а продаєм (ми - магазин) :D .

при температурі більше двадцяти градусів в живому пиві пивні бактерії розпочинають розмножуватись і розпочинається процес бродіння... На третій день свої смакові якості воно змінить кординально - і як по мені, то місце йому - в умивальнику!

Наприклад: Опілля - свіжовідкрита бочка схожа на "Леффе", а постоявша в теплому приміщенні - на "земан традиційне"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до создания нового бухательного раздела. а там за него возьмутся админы, я надеюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтєрєсно, цей споживач ще довго ви*обуватиметься?

Доброго Вам дня! Шановний! :0011:

Інтєресно, а шо значить: "ви*обуватиметься"? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі в точці біля фуршету хлопці недоливають пиво. Вчора купив там пиво, несподобалось що пляшку не повністю заповнили, але нічого не казав бо не був 100% впевнений в цьому, поки не прийшов додому і не виміряв вміст, в моєму випадку вийшло недолили приблизно 120 мл. Щпро надіюсь що це було одиночне явище і воно більш не повторюватиметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, чув про 0,9 літрові пляшки, але це стосується не таких трошки пляшечок.

Зрештою, а хто забороняє прийти із банкою (чи іншою мірною посудиною) і вилити туди вміст пляшки, щоб переміряти.

ну і є ж якісь похибки, чи я не правий?

Куясє похибка 10% :blink:

Мінімум 1 грн в подарунок ...

З.І. До речі є норми по недоливам і недовєсам ... тра пошукать ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спитав! Я не стверджував.

Доречі про недоливання і недосипання.

Купував каву, вагову, мелену. Зважили 100г кави (в зернах) - змололи.

І віддають мені. А я взяв, і поставив на вагу. Не вистачало 8! грамів. Здавалосяб - ха!, подумаєш 8 грамів. Рахуємо:

Ціна 1 кг кави = 460 грн. (так, я таку купував)

100г = 46 грн.

10г = 4,6 грн. (8г = (умовно) 4 грн (3,68))

10 клієнтів по 8 грамів. (тобто по 4 грн) - 40 грн на 10 клієнтах.

24 дні по 40 грн = ще одна заробітня платня. А це те, насправді, що не дозаробляє власник. Ну і я порцію (а то й більше) не вип'ю (8 грамів). І для Спілки захисту прав споживачів гарна тема для роздумів.

Oksana04, пища для размышления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, пища для размышления.

Дякую.

Завтра я все це скажу. Зроблю їм зауваження сама.

Але ж Вам усім ніхто не заважає зробити зауваження продавцям.

Їх ніхто не вчив недоливати пива! Їм це заборонено.

І просто нагадую: завтра магазини (фуршет, мєдвєдєва) не працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.

Завтра я все це скажу. Зроблю їм зауваження сама.

Але ж Вам усім ніхто не заважає зробити зауваження продавцям.

Їх ніхто не вчив недоливати пива! Їм це заборонено.

І просто нагадую: завтра магазини (фуршет, мєдвєдєва) не працюють.

Оксано, з мірником за пивом ходять тільки органи.

Штраф також не продавці будуть виплачувати, тому чи це банальний недолив, чи брачна (?) партія тари вияснити в Ваших інтересах, та й імідж підтримати варто.

З.І. Я розумію, що kravа домахується, але питання загалом по суті, а відповіді досить розмиті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано, з мірником за пивом ходять тільки органи.

Штраф також не продавці будуть виплачувати, тому чи це банальний недолив, чи брачна (?) партія тари вияснити в Ваших інтересах, та й імідж підтримати варто.

З.І. Я розумію, що kravа домахується, але питання загалом по суті, а відповіді досить розмиті...

Ще раз дякую.

Але я вже писала вище. Сама переміряла. Пляшка точно літрова ще й запас є. Ці пляшки не лише в наших магазинах пива в Луцьку...

Я перевірю продавців на тему долив-недолив. Обіцяю. Знайду спосіб.

Винні будуть покарані (це вже так...).

kravа вроді по цьому питанню і не домахувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питаннячко,а чим ви міряєте?

уже раз 5 міряв,і дитячою бутилочкою, і стопочкою з шкалою... навіть забагато деколи даємо!!!

P.S. і досить тикати пальцями на Oli, і говорити "дивись це він, я точно тобі кажу", це ж некультурно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...