Перейти до змісту

Лучшие заведения


Гість Andrey_

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

Напевне ти був тільки у цих двох закладах!

Такі фотки зі свого фотоальбому тримай при собі! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дежа вю....

баннах ;)

Однозначно... причому перший раз фотку виклав цей самий аффтар, тільки під іншим ніком. Це ж, паскуда, спеціально так робить. Судячи з того, що знає назви луцьких барів -значить, мєстний. Отже, є ще шанс зустріти, і зламати йому носика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дежа вю....

баннах :)

Однозначно... причому перший раз фотку виклав цей самий аффтар, тільки під іншим ніком. Це ж, паскуда, спеціально так робить. Судячи з того, що знає назви луцьких барів -значить, мєстний. Отже, є ще шанс зустріти, і зламати йому носика...

Це вже занадто, але для попередження - канає... :)

Дааа..., у нас на форумі є багато таких юзерів, які забувають що ми живемо в одному місті! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дежа вю....

баннах :)

Однозначно... причому перший раз фотку виклав цей самий аффтар, тільки під іншим ніком. Це ж, паскуда, спеціально так робить. Судячи з того, що знає назви луцьких барів -значить, мєстний. Отже, є ще шанс зустріти, і зламати йому носика...

С чего ты взлялО что я паскуда...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Чому всы новы теми починаються з флейма?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а лучше новые темы начинать с гавна? (пардон три раза)

ЗЫ

С чего ты взлялО что я паскуда...

а потому как в украинском языке слово "существо с атрофированными (или неразвитыми) интеллектуальными и морально-этическими возможностями" по-другому передать нельзя :)

ЗЗЫ 2kmd тема началась не с флейма, а с той самой картинки(которую уже удалил.. надеюсь, автор) за которую было "бан на віки вічні" (с) kmd

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кращих закладів де можна попити чаю, кави, старого таліна (але ніяк не поїсти) я відношу, Rose cafe,

коктейлі і знов чаю і кави, (старого таліна там нема) - Карамельку.

Місце де можна випите все вищеперчислене + нормальна кухня і є те шо до нормальної кухні треба. - Oxygen/Ferum.

Але звісно саме народне місце для святкувань це Караблік/Майдан. які завжди були народними пив. барами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кращих закладів де можна попити чаю, кави, старого таліна (але ніяк не поїсти) я відношу, Rose cafe,

коктейлі і знов чаю і кави, (старого таліна там нема) - Карамельку.

Місце де можна випите все вищеперчислене + нормальна кухня і є те шо до нормальної кухні треба. - Oxygen/Ferum.

Але звісно саме народне місце для святкувань це Караблік/Майдан. які завжди були народними пив. барами

Як це ти про Zефір не згадав??? :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ

С чего ты взлялО что я паскуда...
а потому как в украинском языке слово "существо с атрофированными (или неразвитыми) интеллектуальными и морально-этическими возможностями" по-другому передать нельзя :)

ЗЗЫ 2kmd тема началась не с флейма, а с той самой картинки(которую уже удалил.. надеюсь, автор) за которую было "бан на віки вічні" (с) kmd

:)

Что-то Ты очень нервная, может тебе надо расслабится?! Ни кто не даёт что ли?

Советую записаться на какую-то секцию, там отлично можно согнать на кого-либо негативную энергию...которой у тебя очень задоху...много!

:):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон забув, я там завжди курю кальян, ібо атмосфера там краще чим в шахірізаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то Ты очень нервная, может тебе надо расслабится?! Ни кто не даёт что ли?

Советую записаться на какую-то секцию, там отлично можно согнать на кого-либо негативную энергию...которой у тебя очень задоху...много!

иду ка , пакурю.... иле ф сегцэю запешузь... вродзи там ынергию дайут.

ЗЫ иду ка я в ридонли на пара дней, пока дебилофф поубавится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

иду ка , пакурю.... иле ф сегцэю запешузь... вродзи там ынергию дайут.

ЗЫ иду ка я в ридонли на пара дней, пока дебилофф поубавится

Млін, помітив, що твої пости теж не легко читати... читав по літерах... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то Ты очень нервная, может тебе надо расслабится?! Ни кто не даёт что ли?

Советую записаться на какую-то секцию, там отлично можно согнать на кого-либо негативную энергию...которой у тебя очень задоху...много!

иду ка , пакурю.... иле ф сегцэю запешузь... вродзи там ынергию дайут.

ЗЫ иду ка я в ридонли на пара дней, пока дебилофф поубавится

ну ти Діма вже зовсім припух ((( Тобі не в ридонли а до Шимоновича мабуть вже треба ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Скажіть лучший кальянклуб??Можна навести парочку факті шо він дійсно the best :) Просто я недавно в Луцку а хочеться з друзьями посидіти потабачити і шоб сразу на харше завєдєніє попасти!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кальян клуб в нас один - Шехіризада, правда там як наслухаєшся караоке... мені якось курити і таку музику слухати не дуже приємно, їдь в Zefir в Launch bar'і нормальна обстановка, і якісь такий кальн мені вчора зробили, шо ми троє півтори години курили його, перший раз таке бачив. Думаю тобі там сподобається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кальян клуб в нас один - Шехіризада, правда там як наслухаєшся караоке... мені якось курити і таку музику слухати не дуже приємно, їдь в Zefir в Launch bar'і нормальна обстановка, і якісь такий кальн мені вчора зробили, шо ми троє півтори години курили його, перший раз таке бачив. Думаю тобі там сподобається

........ а я так розкатав..... блін абідно, просто в Криму відихав от там реальні кальян клуби і музика хароша дума тут шото таке попробувати....... но це нічо празнику судилась састаятса :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашим кальян клубам до Криму далеко, але мені здається Zefir найкраще з того шо є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашим кальян клубам до Криму далеко, але мені здається Zefir найкраще з того шо є

підтримую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну кроме заведений, где можно выпить и закусить, есть еще и те, куда можно прийти вкусно покушать желательно не потратив при этом годовой бюджет африканской cтраны :)

imho, в этом плане рулят сейчас такие заведения как:

ресторан Данко (пр.Победы) - отличная и весьма разнообразная кухня, демократичные цены (вкусный обед из 2-3 блюд обойдется в 30-50 гривен на человека) и приятный сервис.

бар-ресторан Винный погребок (он же Ортеол) на Леси Украинки - очень богатая кухня включая восточные блюда, большой выбор десертов, спокойная обстановка. цены чуть дороже, но все равно на уровне среднелуцких

если кто-то может поддержать это направление - высказывайтесь, гурманы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно для себе веду поділ на зразок "а там смачно те то..." і т.п.

порекомендую :P

в барі "Хутір" (на об'їздній через ліпіни) готують класний куліш - просто супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

я, як правило, сижу в Майдані. рідко коли вибирась до Миколи і ще рідше в Корабль. Бікоз не їсти а посидіти поп*здіти і попити пива.

А якщо й захочеться поїсти - майданівська кухня досить непогана і недорога.

на обід взагалі в столовку біля енергонагляду час від часу бігаю - дешево і сердито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...сверху упомянули про Челентано...как по мне - пицца там самая нефкусная. Из пицерий первое место Феличите... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Упомянули фелічіту - вибачте, але ФУУУ. не можу терпіти їхньої піци. в Челентано нормально впринципі.

Сан ремо ЗЕ БЕСТ на мою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...