Перейти до змісту

Лучшие заведения


Гість Andrey_

Рекомендовані повідомлення

post-1453-1178917859.jpgБыл в Ужгороде, на самой что нинаесть западной Украине, тай попав в одне дуже файне та цікаве місце. Я думаю що мій фоторепортаж не завадить тут... КОТЯРА тут я так розумію ресторанна тема? :ok: бо він постійно ставить мені мінуси :ok:"Корчма у Децела" знаходиться в Ужгороді ... фото говорять самі за себе

post-1453-1178917881.jpg

post-1453-1178917900.jpg

post-1453-1178917928.jpg

post-1453-1178917937.jpg

post-1453-1178917945.jpg

post-1453-1178917954.jpg

post-1453-1178917961.jpg

post-1453-1178917974.jpg

post-1453-1178917981.jpg

post-1453-1178917990.jpg

post-1453-1178917998.jpg

post-1453-1178918007.jpg

post-1453-1178918016.jpg

post-1453-1178918024.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

А мені нравиться піццерія "Фелічіта" там некрутять радіо, тіко Eros Ramazzottі постійо в них.. погано шо курять, а так там нормально все, мені подобаєтся, а який в них гострий соус... я обожнюю подібне :D

Я теж був в корчмі! Там так весело і такі класні качелі.. я собі таких мозолей натер, шо тиждень відходив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корона Вітовта =кухня супер , обслуга, сервіс супер правда і ціни супер великі

на якість і сервіс корони ціни, повер мені, не супер високі. такого рівня ресторани в більших містах по ціні відрізняються в рази

В Луцьку взагалі ціни дєтскі!!!!!!!!!!!!!!!! Уж повірте! Я в Києві зайшов з друзями в кав'ярню, взяли 4 кави і тістечка тож 4, виложили 150 грн.! Ну як вам?? А корона Вітовта дісно гарний ресторан, хоча раніше, як на мене був краще!!!!!!!! От построїли б ще китайський нормуль рестаранчик, було б ващє жир!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в Луцьку подобається бар МАЙДАН там і мюзічка класна і люди норм завжди можна з кімось познайомитися і класно поспілкуватися, на рахунок РОК БАРУ що на рівненській мені казали, що він сильно "попсовий", але після тої фоти з флойдом яка була у пості №73 мені він сподобався треба сходити туди і випити пивка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корона Вітовта =кухня супер , обслуга, сервіс супер правда і ціни супер великі

на якість і сервіс корони ціни, повер мені, не супер високі. такого рівня ресторани в більших містах по ціні відрізняються в рази

В Луцьку взагалі ціни дєтскі!!!!!!!!!!!!!!!! Уж повірте! Я в Києві зайшов з друзями в кав'ярню, взяли 4 кави і тістечка тож 4, виложили 150 грн.! Ну як вам?? А корона Вітовта дісно гарний ресторан, хоча раніше, як на мене був краще!!!!!!!! От построїли б ще китайський нормуль рестаранчик, було б ващє жир!!!!!!!!!!

погано шукав - є й набагато дорожче =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корона Вітовта =кухня супер , обслуга, сервіс супер правда і ціни супер великі

на якість і сервіс корони ціни, повер мені, не супер високі. такого рівня ресторани в більших містах по ціні відрізняються в рази

В Луцьку взагалі ціни дєтскі!!!!!!!!!!!!!!!! Уж повірте! Я в Києві зайшов з друзями в кав'ярню, взяли 4 кави і тістечка тож 4, виложили 150 грн.! Ну як вам?? А корона Вітовта дісно гарний ресторан, хоча раніше, як на мене був краще!!!!!!!! От построїли б ще китайський нормуль рестаранчик, було б ващє жир!!!!!!!!!!

погано шукав - є й набагато дорожче =)

Скажи де????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погано шукав - є й набагато дорожче =)

Скажи де????

у Київі за чай та тістечко можна викласти набагато більше ніж 150 грн., якщо зацікавило можу дати адреси =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погано шукав - є й набагато дорожче =)

Скажи де????

у Київі за чай та тістечко можна викласти набагато більше ніж 150 грн., якщо зацікавило можу дати адреси =)

АА, я думав ти з Луцьком зрівняв! В Києві довго шукать не прийдеться! Просто я був майже на окраїні!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в Луцьку подобається бар МАЙДАН там і мюзічка класна і люди норм завжди можна з кімось познайомитися і класно поспілкуватися, на рахунок РОК БАРУ що на рівненській мені казали, що він сильно "попсовий", але після тої фоти з флойдом яка була у пості №73 мені він сподобався треба сходити туди і випити пивка....

Та не попсовий! А ти шо хочиш шоб там дет метал крутили то тоді туди ніхто не прийде! Там рок-н-ролл крутять! там я бачив в них е диски і з Пінк Флойдом тіко офіціанти не шарять шо то за групи і влючають якесь тешо по лекше шоб людей не відпугувати! Головне атмосфера там прикольна і це мені подобаеться! Да ландно як для Луцька зовсім даже не погано!

вот ше одне фото звідти:

post-320-1179060785.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну пинк флод эт не для рок бара согласись:D я часто проходил мимо этого бара но что то никогда не воспринимал его всерьез надо пойти туда на разведу:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а где этот "рок бар"?? я так быстро бробежался по тексту ... вроде не заметил, чтоб об расположении говорили ... если не сложно, то обьясните где находиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а где этот "рок бар"?? я так быстро бробежался по тексту ... вроде не заметил, чтоб об расположении говорили ... если не сложно, то обьясните где находиться?

якшо їхати від лучеська до 3000 то знаходиться по правій стороні. там на стені гітара намальована :D))

цікаво хто був в новому закладі "Честер паб" ?? як вам там??? хто не знає - находиться перед млинком біля ВДУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там був, гарний інтер'єр, правда пиво 0,33 найдешевше 11 грн. Не знаю як там кухня, просто був раз там попив пива, постріляв в тірі, і пішов. Особисто мені з таким самим інтер'єром, більше Швейк подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, для того щоб попити пива і поспілкуватись з друзями, кращого місця ніж "Майдан", "У Миколи", "Оболонь", та "Земан" нема.. :( (за бажанням там можна і поїсти досить смачно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ко мне френды приехали из соседнего города и попросили куда-то сводить..Вот решила заглянуть суда... прислушаться к мнению окружающих... где же лучше... и выскажу свое...хм...

По-моему, большинство здесь - любители пива, вот и останавливют свой выбор на "У Миколы". "Майдан" и т.д. и т.п. Согласна, что для пивопития - это идеальные варианты... Дереванная масивная мебель... большие кружки... ситаретный дым... (хотя я такое не люблю!)

Респект Yarchik'у за шашлыки в Березовке! :) Лучших действтительно нигде нету! Всем советую попробовать хоть разочек...

Согласна, на счет "Ортеола"... :) Там очень уютно! И кстати... по-моему, лучше туда пойти с двушкой, чем в ту же Карамельку, хотя именно в ней найвкуснейшие десерты...

Что касается пицы... На ГПЗ есть дартс-кафешка "Такси"... Ну оооочень вкусно... Тесто тоненькое...корочка хрустящая....мммм... и обслуживание нормальное...и народу мало обычно... кстати.. цены - вообще низкие... и обстановочка замечательная... Но для тех, кто не ходит в "попсовые" заведения...наверно не подойдет... :)

Ништяк, на мой взгляд, атмосфра в "Оксиджене"... Хотя давненько туда не заглядывала... :)

Кофе класно выпить в "Кава-клубе" (напротив "Крокуса" в центре)... и бутеры там такие вкусные... Но для истинных ценителей этого напитка стоит сходить в кавярню, которая сразу за собором находится... с другой стороны... Интерьер мне не нравится... но, видимо, там готовят лучший кофе в городе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікава тема, тільки помітила її, правда... А знаєте за чим ностальгія - памятаєте був такий непоказний ресторанчик Вавілон? За ВДУ... От би щось таке зробили...

Яка там була картопля і риба в полумї... І банани в тісті не такі як в Золотому драконі.. Словом, Вавілончик був - клас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть ещё паб аля мажёрный возле магазина репартер (ВДУ)... чё можете сказать?

Мне только сказали что там пиво по 20 грн я и пролетел мимо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выдам свои небольшие рецензии на вышеупомянутые заведения:

Ортеол: Люблю это заведение за его винный погребок. Неплохие разливные бочковые крымские вина, плюс недорого.

"Рок-Паб" на Видродження: Вы уж меня простите, но я не могу назвать пабом место где нет ни английского, ни ирландского, ни шотландского, ни валлийского пива. Также я не могу назвать пабом место где играет радио, а не рок или даже рок-н-ролл.

Кораблик: люблю это место, но не люблю туда ходить, потому как после их музыки выхожу весь в соплях и депрессии по своей юнности и золотым 90-ым :)

Оксиджен: это заведение росло и развивалось на моих глазах и отчасти даже при моем участии. Человек, управляющий этим заведением - мой близкий друг и на некоторых этапах прислушивался к моим советам. :) В целом - тихое и спокойное заведение с приятным сервисом и всеми условиями для задушевной беседы с милой собеседницей. :)

Кава-Клуб: весьма неплохо. Лучшее в меню - млынци с шынкой и сыром, обьеденье!

Честер-паб: или, как кто-то соизволил высказаться, "паб аля мажёрный". ЕДИНСТВЕННОЕ место в городе, где можно выпить Guinness, Grolsch, Newcastle Brown Ale или просто яблочного сидра. А за удовольствие выпить Гиннеса я готов заплатить и 25 грн. К тому же, интерьер максимально приближен к английским аналогам подобных заведений, музыка правильная. Короче, 10 из 10-ти! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Честер-паб: или, как кто-то соизволил высказаться, "паб аля мажёрный". ЕДИНСТВЕННОЕ место в городе, где можно выпить Guinness, Grolsch, Newcastle Brown Ale или просто яблочного сидра. А за удовольствие выпить Гиннеса я готов заплатить и 25 грн. К тому же, интерьер максимально приближен к английским аналогам подобных заведений, музыка правильная. Короче, 10 из 10-ти! :)

Так для гинеса нужен IrishPub, а не какой-то англ честер паб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так для гинеса нужен IrishPub, а не какой-то англ честер паб...

В принципе Guinness продается в любом пабе по всему миру, будь он английским или ирландским. Но если у нас в Луцке откроется ПРАВИЛЬНЫЙ Irish Pub, я просто сойду с ума от счастья :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто шо скаже на рахунок піцерії "Челентано" на волі біля Мрії?

По моєму дуже добре, а ціни нижчі ніж в інших піцеріях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

1. честер-паб. расскажите, где он? хочу в Луцке попить Гиннеса :D

2. Швейк. дороговато, но это "защита от студентов". зато шел с женой - без проблем сели попить пива :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. честер-паб. расскажите, где он? хочу в Луцке попить Гиннеса :)

зліва від головного корпусу ВДУ, після магазину Репортерс вроді

був в тяпницю, спуцір Гінесс, ель нюкасловський теж нічо

а кухня так собі, куштували все потроху скоріше для інтересу

2. Швейк. дороговато, но это "защита от студентов". зато шел с женой - без проблем сели попить пива :)

настраюйся, Честерс не дешевше :D мож навіть троха і дорожче

зате в швейку смачно як! качечка та що "добігалась" і "доліталась" ням-ням. телятина на ребрі теж шедевр!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. гиннесс закусывать - моветон :D

2. а по дороговизне Швейка - это я в сравнении с Луцкими ценами. как по Киевским - то нормально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гиннесс закусывать - моветон :)

о сер Shura, звиняйте ;) а нам якось кальмари в клярі нічого так пішли :)

ну прям ми на гінесі виросли ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...