Перейти до змісту

Лучшие заведения


Гість Andrey_

Рекомендовані повідомлення

До кращих закладів де можна попити чаю, кави, старого таліна (але ніяк не поїсти) я відношу, Rose cafe,

коктейлі і знов чаю і кави, (старого таліна там нема) - Карамельку.

Місце де можна випите все вищеперчислене + нормальна кухня і є те шо до нормальної кухні треба. - Oxygen/Ferum.

Але звісно саме народне місце для святкувань це Караблік/Майдан. які завжди були народними пив. барами

Краще місце для святкувань і посиденьок компанією - 100% Кораблік.

Найкраща кава в Луцьку -в Домі кави.

А ще останнім часом непогано стейки готують в Корчмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

12-ого октября устроили с женой себе приятный вечер в пабе "Честер". Сплошные комплименты! Кухня - выше всяких похвал, о пиве "Гиннесс" я просто молчу (знающие - понимают), атмосфера прекрасная, обслуживание на уровне. За все удовольствие заплатили около 150 грн., при этом мы от пуза наелись и напились английского пива с разнообразными изысканными закусками а-ля обжаренные в кляре кольца из кальмаров. Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Прочитал все, хочу в Луцк! :_29::) :)

Не забуду пыво с чебуреками в какой-то забегаловке возле жд вокзала :)

Был еще в баре "Край" когда-то, запомнился живой музыкой, сейчас там пицца, вроде бы.

А что за заведение "Камелот"? Кто посещал, впечатления какие?

Мне его хвалили, говорят супер-пупер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитал все, хочу в Луцк! :);):)

Не забуду пыво с чебуреками в какой-то забегаловке возле жд вокзала :)

Был еще в баре "Край" когда-то, запомнился живой музыкой, сейчас там пицца, вроде бы.

А что за заведение "Камелот"? Кто посещал, впечатления какие?

Мне его хвалили, говорят супер-пупер :)

неплохе. два затишних зали у замково-лицарському стилі. готують досить смачно. все свіже, бо хазяїн зробив його в своєму офісі, щоб було де з гостями дорогими посидіти. знаходиться на дубенській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про на..бки в "Майдані". прекрасний заклад, але у них давні традиції у цій справі:)))раніще вони любили впарювати додатковий продукт: береш картопельку по домашньому, а з нею подається огірочок, помідорчик фігурно нарізаний і кукурудзка солодка. а бо просих солених огірочків, а на тарілочці печерички гарно обкладені огірочками;))( а печерички в 4 рази дорожчі за огірочки). але я цей бар все одно люблю:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

був сьогодні в Ортеолі - не було часу іти деінде пообідати, тому вирішив тут спробувати. Замовив суп з фрикадельками і яєшню по-грузинськи.

Був один,говорив чітко і визначено. Принесла грибний суп і яєшню по-домашньому. Єдине, що принесла правильно - грейфрутовий сік (за 8грн стакан). Я вражений, більше туди не піду. Уявляю що було б якби нас було хоча б троє і кожен замовив би щось оригінальне.

П.С. Недавно ходив на чебуреки в Сніжинку, теж розчарувався, чебуреків вони вже не роблять...... а такі були смачні.... ех.. вертаюся на обіди що готує жінка - імхо вони найсмачніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мені найбільше кухні і обслуговування сподобалось у "Скольмо" (смт. Клевань). Дуже гарно, стильно і їжа якісна і оригінальна. Найменше ось вже рік а то й більше подобається Квартал, там можна замовити, почекати хвилин 15 ... а поївши встати і піти і ніхто не замітить ... Одного разу довелось запросити на ланч/обід людину, також власника ресторану. Найближче - Квартал. Зайшли туди... 1. Дали чай у надщербляній кружці. 2. Грецький салат ждали 20 хв. 3. Заплативши за обід, дали чек де навіть не було згадано наших страв (просто не той чек дали), правда і я відразу не звернув на це увагу. Ось вам і барчик в центрі міста.

Хто полюбляє пивко купляти в ларьочку біля Земана, хочу сказати, що є інформація коли даєте тару на пиффко, заглядати потрібно у віконечко, звідки це пивко наливають, чи з бочки, чи з недопитих бокалів ... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Був по роботі у Ковелі. Скінчивши справи, пішов пройтись містом. Набрів на піццерію Шанс(як розповіли аборигени-колишній бар). Був приємно вражений. Невеличкий затишний заклад на 6-7 столиків. Стилем розмальовки стін дещо нагадує Фелічіту- італійські мотиви у оформленні.Дерев"яні столи-стільці, червоно-зелені скатертини, на стіні намальовано "криві замки", ніби з якоїсь казкової чи фентезійної країни. стеля зроблена у вигляді якихось сталагмітових наростів. у куті мурована у вигляді такого ж кривого замку піч, у якій печуть піццу. піч і стіл, на якому дівчина катає тісто і викладає піццу, відгороджено високою стійкою.і, що мені особливо сподобалось- навпроти печі біля стійки стоїть два високих стільці:) я сидів на цьому стільці за стійкою, спостерігав за роботою дівчини і за тим, як горить у печі вогонь....(як відомо, безкінечно можна спостерігати за тим, як горить вогонь, як тече вода, і як хтось інший працює. уявіть собі- два таких кайфи одразу:))піцца печеться за тією ж технологією, що і у тернопільському Фламінго, наших Фелічіті та Беніссімо.правда, піццу я не їв, я замовив лазанью- непогана, і спагетті(не дуже сподобались, тому що використовують дешевий сорт макаронів і дещо переборщують з олією). Але, дивлячись, яка вона на вигляд і як печеться- думаю, має бути смачна. і ще там є холодидьна шафка з солодощами: декілька апетитних на вигляд тортиків, тістечка, галяретки, креми.... :)

під піччю лежать великі поліна дров, часом дівчина їх підкидає у піч і вони миттю спалахують...

місце мені видалось дуже приємним, і навіть романтичним. рекомендую для відвідин.

а, грала там традиційна італійська естрада, яка, на мій смак, надто солодка:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як відомо, безкінечно можна спостерігати за тим, як горить вогонь, як тече вода, і як хтось інший працює.

і як дають гроші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Реанімую темко.

Вчора побував у закладі громадського харчування, який позиціонує себе "пивним рестораном" і зветься "Бравий Швейк".

Мені там подобається інтер'єр. Подобається обслуговування. Подобається наявність хорошого залу для тих, хто не палить. Але їхнє пиво - це повна лажа.

Замовив вчора все, що було з розливного - "Гінес", "Варштайнер", "Пауланер" оригінал, "Пауланер" білий, та фірмове пиво - "Хмільне щастя". З нього й почну. Таке враження, що в не дуже добрий сорт пива поклали вимочуватися квашену капусту, а через три дні її вийняли. Кисле та бридке. Найдешевше на фоні інших - але все одно 0.5 л коштує 8 грн.

"Пауланер" оригінал - нормальне світле пиво. Не більше, й не менше. 0,5 л - 30 грн, що задофіга. Тому що, імхо, свіжа "Стелла" нічим не гірша. Абсолютно.

"Пауланер" біле - нефільтрат, досить специфічний. Ціна теж 30 грн. за 0,5 л.

"Варштайнер" - трошки гірше, імхо, за "Пауланер" оригінал, але коштує дорожче, за 0,3 (не за півлітру!) - 33 грн.

"Гінес" - півлітра 41 грн. Але чомусь той "Гінес", що в "Честері", мені подобається значно більше.

Отакі ресторанні ціни. "Хугардена" там і близько нема, про що шкодую.

А в цілому, вважаю дуже неправильну політику закладу, який позиціонує себе "пивним рестораном" продавати не дуже смачну продукцію під гарними лейбами за дуже високу ціну. Може, краще опуститися до більш "приземлених" сортів пива - але мати їх завжди свіжими, і такими добрими, що від келиха за вуха і за щось інше не відірвеш? Особисто я б з задоволенням ходив би туди посмакувати "Хугарденом", так як в "Майдані" немає залу для некурящих, а в "Кораблику" в ньому завжди все зайнято.

Нас вчора було двоє, і перепробували всі пивА. Так що є дві однакові точки зору.

Невіруючим - можу викласти фото чека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо дививуватись, коли там в тїє ж братії був джинсовий магаз, то Diesel були на чверть дорожчі за Lee та Wrangler, мабуть, те саме у них із пивом... :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдогонку до "Бравого Швейка".

Вивчив чек. Ну, фіг з ним, що принесли "фірмовий" хліб-булочки, який ми не замовляли, але офіціанти його включили в рахунок. Але включати в рахунок гірчицю - це жлобство, як для ресторану. З тієї ж категорії, коли в рахунок включаються "палички для суші", "васабі", "імбир", "свічка", "спеції", "серветки", "музичне оформлення", "послуги офіціанта" і т.д. Ж Л О Б С Т В О ! ! ! У київській "Студія суші" гроші беруть виключно за замовлені суші, а скільки я вижру васабі, імбирю, соєвого соусу і заюзаю паличок чи серветок - це не рахується.

Тому моє щире "фе!" "Бравому Швейку". Гарну ідею, інтер'єр і оформлення спаскудили підходом і гівняним пивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Не то шо б лучшие заведения, нормальний бар, третій кухоль, некурящий зал, вчора вечір.

Сидів зі знайомими, які пили горілку, я пив воду. Поїли вони, випили, приносять рахунок, здивувало що за 4 скибочки хліба написали 11 20, потім сказали що це 1,20 вийшло разом по рахунку 208, 67.

Ми взяли все перераховувати.

Вчора на телефоні в мене два рази вийшло 201,87 офіціант підійшов до нас і швидко ще раз порахував на його калькуляторі при нас , знову 208,67, як на рахунку.

Сьогодні на калукуляторі в мене рузельтат 201,87. Може я щось не так рахую, але думаю в них трохи заїдає той калькулятор, в більшу сторону.

Чек приатачується, останній пункт викреслений.

post-111-1250322400.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на калукуляторі в мене рузельтат 201,87. Може я щось не так рахую, але думаю в них трохи заїдає той калькулятор, в більшу сторону.

скорее у тебя заедает... 208,67

без вычеркнутого пункта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное у многих заедает. У меня на калькуляторе тоже 201,87. Мож надо в столбик пересчитать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12-ого октября устроили с женой себе приятный вечер в пабе "Честер".

где он там по воле находится то? весь проспект обошел, но так и не нашел этот паб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное у многих заедает. У меня на калькуляторе тоже 201,87. Мож надо в столбик пересчитать?

вы деруны со сметаной считаете по 4.32?

а они по 11.32

и еще: вы фри считаете по 8,53, а там 8,43. это у официанта 4 такая :) а 5 другая...

вот и разница в 20 копеек.

где он там по воле находится то? весь проспект обошел, но так и не нашел этот паб

вроде ж возле обкома. там гле редакция Волыни (может была). в общем, возле левого крыла, если во фронт обкома смотреть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я не правильно порахував, фішка в тому що деруни з сметаною, 6-тий рядок, коштують не 4,32 а 11, 32 .... привик я до колишніх цін в майдані на деруни з сметаною....

Тут мою вина, але все таки там де хліб написано 11 нормально, а на дерунах неясно трохи, тут і загвоздка. І ця гривня 20 за хліб також трохи дивно.

Але тим не менше, ціни там приємні і некурящий зал також подобається, так шо заглядатиму туди ще, але от рахунки точно уважно передивлятимусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є досить непоганий заклад, знаходиться в Ківерцях біля Ж\Д вокзалу (комплекс СЯЙВО)

На першому поверсі знаходиться кафе-піцерія, готують дуже смачну піцу, пельмені в горщику з грибним соусом і не тільки..., завжди свіже розливне пиво, а особливо дивуе це томатний сік він там такий густий, ще ні в одному закладі Луцька такого нема. В двох залах є 2 телевізори.

А на 2 поверсі е ресторан в якому меню точно таке саме як в кафе, і ціни нічим не відрізняються, тільки атмосфера зовсім інша,приемна, та грае жива музика.

Сам в піцерії був вже раз 10 поки все влаштовуе, і одного разу на день св.Валентина заказували столик в ресторані на 4 особи. Попередньо замовивши місце, та обговоривши з поваром меню. Стіл був накритий шикарно +1 бут горілки та бутилка хорошого вина. За все заплатили 300 грн.

От тільки дорога в 15 км. та часу 15 хв. Але воно того варте. Не нав'язую, завітайте, думаю вам сподобаеться.

Забув ще про готель, він там тоже є. Так що можна повечеряти і переночувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

підніму тему - порадьте якийсь гарний та затишний ресторан на суботній вечір, щоб був нормальний зал для некурящих, не було музики гучної, можна було спокійно посидіти-поспілкуватися в сімейному колі.

на скору руку на v.lutsk.ua найшов отакі (відсіяв ті, де пишуть про живу музику та дискотеки):

гастхаус ("вибір редакції", але жорстокий холівар в коментарях насторожує)

Zaleski (ніби й коментів негативних нема, але рейтинг якийсь невисокий)

Корона Вітовта (все ніби ок, тільки нарікають в неті на ціни та на програму ревізор, яка їх критикувала)

Курінь (по фото щось на Пузату Хату дуже подібне, з іншого боку, інші заклади грандперсони ніби нічого такі)

Ортеол (по-різному про них пишуть - то супер-добре, то супер-зле)

Круаж ("вибір редакції", але на фото якось дуже тісно столи/стільці роставлені - один на одному сидіти якось не "комільфо")

словом, в кого які думки на цю тему?

п.с. ще забув додати - при інших рівних якостях, перевагу віддав би італійській кухні - є вона в когось зі списку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Стоп Кадрі зараз проходять тижні Італійської кухні. І сам заклад не поганий, хіба що трохи довго приносять замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Стоп Кадрі зараз проходять тижні Італійської кухні. І сам заклад не поганий, хіба що трохи довго приносять замовлення.

І інколи немає того, що є в меню <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Стоп Кадрі зараз проходять тижні Італійської кухні.

та ті тижні там перманентні

І сам заклад не поганий, хіба що трохи довго приносять замовлення.

останній раз сиджу за стійкою(!), прошу бармена налити пива, він мені: "замовляйте у офіціантів". нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...