Перейти до змісту

Лучшие заведения


Гість Andrey_

Рекомендовані повідомлення

Майдан рулеz! Якщо хочете гарно поїсти то йдіть в ХУТІР! Класна їжа, класний інтерє'р! (бував неодноразово!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

По пицериям: Лучшая всё-таки -"Сан-Ремо", со знаком минус - "Челентано" (Тесто на треть из чеснока :) )

Покушать: даже не знаю что и выделить.

Раньше оч. нравилось бывать в "Лагуне" на обьездной нашей, правда уже давно там не был.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставлю 5 коп про піцццу

в CAPRI піца - бест однозначно. найдорожча, але того варта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в CAPRI вообще отличная кухня. ходить туда кушать пиццу - моветон, imho. цены, правда, примерно вдвое выше, чем в прочих ресторанах того же класса, но истинному гурману это не должно быть помехой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А вообще лучшая на мой взгляд/вкус пицца в "Лазне" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще лучшая на мой взгляд/вкус пицца в "Лазне" )

патамушта - кушаешь ее чистым и душой и телом.. :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ну мне тогда самая вкусная еда в Млынке на обед между стационаром и заочным)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в CAPRI вообще отличная кухня. ходить туда кушать пиццу - моветон, imho. цены, правда, примерно вдвое выше, чем в прочих ресторанах того же класса, но истинному гурману это не должно быть помехой :P

дик піцу то в капрі споживає мій самий малий член сім'ї. я то виступаю по равіолі та різноманітних пенне - суппппер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, щоб попити кави/чаю/коньяку, люблю вибратися в Кава-клуб (той шо на радянській). Повечеряти там не вдасться, а от їхні млинці - супер, також непоганий вибір десертів, ну а про асортимент кави/чаю взагалі мовчу...

Піца подобається в Сан-Ремо (той що ближче до Київського майдану, якось там уютніше)...

На роботі деколи обідати хожу в Околицю (добре шо через дорогу тільки перейти), по цінам нормально та й готують досить непогано.

Ну а пивка попити звичано Майдан або Кораблик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Як на мене то досить непогана кухня в "Майдані". :ok: А може я просто звик до нього.

Подобається кухня в "Курені".

Інколи подобається пообідати в "Бороди" (це в Зміїнці), але тільки літом, щоб на дворі сидіти бо в залі сильно кухньою несе. Хоча цей заклад справді "на любителя".

Подивитись улюблену спортивну передачу і попити пива - це однозначно "Хатинка".

Чай, кава, гламурненький коктель для дівчини звичайно "Карамель".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А булочки в "Конику" около ЛДТУ оч даже ничего :P.

А любимая кафешка "Мрія" окло цума, мне там само уютно с девушкой сидеть и кофеёк с тортиком кушать :) Хотя давно таки уже там не был :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще є біля ДЕПО є такий бар Доміно, то там взагалі ніколи нікого нема і уюту хоч відбавляй, але інтерєрчік і обслуга трохи стрьомна :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Червоне сонце =досить непогано готуюють, правда іноді доводиться чекати(ціни вище середніх)

Корона Вітовта =кухня супер , обслуга, сервіс супер правда і ціни супер великі

Данко =дійсно непогана кухна (напрягае музичний супровід коли грають непоговориш)

Старий полковник = Так собі якось ні риба ні мясо чомусь нічим не запамятався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "Майдан", "Кораблик" - попити СВІЖОГО пива і гарно та смачно (й недорого) поїсти. Вареники, солянка, оселедець з овочами, пиво, запечений сирок - 20 грн. Ввічлива обслуга, можуть бути горласті сусіди. в "Майдані" немає зали для некурящих.

2. "Корона Вітовта", "Курінь" - зустріти гостей з інших міст. Попонтуватися. В "Короні" реберця ягняти - 99 грн. - офігєнний соус, і ніяке м'ясо. Салати - ніякі. Вже краще рибу замовляти... Шикарна колись рибка запечена у фользі в "Ортеолі" була...

3. "Карамель-кафе" - справити враження на особу жіночої статі. Чистота, порядок, приємна обслуга, туалет - як у казці... :D Попити коктейлів, гарячого шоколаду, поїсти киш-меню з лососем, попробувати всесвітньо відомого тістечка "Тірамісу"... Ще там непогані обіди є. Ну, ціни самі знаєте... ;)

4. Піца. "Фелічіта" (дорого і не дуже велика порція, зате, [censored] смачно). "Беніссімо" (вона ж - "Лазня" по вул. Д.Галицького). Тютюновий дим і гравці в карти, які чекають своєї черги на візу до Польщі, але піца - смачна. А якщо до піци "Бенісімо" додатково замовити ковбаску, сир і свіжі гриби - то кращої я й не хочу... "Сан-Ремо" і "Челентано" - на любителя. Це не піца, а, швидше, товстий шар тіста з начинкою. "Челентано" з їхньою системою самообслуги і металевими цифрами мене за два рази дістала. Більше не ходжу.

5. Шашлик - кафе "Мрія", що по трасі на Київ, за пару км до Житомира (с. Березівка, чи що?). Суперовий! Правда, далеко пертися... :ok2:

Ще хотів би для себе якусь китайську кухню попробувати. Колись сподобалися страви, які були в китайському ресторані (не пригадую назви), на місці якого нині "Данко". Я там тільки двічі був, але поїв - на славу. Найбільше прикололо, коли ми почали замовляти... Кожен замовив собі блюдо - так, як в меню було... а потім нам офіціант каже: "Ви мабуть не зрозуміли... тут блюда по півкіло порція... розраховано, що на стіл ставиться одна велика тарілка, і з неї всі беруть... То як вам нести?" А ми, понімаєеш, кожному персонально телятинку, свининку в кислому соусі по 0,5 кг на рило, макарони крохмалеві і т.д... Зараз би хотів чогось такого попробувати. А той "псевдокитайський", що на Відродження - не то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно после реконструкции открылся мой любимый луцкий ресторан -- ОРТЕОЛ на Леси Украинки, напротив Аваля. субьективно, кухня стала еще богаче, а цены остались на прежнем уровне (изысканный обед на двоих с салатом, первым, вторым и сухим вином - ~150 гривен). основной зал теперь блестит и сияет, оформлен очень богато, что впрочем не добавило пафосности персоналу -- официанты такие же доброжелательные, как и раньше. зала "Винный погребок" реконструкция не коснулась -- там все также уютно, как и год назад. ресторан получил статус "кулинарного дома" и в меню добавились различные торты и пирожные собственного приготовления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майдан провонялся до предела... :) Там последнее время просто не чем дышать! :)

На днях там был, пиво пил)),

вроде как нормально...но через 20мин дым выедал глаза, и когда я вышел на улицу, то от меня ужасно воняло сигаретным дымом.

Я представляю как офицантки "пахнут" после рабочего дня...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты где сидел? я постоянно возле телевизора в малом зале никаких проблем нету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувак разве ж это проблема ... главное что б остановка душевная ... или ты мне предлагаешь идти в какую то клубную обстановку? нееее... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про Корчму то забули... Низькі ціни, здорова кухня на монгалі, нормальне обслуговування та суперовий інтерєр як для пивного закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені в Кораблику саме більш подобається. Там і кухня Одна із кращих у Луцьку (особливо подобається їхня сковорода), і пиво там завжди свіже, і обстановка дуже хороша. Правда один мінус все таки є дуже сильно прокурено там.

І місця там по вихідних дуже рідко коли буває.

Тоді десь на пиво іду до Миколи, або ще у Нірвану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Бравому Швейку, непогано. Правда кухня в Майдані і Кораблі трохи краща, але це можна порівняти з роуз і карамелькою, тільки створений заклад не для того щоб пити коктейлі/каву/ їсти тістечка, а - пити пиво !!! За шо респект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...