Перейти до змісту

Лучшие заведения


Гість Andrey_

Рекомендовані повідомлення

Вкотре було дано шанс закладу, який величає себе "пивним рестораном". І вкотре "Бравий Швейк" засмутив...

Детальніше.

Двоє поважних чоловіків, третій - поки що не дуже, замовили у "Швейку" пива. Темного. "Крушовіце". Обіцяли принести свіже і холодне. Принесли тепле, й таке, що відгонить якимись ліками. Ще й по 32,00 грн. за бокал 0,3 л... Коротше, спраглі мужчини в 35градусну спеку не втамували спрагу, натомість втратили віру в щирість офіціантів "Бравого Швейка". Розрахувалися, лишивши надсьорбнуті бокали, і пішли...

...а столики надворі (та й у залі) вільні. Причина - очевидна. Тепер і я не скоро знов наважуся туди завітати.

KwTAs.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

Оххх.. Попалася мені ця темка під гарячу руку)))

Зголодніли, зайшли у облюбовану колись якимись бордівцями Дюну на Соборності.

Ну ціни там ще більш менш...

Замовили крем-суп, котрий принесли ПІСЛЯ того, як принесли піцу.

Крем-суп - збиті міксером домашній майонез з потиканими де-не-де грибочками/тоненькими нитками вареної курки, плюс рясненько додані несвіжі і несмачні шматки якоїсь білої булки... І за це гівно, пробачте, я маю заплатити 16грн????

Піца ну така собі...Жити можна, але я б її там не брала більше.

Термінал у них на шнурку, тобто треба з напханим писком пхатися через зал вводити пін-код, бо вони відітєлі не бачать, що клієнт жує і треба в найменш підходящий момент ляпнути "підійдіть введіть пін-код")))).

Інтер*єр там страшенний - міщанство і сраний, пробачте, кітч...Наляпано, натикано. ФУ!

Прийшов час розраховуватись. На картці ПРівєта недостатньо грошей.

Кажу: Зніміть частину з картки - решту я дам налом, бо повної суми в мене не було ні в гаманці ні на картці.

- Ні, так не можна.

- То що ви пропонуєте мені робити? Надрукувати гроші, бо ви не в змозі розбити чек?

- еее..беее...меее

- Що мені робити?? Я не маю суму, яку вам треба ні грошиками паперовими ні електронними, я можу тільки 50/50 дати вам.

- Бее .меее... Ну там є банк

- Кажу, дуже дякую за ідею

І зі словом "б:%43624\!!!!!" я вилетіла з тієї так званої піцерії до банкомату. Зручно триндєц, правда?

Люди, не ходіть у цей заклад, я вас дуже прошу - це ж страх божий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я вже писала в темі " піцерії" про нову Тарантелу на Волі ( там де Чері був)

Пиво свіже, холодне Leff 0,5 за 19 грн + акційна піца тарантела стандарт за 25 грн , а ще там дійсно дуже смачна панакота

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я вже писала в темі " піцерії" про нову Тарантелу на Волі ( там де Чері був)

Пиво свіже, холодне Leff 0,5 за 19 грн + акційна піца тарантела стандарт за 25 грн , а ще там дійсно дуже смачна панакота

+1

а пасту готувати в "Тарантелі" не навчилися ,а інколи ще й подають з підсмаженими до золотистої шкоринки макаронами :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...