Jump to content

Тренування для секс-богині!


laska

  

154 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Жінки старанно качають у спортзалах попку і прес, зовсім ігноруючи орган, який залишається головним у сексі. Тренована вагіна - це знахідка для кожної жінки, і тим паче - чоловіка, який отримує неземну насолоду. 

Існує особлива категорія жінок, які від вищої сили отримали сильні піхвові м'язи. Коли чоловік входить у неї, партнерка стискає кільцеві м'язи зовнішньої третини піхви, немовби "замикаючи" чоловіче достоїнство всередині. Відтік крові з дітородного чоловічого органу зводиться до мінімуму, і навіть чоловіки зі слабкою ерекцією відчувають себе сексуальними гігантами. Таку партнерку не забувають ніколи. Цією унікальною якістю володіють усього сім відсотків жінок, але саме через них руйнуються найміцніші шлюби і просто-таки втрачають голови вірні чоловіки.

Історія вчить Техніки володіння вагінальними м'язами відомі ще з сивої давнини: Китай, Японія, інші східні країни в тих або інших цілях практикували навчання і передачу майстерності від покоління до покоління. Звичайно, в основному інтимні м'язи тренували жриці кохання, використовуючи для цього кам'яні або дерев'яні яйця - щодня по 20-30 хвилин. Також подібні заняття описуються в Камасутрі, тантрі, дао та в багатьох інших древніх трактатах. 

Сучасні знання в цій області асоціюються з двома іменами. Це гінеколог Кегель і менш відомий Володимир Муранівський - інженер, винахідник системи вумбілдингу (ВУМ - вагінально керовані м'язи).

Наприкінці 40-х років минулого сторіччя гінеколог Аpнольд Кегель розробив програму вправ, призначених допомогти жінкам зміцнити їхню тазову мускулатуру і перебороти нетримання сечі, що виникає іноді після пологів. Американський сексолог також є винахідником першого у світі "промежиностнометра" - приладу, що фіксує силу біологічного опору, інакше кажучи, тренажера, що дозволяє жінці керувати своїми м'язами і стежити за прогресом у тренуваннях. "Вправи Кегля" дуже популярні, і дуже часто під тренуванням інтимних м'язів маються на увазі саме вони - хоча спрямовані вони тільки на зміцнення одного м'яза піхви - лонно-куприкового (його волокна починаються від лобкової кісти, оточують вхід у піхву і доходять до куприка).

Користь:

– підвищують лібідо;

– поліпшують кровопостачання статевих органів;

– роблять сексуальні відчуття яскравішими та чуттєвішими;

– забезпечують свідоме управління оргазмом;

– дають змогу зробити процес пологів менш болісним, допомагають відновити м'язовий тонус піхви після пологів, післяпологові розриви тканин.

icon_plus_1.gifВправи
Для того щоб відчути вищезгаданий м'яз, спробуйте довільно затримати сечовипускання. Відчули, які м'язи напружилися? Їх і будемо тренувати. Для новачків це краще робити лежачи. Повільно: стискайте м'яз повільно, поки не відчуєте напругу у всій тазовій області, зачекайте 5-20 секунд, а потім різко розслабте. І навпаки - різко стисніть і поступово розслаблюйте.

Другий варіант – ледь-ледь стискаємо м'язи й утримуємо три-п’ять секунд, потім трішки сильніше, утримуємо і т. д. до своєї межі. Розслаблюємося також поетапно, затримуючись на кілька секунд на кожному рівні.

Скорочення: напружте і розслабте м'язи якнайшвидше. Виштовхування: потужитеся, як при пологах. Почніть тренування з 10 повільних стисків, 10 скорочень і 10 виштовхувань по п’ять разів на день. Через тиждень додайте по п’ять вправ до кожної дії, продовжуючи виконувати їх також п’ять разів на день. І так щотижня, доки число вправ не дійде до 30. Потім продовжуйте робити як мінімум п’ять серій на день для підтримки тонусу. В ідеалі ви повинні виконувати 150 вправ Кегля щодня. Не забувайте дихати природно і рівно під час тренувань.

Приємний бонус: ці вправи можна виконувати де і коли завгодно - а значить, їх можна поєднувати з роботою або відпочинком, виділяти час на тренування зі свого щільного графіка не знадобиться. 

Пізнаємо вумбілдинг Володимир Муранівський - радянський інженер, творець системи вумбілдингу та безлічі тренажерів для цих м'язів. Він стверджував, що натреновані вуми (вагінально керовані м'язи) - це: - поліпшення гінекологічного здоров'я: посилення кровообігу в тканинах, зміна стану слизуватої піхви в результаті припливу кисню до тканин і нормалізації процесу лубрикації (виділення природного "змащення"). А здорова слизиста - це підвищення опірності інфекціям, хворобам і мікротравмам! - підготовка до мінімально хворобливих пологів, зменшення можливих розривів; - збагачення сексуальних відчуттів і поліпшення якості статевого життя самой жінки і її щасливого партнера. Адже розвиток інтимних м'язів підвищує чутливість вагіни через посилення кровопостачання відповідних нервових закінчень. Крім того, тренована вагіна збільшує інтенсивність зіткнення з чоловічим дітородним органом, що не може не позначитися на відчуттях партнерів. Чим краще розвинені м'язи, тим краще, яскравіше переживається оргазм, тим швидше він виникає. Ну і, зрозуміло, міцна вагіна і здатність жінки не тільки охоплювати чоловіче достоїнство, але і пробігати по ньому хвилею, засмоктувати і виштовхувати його (на що здатні треновані м'язи піхви) можуть довести чоловіка до неймовірного екстазу.

Займатися своїми м'язами Муранівський пропонував за допомогою спеціальних тренажерів, що складаються з вагінальної камери, з'єднаної з грушею-нагнітачем і манометром. Камера розділена на кілька відділів, якими можна контролювати результати тренувань різних відділів м'язів. Купити ці тренажери (як і кегелевські), можна в Інтернеті (краще робити це на оригінальному сайті, щоб не нарватися на інколи навіть шкідливу піратську продукцію).

icon_plus_1.gifВправи
Вправа з кульками Тренувати м'язи можна і давнім способом - за допомогою вагінальних кульок - звичайних або зі зміщеним центром ваги або яєць із різних матеріалів. Наприклад, у Китаї саме тренажер у вигляді яйця вважався найефективнішим, і сучасні китайські медики, як і медики стародавності, радять використання яйця, виготовленого з вулканічного каменю - обсидіану, а також вагінальні кульки з важкого металу або твердих і щільних сортів дерева. Ці засоби продаються в будь-якому секс-шопі і коштують зовсім небагато. Для новачків рекомендуються великі легкі кулі з шорсткуватою поверхнею. Цю вправу робимо стоячи. Поміщаємо тренажер у піхву і, підстрибуючи, намагаємося втримати. Коли це буде виходити без особливих зусиль, можна переходити до більш дрібних і важких кульок. Причому розміщайте їх якомога глибше, тому що м'язи, розміщені біля входу в піхву, найсильніші і не мають потреби в такому тренуванні. У результаті ви повинні навчитися переміщати всередині кульку вниз і зі сторони вбік. Можна також вводити одночасно дві кульки й вчитися зіштовхувати одну з другою. А якщо вже у вас вийде вистрілити кулькою, можете вважати себе справжньою богинею сексу.

Разом із тренуваннями м'язів кохання добре: - займатися танцем живота, пілатесом, йогою (ці види спорту проробляють глибокі м'язи, яких не торкається проста аеробіка); - робити вправи на зміцнення м'язів пресу, тазу, сідниць, ніг, спини; - працювати з диханням. Якщо ви затримуєте дихання, коли збуджені або займаєтеся сексом (як це несвідомо робить більшість), повноцінного, глибокого задоволення не одержите (спробуйте поекспериментувати, затримуючи дихання і нормалізуючи його). Тому намагайтеся змінювати частоту дихання, як тільки починаєте збуджуватися: це значно збільшить час оргазму. Свідомо контролюйте своє дихання під час сексу. Для того, щоб навчитися цього, можна виконувати таку вправу: ляжте на спину, покладіть одну руку на живіт. Повільно вдихніть, наповняючи легені повітрям, а коли відчуєте діафрагму, так само повільно видихніть. У той час як ви дихаєте, рука на животі повинна підійматися й опускатися. Повторіть цю вправу кілька разів, а потім кілька хвилин дихайте як звичайно.

Тільки факт: Сила стиску інтимних м'язів у звичайної жінки дорівнює 10 одиницям, а в японської гейші - 180. Для порівняння: міцне чоловіче рукостискання дорівнює 240 одиницям. 

Існують також подібні комплекси вправ для чоловіків. Вони дозволяють натренувати м'язи, відповідальні за еякуляцію (сім'явиверження). У підготованого таким чином чоловіка статевий акт може тривати досить довго, а отже, його партнерка має можливість отримувати кілька оргазмів упродовж одного статевого акту.

Джерело

Link to comment
Share on other sites

А тепер, шановна laska, публіка чекає, так би мовити, опису власних досягнень на ниві тренування дітородних органів )

З.І. Мусчіни, не стісняємся, тоже постим резалти по підняттю гирі кончиком мізінца ye db gjyzkb xbv )

Link to comment
Share on other sites

А якщо вже у вас вийде вистрілити кулькою, можете вважати себе справжньою богинею сексу.

Просто шедевр! Я все життя думала що для того щоб дарувати і отримувати задоволення треба шось більше. А тут все просто: пуляєш шаріками - богиня. Дякую що просвітили :)

Link to comment
Share on other sites

Просто шедевр! Я все життя думала що для того щоб дарувати і отримувати задоволення треба шось більше. А тут все просто: пуляєш шаріками - богиня.

Беременная женщина идет по Чикаго. Вдруг мимо проноситься машина с гангстерами, стрельба по соседнему офису, паника, визг и т.п. Результат - одна из очередей прошивает женщине живот.

Прошло 15 лет. Типичный американский коттедж. Девочка 15-ти лет вся в слезах подбегает к маме.

- Что случилось, доченька?

- Мама, я сейчас писала и у меня выпала пуля!

- Ничего, доченька, много лет назад случилось вот что: Рассказывает.

Через час вбегает возбужденный сын:

- Мама, знаешь, случилось ужасное!

- Знаю, сынок, ты писал и...

- Нет, мама. Я дрочил и застрелил бабушку.

Link to comment
Share on other sites

Щодо вправ Кегеля, то мене дивує, що про них так мало знає жінок. Хоча сьогодні їх навчають навіть на курсах перед пологами. І користь від них не тільки в сексі ;)

А щодо кульок, то й сама подивувалась, що цим методом займався радянський інженер :D

Link to comment
Share on other sites

Програма багатьох еро-шоу в Тайланді включає в себе демонстрацію юними дівчатами вправ м'язів піхви, задування піхвою свічки, викурювання цигарки, маніпуляція предметами, і т.д. Так що майстерність є майстерність :)

Link to comment
Share on other sites

Програма багатьох еро-шоу в Тайланді включає в себе демонстрацію юними дівчатами вправ м'язів піхви, задування піхвою свічки, викурювання цигарки, маніпуляція предметами, і т.д. Так що майстерність є майстерність :)

Така програма носить назву "Pussy Show":

Еще одна экзотика Тайланда - это, так называемые, «Pussy show». Поскольку местный закон запрещает девушкам оголяться, была придумана эта не совсем обычная форма стриптиза. Сначала девушки просто танцуют на сцене. Потом появляется женщина, она резко скидывает с себя всю одежду, зажигает свечу и с размаху садится на нее. Или же трюк с шариками. На сцене лежит девушка, засовывает себе в промежность иголки, а затем выстреливает ими по надувным шарикам. Существуют также умелицы курить вагиной, выпускать из нее птичек, всасывать воду из бутылки.
Link to comment
Share on other sites

Анекдот в тему:

Як покорити жінку? Робити їй компліменти. Поважати її. Шанувати її. Пестити її. Цілувати її. Піклуватися про неї. Жартувати з нею. Створювати їй затишок. Обіймати її, захищати її. Витрачати на неї гроші. Пригощати її їжею і випивкою. Говорити з нею. Стояти за її спиною.Підтримувати її. Діствати для неї зірки з неба. Приносити їй каву в ліжко. Купувати їй красиву білизну. Дуже уважно слухати її.

Як покорити чоловіка? Приготувати поїсти. Роздягтися.

Link to comment
Share on other sites

Анекдот в тему:

Як покорити жінку? Робити їй компліменти. Поважати її. Шанувати її. Пестити її. Цілувати її. Піклуватися про неї. Жартувати з нею. Створювати їй затишок. Обіймати її, захищати її. Витрачати на неї гроші. Пригощати її їжею і випивкою. Говорити з нею. Стояти за її спиною.Підтримувати її. Діствати для неї зірки з неба. Приносити їй каву в ліжко. Купувати їй красиву білизну. Дуже уважно слухати її.

Як покорити чоловіка? Приготувати поїсти. Роздягтися.

і надути піхвою повітряну кульку! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...

Жінки старанно качають у спортзалах попку і прес, зовсім ігноруючи орган, який залишається головним у сексі. Тренована вагіна - це знахідка для кожної жінки, і тим паче - чоловіка, який отримує неземну насолоду.

Ось друге фото де жінка качає прес, і перше, де не качає, але тренерована вагіна))

І цікаво з ким буде чоловік отримувати неземну насолоду???

post-14274-0-92344300-1335693956_thumb.j

post-14274-0-88481900-1335693962_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

І до чого такі крайнощі? Хіба у статті заперечувалося треноване тіло?

І де докази, що у тих на першому фото тренована? Га? :D

І чи гарне треноване тіло є запорукою неземної насолоди? ;)

Link to comment
Share on other sites

Дівчина - з кубиками і гантелями? Якось на чоловіка смахує 0_о

Ну то тр...й тіх хто на першій фотці, явно не чоловіки!!!

На вкус і цвет товарєщєй нєт)

Link to comment
Share on other sites

Конечно дано, археологи блин....

В японців, з їх фантазіями, починається нервова гикавка :)

На вкус і цвет товарєщєй нєт)
mono: ладно.. на вкус и цвет все фломастеры разные...

jcd: на вкус ИЛИ цвет. ибо некоторые на вкус одинаковые

byes: програмисты мля

picture-70428.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...