Перейти до змісту

Проблема з нетом (з Пінгом)


Рекомендовані повідомлення

Цікаво цікаво що можливо вже зробили динамічний IP для Data-Grup "Домашня мережа" :rolleyes:?Да флужу вибачайте но ця інформація на даний час дуже важлива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 230
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Оце так нет сьогодні ну просто нема слів.Коли це вже закінчиться????

post-3987-1257416096.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Оце так нет сьогодні ну просто нема слів.Коли це вже закінчиться????

780003

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там не поможуть, чи скажи шо їм казати шоб помогли...

Тільки шо

post-111-1257422920.jpg

post-111-1257422930.jpg

Буквально 3 хвилини глюків і все робить. Але ж таке по раз 5 за день - це стандартно, чи це просто перенавантаження обладнання і так має бути, не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

mtr 62.25.101.80

Host Loss% Snt Last Avg

1. core-gw.itt.net.ua 0.0% 19 1.0 0.8

2. v2.corecat.itt.net.ua 0.0% 19 1.0 1.3

3. ll-fotakom-l.newline.net.ua 0.0% 19 11.0 11.9

4. tr2-ge-0-2.ua-kiev.datagroup.ua 0.0% 19 11.3 12.3

5. TenGigabitEthernet2-3.1102.ar2.V 0.0% 19 56.8 48.5

6. cwde-1.ar4.fra3.gblx.net 0.0% 19 74.3 72.9

7. xe-0-0-0.xcr1.amd.cw.net 0.0% 19 80.1 80.2

8. xe-4-1-0.xcr1.lsw.cw.net 0.0% 19 91.2 86.7

9. ge-1-3-ber-2.the.as5388.net 0.0% 19 82.4 120.2

10. ???

Шо за весь інет відповідати?

Пінг до шлюза не пропадав?

Канали зовнішні роблять, вільні..

Там не поможуть. хм... Дивно, якщо є проблема і є чітке нормально обгрунтоване звернення то допоможуть. І не тільки просто допоможуть, а і є баження допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так нет сьогодні ну просто нема слів.Коли це вже закінчиться????

780003

непогано придумав! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні приходили бійці з Датагруп - перевіряли обладнання у під'їзді- не знаю що вони там побачили але пінги на шлюз 10,36,0,1  періодично вивалюютьсяв пустоту - вчора правда були помічені і прибиті атаки на комп з деяких ІР моєї мережі про що було повідомленно службу 780008 з вказанням адрес. чесно кажучи вже надоїло такі приколи  - колись це було раз на день в певний час (із зміщенням в кілкьа хв) строго на 10-15 хв, зараз це регулярні і кілька разів на годину - надоїло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Бачимо що є граблі. Шукаємо, де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давала заявку тричі. Два рази передзвонювали, цікавились. Після вчорашнього дзвінка поки мовчать.

Сьогоднішні глюки стали довшими по 3-5 хв.

Шукайте, хлопці, на вас уповаєм :0080::g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Знайдем. А глюкові відірвемо яйця.

+ я його вам віддам ящо він буде матеріальний і на вох ногах.

А якщо залізний і з бп то скручу йог сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потім труп того,що на двох ногах мені віддайте )))) я з нього свинець повиковирюю )) мені треба ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подсеть 10.33 все как было так и осталось. Каждый день постоянно пропадает интернет, уже и скрины и логи, все давал. Уже на мои заявки в суппорт никто даже не перезванивает, да и звонить надоело, все безрезультатно, раньше перезванивали спустя час или полтора и естественно, как на зло, в тот момент когда звонят уже работает...

Вы либо отключайте тех у кого вирусы, если это действительно вирусы, либо прозванивайте кабеля, может где обрыв есть и идут потери, либо протестируйте свичи, может какие порты подгорели, или с сетевухами на серваке чего, потому что одновременно на трех машинах одной и той же проблемы, из-за сетевых карт на них, быть не может физически!

P.S. Извините, что надоедаю вам, просто если бы у меня была возможность перейти на Укртелеком, давным давно уже перешел бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підмережа 10.33.х.х

та ж сама проблема з пінгом вже делілька днів...

шо же дєлать? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

780003

Сапорт це добре,от тіко їм зателефонуєш,тебе гарно вислухають,скажуть вам передзвонять і на тому все!

Ніхто не передзвонює,принаймні у мене саме так і було!

Це, що новий спосіб вирішення абонентських проблем - їх ігнорування?

А нет сьогодні суперпаскудний, що, власне, й змусило в черговий раз звернутись у техпідтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

780003

Сапорт це добре,от тіко їм зателефонуєш,тебе гарно вислухають,скажуть вам передзвонять і на тому все!

Ніхто не передзвонює,принаймні у мене саме так і було!

Це, що новий спосіб вирішення абонентських проблем - їх ігнорування?

А нет сьогодні суперпаскудний, що, власне, й змусило в черговий раз звернутись у техпідтримку.

угу, давно таке... моя порада, звониш в сапорт, розказуєш проблему, вони кажуть що перезвонять, чекаєш рівно годину і повторяєш процедуру знову :) на 2й раз вони звонять точно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, давно таке... моя порада, звониш в сапорт, розказуєш проблему, вони кажуть що перезвонять, чекаєш рівно годину і повторяєш процедуру знову :) на 2й раз вони звонять точно :)

Погодся,що це не є нормально!

Чи це тебе так тестують,наскільки у тебе важлива трабла,що мусиш знову про себе нагадувати,чи просто таке ставлення до своїх клієнтів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Обмінник прикрили до 10 мегабіт на вісіх. Портить картину при виясненні де ж грабля.

Попередньо напрямок знайшли.

Чекайте.. Не так все бисторо як ви собі вирішили.

Флуд і гон проблему не вирішить. А тільки обізлить людей які займаються проблемою.

Результати на вибір :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене та ж проблема, звертався в супорт і декілька раз передзвонювали цікавились, завтра мають дивитись обладнання. Перший раз казали що в мене віруси, але я це виключив, поставив фаєрвол і нічого не змінилось, все так же пропадає пінг періодично 15-20 хв., також перевіряв на Windows 7 яка встановлена на інший фізично диск, і майже не юзана, (тому наявність вірусів виключається) і таж проблема. Тому за власним досвідом схиляюсь до проблеми з обладнанням яке стоїть в підїзді, скоріш всього з портами на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера это был злой вирус! Или их было много и все злые?!

Сегодня проблема с оборудованием, сказали что до 21.00 устранят. Спасибо, как раз с 18.00 до 21.00 все работало, потом как сглазили, так глюкнуло, что уже никаких нервов не хватило.... Что будет завтра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...