Перейти до змісту

Проблема з нетом (з Пінгом)


Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Моя участь в цьому практично нульова. Мені чужого не треба.

І працівники Датагруп прекрасно усвідомлюють, що на сьогодні просто вирішили проблему, але ще треба буде добре попрацювати в пошуках причини і її ліквідації. Одна з них, це всетаки віруси в абонентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 230
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хлопці з ДГ, знайдіть цього вірусняка, занесіть його в чорний список та заставьте його виплатити всю шкоду користувачам. Щоб іншим було уроком. Ганьба тим, хто ще не навчився працювати в мережі Інтернет і шкодити іншим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
:))) не смішіть, самі знаєте як і чим це все закінчується, я про 361-363 статті кку
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Таки так..:(

Тому можемо боротись з такими проявами простим розірванням договору і фізичним відключенням від мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер, якшо так і все буде гарно працювати, ставлю kmd i serega пиво.

Бачу не хочеш ти щоб так далі гарно працювало :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ше можна і 100 бехеровки добавити і не тільки їм :), але знову глюки вилазать по трохи, буду насапорт звонити.

Думаю скоро всі на точці Б зустірнемся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера весь 28-й дом на Кравчука отвалился от сети.., позвонил на саппорт, сказали вызовут дежурного монтажника и все до вечера сделают..., в итоге вынужден был сегодня снова звонить.., сделали лишь сегодня и лишь после 11.00. Какой-то дебил отрезал кабель...

Думаю, что как минимум надо бы, чтоб обнулили трафик за 9 дней! ;)

Не успел нормально поработать, как снова проблемы начались...

post-498-1257767217.jpg

post-498-1257767223.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тіха, бачу.

Який зазор по часу між пропаданнями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизительно 10-15 минут нормальной работы, и по 5-10 минут безработного состояния.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора були приколи з 10.37.0.ххх. Ключ ставав чорним, інтернет був :huh: або пропадав на 5-6 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора були приколи з 10.37.0.ххх. Ключ ставав чорним, інтернет був або пропадав на 5-6 хвилин.

10.33.0 вже другій день приколи такі! тіллькі в мене кожні 5 мін інтрнет пропадає! :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформація від Касперського про вірусні атаки на мій комп - можливо допоможе трішки

06.11.2009 19:02:50 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.103. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

06.11.2009 21:51:59 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.35. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

07.11.2009 11:13:41 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.58. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

07.11.2009 12:28:58 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.137. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

07.11.2009 12:38:52 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.212. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

07.11.2009 12:54:06 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.58. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

08.11.2009 0:06:41 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.183. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

08.11.2009 15:00:58 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.212. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

08.11.2009 16:09:15 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.84. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

08.11.2009 18:05:05 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.137. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

09.11.2009 14:19:59 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.0.228. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. 

09.11.2009 15:54:39 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.35. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. Время: 

09.11.2009 17:52:29 Intrusion.Win.NETAPI.buffer-overflow.exploit! IP-адрес атакующего: 10.36.1.212. Протокол/сервис: TCP на локальный порт 445. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може не в тему ........ но корустувачі ДГ кому сьогодні приходило повідомлення

типу

Личное сообщение от 10.11.2009 17:44

Шановний абоненте!

Вам необхідно оновити стару версію авторизатора, скачавши її за адресою: здесь і після 16.11.2009р. в настройках авторизатора змінити значення поля сервера авторизації на dm.datagroup.ua

Слідкуйте за зміною тарифних планів найближчим часом!

Ось тількі скачать покищо по ссилці оновлення авторищатора невдається!

Пише

Not Found

The requested URL /Datagroup.exe was not found on this server.

і ще одне де находиться саме "поле сервера авторизації?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов додому-на робочому столі вищенаведене повідомлення!

Маю ті самі запитання. Хто може пояснити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов додому-на робочому столі вищенаведене повідомлення!

Маю ті самі запитання. Хто може пояснити?

не переживай ти уматриці, а тут все можливо для сисадмінів системи - наступного разу kmd буде розсилати повідомлення у твій сон. чи на сітківку ока - щоб у тебе виникало менше питань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

И вот на эти выходные Датагруп опять порадовал нас своим "превосходным" качеством интернета, точнее его полным отсутствием на 3-е суток. Молодцы, умело подошли к проблеме! Все красиво списали на кражу кабеля и оборудования и ушли от ответственности перед абонентами. А так как эта ситуация припала на конец месяца, у меня пропало 5 Гб трафика, который мне никто конечно же не компенсировал и еще в добавок ко всему обвинили в том что я не заплатил за этот месяц и у меня никак не может быть интернета. Прошу прощения, но я все время пополнял счет через карточку за 1-2 дня до окончания месяца, а так как у меня нету связи с сервером авторизации я физически не способен был пополнить счет и виновата в этом только компания Датагруп!

Приезжал сегодня на фирму, разговаривал с главным инженером технического персонала, который отвечает за "качество" предоставления услуг, который мне красиво рассказал, что компания Датагруп, в частности филиал в Луцке никогда не будет виноват, так как всему причина неизвестные воры и злодеи, которыми кишат наши улицы. Так что будьте осторожны завтра у вас могут похитить кабель или ящик со свичем со стены снимут, и возращать все будут не менее 3 дней, а потом еще будут обвинять вас в том что вы не вовремя оплатили "предоставляемые" вам услуги.

Желаю всем, чтоб с интеренетом везло больше чем мне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и чего так нервничать .. бывает .. восстановили же! пропажа трафа ето обидное явление .. полностью согласен я купил кило инета а всё скачать не успел - но я же заплатил за него деньги ! какой-то развод маркетинговый с предоплаченым трафиком...

есть желание - найми юриста и перезаключи договор с учетом подобных форсмаж0рных ситуаций.. может прокатит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебя классный статус, как раз под наш случай!

А: починился инет?

Ю: АГА

А: что надо сказать?

Ю: слава Богу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помітив сьогодні що нестабільно працює інет - іноді пінги на сервери є але далі ДНС не йде 

post-2373-1259868177.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару дней уже нет инета. Пинг нормальный. Ключ черный и связи нет.

780003 и 780008 заняты вечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...