Перейти до змісту

Проблема з нетом (з Пінгом)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 230
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • Адміністратори
особисто в мене проблема наблюдаєтся десь з суботи

Я ж кажу, що це віруси в мережі. Роутер-шлюз тут ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто в мене проблема наблюдаєтся десь з суботи

Я ж кажу, що це віруси в мережі. Роутер-шлюз тут ні до чого.

Так,проблема з пінгом продовжується далі.

Serega, що ж тоді з цим робити (з вірусами в мережі),є якісь ліки від цього? Бо працювати із-за таких обставин в неті дуже погано. Вже теж задовбався ті сторінки перезагружати по надцять разів підряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно ли позакрывать вообще внутренние сети (в подъездах, домах), изолировав тем самым компы друг от друга и оставив только доступ в инет и к ФТП?

Или ничего не изменится всё равно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa втратять багато клієнтів. (можуть втратити)

Дітвоар заради той мережі (і халяви між сусідами) підключалася..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда меня отключите от этой детворы, плиз - я всё равно не пользуюсь сеткой :)

serega, есть ли такая возможность?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене аналогічна ситуація і то вже не перший тиждень (10.32.0.7*) Пінг пропадає і стали набагато більші затримки чим були раніше, сторінку щоб відкрити потрібно по пару раз обновляти. Думаю це проблеми або з обладнанням ДГ а бо з їхньою пропускною спроможністю. Тому як клієнтів збільшилось і це не лише домашні мережі ай АДСЛ а пропускна спроможність залишилась такою самою. Потрібно переходить на ОГО а то вже починає дратувати така ситуація з наданням послуг, і це невраховуючи що в мене стабілно пропадає з пятниці до вівторка інет, бо в них щось з обладнням.. ДГ втрачає свою репутацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не може случаєм адміністрація по ел.почті розіслати прохання\наказ :) перевірити користувчів свої компи на віруси.Ну мож ще як попередити побільше народа,навіть блокнот у обміник закінути,де хто до цих пір ще так просить залити якесь кіно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Деякі навіть на дзвінки не реагують. Не те що на листи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, serega, здайте тих, в кого вірусня в мережі.. ті, в кого пінг хреновий їх самі порвуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я б здав ыззадоволенням.

Та ніякого на те права немаю. До того ж є процент тих що отримали заразу випадково і просто не вміють боротись з нею.

Я формую списки і віддаю в службу моніторингу мережі. Вони будуть телефонувати до людей і слізно простити користуватись антивірусними програмами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також якась фігня сталась.

Через 20-30 хвилин, може через годину пропадає нет на декілька хвилин.

Буває шо сайт в браузері відкривається, але через цмд не пінгується взагалі. У внутрішній мережі проблем нема, там 10.33.0.1, ше він якійсь комп пінгував все гут ( з ДГ приходили), а от з виходом назовні якійсь граблі і на його нет буці глючило і в мене...

Неясно шо то робити з цим ділом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда меня отключите от этой детворы, плиз - я всё равно не пользуюсь сеткой :)

serega, есть ли такая возможность?

Мережа на тупих свічах. Нічого там не ізолюєш. Ідеологія ДМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж адміністрація ДГ давно попереджала (ще 29.01.2008):

Всем: Шановні користувачі послуги «Домашня мережа»!

У зв’язку з високою вірусною активністю в мережі Інтернет та з метою запобігання зараження Вашого комп’ютера рекомендуємо встановити антивірусне програмне забезпечення на Вашому комп’ютері. Для швидкої перевірки операційної системи можна використовувати програму cureit, що знаходиться за адресою: ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/cureit.exe

Абоненти, за ІР - адресами яких буде зафіксована вірусна активність, будуть тимчасово відключені з метою нерозповсюдження комп’ютерних вірусів в мережі та захисту інших абонентів. Після проведення відключеним абонентом вищевказаних профілактичних заходів, необхідно зателефонувати за номером: 78-00-03 для поновлення послуги.

То чому ж не відключають тих, хто розводить вірусів у себе і цим самим заважає усім нам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на АДСЛ 10.52.... якось виправилась ситуація! А як можна дізнатись хто ще є членом моєї мережі, на адсл вроді ж не багато людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

дивлячись з чим порівнювати. кілька тисяч - це мало чи ні, як для села Луцьк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін,ці напряги вже починають кумарити, з кожним днем все гірше і гірше :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помойму добігає до кінця місяць, мб лагі із за того що всі хочуть викачати весь "інет" ? (шоб трафік "не погорів")

думаю ситуація стабілізується в неділю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не вгадав. Ця проблема вже в минулому. Хай хоч закачаються, роутер і зовнішній канал прожує і не подавиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж адміністрація ДГ давно попереджала (ще 29.01.2008):
Всем: Шановні користувачі послуги «Домашня мережа»!

У зв'язку з високою вірусною активністю в мережі Інтернет та з метою запобігання зараження Вашого комп'ютера рекомендуємо встановити антивірусне програмне забезпечення на Вашому комп'ютері. Для швидкої перевірки операційної системи можна використовувати програму cureit, що знаходиться за адресою: ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/cureit.exe

Абоненти, за ІР - адресами яких буде зафіксована вірусна активність, будуть тимчасово відключені з метою нерозповсюдження комп'ютерних вірусів в мережі та захисту інших абонентів. Після проведення відключеним абонентом вищевказаних профілактичних заходів, необхідно зателефонувати за номером: 78-00-03 для поновлення послуги.

То чому ж не відключають тих, хто розводить вірусів у себе і цим самим заважає усім нам?

Хочу прокоментувати!

Річ у тім, що абонента відключать ЛИШЕ ВІД ІНЕТА, а не від сітки.. Існуючі тріпаки преспокійно бомбитимуть сітку по всіх доступних портах!

Ставте будь-який (NET) Iternet Security і бачитимете звідки і хто вас бомбить. А далі 78-000-3 і розказуєте - яка Ір вас намгається хакнути (атакувати) .

Підтверджуючи це показаннями log-файлів програми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что интересно, как правило из внешних адресов, в первую очередь мы пингуем яндекс, а не яху... Я вот заметил особенность, что при возникновении проблемы забугорные сервера пингуются без проблем, а русские или украинские нет. А бывает еще такой вариант, что пинг проходит на любые сервера, а сайт не грузиться... Короче дивный зверь пасется у нас в сети...

Сеть 10.33.0...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помойму добігає до кінця місяць, мб лагі із за того що всі хочуть викачати весь "інет" ? (шоб трафік "не погорів")

думаю ситуація стабілізується в неділю :)

Читай тему спочатку в деяких людей вже інет по 2 тиждні глючить, то по твоїм словам всі починають з середини місяця : "викачати весь "інет" ? (шоб трафік "не погорів") ". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...