Перейти до змісту

Для чого ми родим дітей?


Luychi

Рекомендовані повідомлення

"Авраам народив Ісаака" - це я до чого? Жінки родять дітей і чоловіки теж напряму присутні в цьому процесі. А психологи кажуть, що від відповіді на це питання(батьківське) - можна зрозуміти яке буде майбутнє народженої дитини.

Я так подума і вирішила собі - дітей я народила для радості і любові. Щоб було кому радіти і кого любити.

А для чого народили дітей ВИ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

А ти думаєш, що хтось напише, що для того, щоб отримати допомогу при народженні дитини? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думаєш, що хтось напише, що для того, щоб отримати допомогу при народженні дитини? :D

Психологи кажуть, що найчастіша відповдь - щоб було кому кружку води на старість подати.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-- Ти любиш маленьких дітей?

-- Та не дуже, а от сам процес!........ :)

.....а ще їх молодих мам............

Знаю.

Проходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти -- це щастя. Мати сім'ю і не мати дітей -- це добровільне позбавлення себе від змоги спостерігати найдивовижніше чудо в світі. Бо діти -- це дійсно чудо.

Я, чесно кажучи, мало задумуюсь про "склянку води на старості", мені здається що я не доживу до того віку. А своїх дітей я просто люблю. В мене їх троє і я від цього безмірно щасливий, хоча останній син і був для нас з коханою величезним сюрпризом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене їх троє і я від цього безмірно щасливий, хоча останній син і був для нас з коханою величезним сюрпризом   :)

А в народі так і кажуть: двоє дітей від людей, а третя від Бога.

Я теж про старість не думаю, єдине, що не хочу бути обузою своїм дітям, а лише підмогою у їх житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти: це наша старість.

а про стакан води..

... а пити то не хочеться..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого? Це поки-що єдиний рецепт безсмертя (наших генів) :smoke:

Схоже на манію величі :D

В дітях, крім наших, ще буде купа інших генів намішано. Дитина може зовсім і не бути схожою на своїх батьків, тому що кожна людина є унікальна індивідуальність. В тому то і радість. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

блін. Яке глобальне питання. НЕ люблю самокопатись.

А нормальною буде відповідь: бо мені дуже хотілося. Так дуже-дуже, аж двоє зразу народилося :)

Не знаю, для чого, але точно не для кружки води, я ж не рабів собі родила :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я так подума і вирішила собі - дітей я народила для радості і любові. Щоб було кому радіти і кого любити."

"Психологи кажуть, що найчастіша відповдь - щоб було кому кружку води на старість подати..... "

егоїзм ?

"Для чого ми родим дітей?" "Психологи кажуть..."

ЧСВ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я так подума і вирішила собі - дітей я народила для радості і любові. Щоб було кому радіти і кого любити."

"Психологи кажуть, що найчастіша відповдь - щоб було кому кружку води на старість подати..... "

егоїзм ?

..."

Щоб води подали, щоб в старості не бути самотніми - значить родять для СЕБЕ...егоїзм. Коли батьки так відповідають на це питання, то тим самим вони вважають, що діти повинні належати тільки їм і повинні завжди бути поряд до самої старості, коли раптом захочеться пити. Тому такі батьки дуже болісно сприймають коли в житті їхньої дитини з'являється хтось ще, кого люблять так само, а може й більше. І тоді починаються ревнощі, істерики. Доходить навіть до домашніх війн.

Колись мені мама розказувала притчу.

"Орел під час потопу рятував свої пташенят, переносячи по-одному з гнізда на інше, безпечне, місце. Несе перше і питає: "Сину, ти будеш мене у старості доглядати і піклуватись про мене, як це зараз роблю я?" Злякане пташеня відповідає:"Буду тато. Звісно буду." "Обманюєш" - сказав орел і викинув пташеня у воду. Несе потім друге. Питається теж саме. Отримує таку ж відповідь і другого сина у воду викидає. Повернувся по третє, остання своє дитинча. Несе і в цього питає:"Сину, ти будеш мене у старості доглядати і піклуватись про мене, як це зараз роблю я." Син відповів: "Тату, коли ти станеш старим, то у мене будуть свої малі діти і муситиму піклуватись про них, так само як і ти зараз про мене." "Твоя правда синку. Так і має бути" - сказав орел і відніс пташеня у безпечне місце."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись мені мама розказувала притчу.

"Орел під час потопу рятував свої пташенят, переносячи по-одному з гнізда на інше, безпечне, місце. Несе перше і питає: "Сину, ти будеш мене у старості доглядати і піклуватись про мене, як це зараз роблю я?" Злякане пташеня відповідає:"Буду тато. Звісно буду." "Обманюєш" - сказав орел і викинув пташеня у воду. Несе потім друге. Питається теж саме. Отримує таку ж відповідь і другого сина у воду викидає. Повернувся по третє, остання своє дитинча. Несе і в цього питає:"Сину, ти будеш мене у старості доглядати і піклуватись про мене, як це зараз роблю я." Син відповів: "Тату, коли ти станеш старим, то у мене будуть свої малі діти і муситиму піклуватись про них, так само як і ти зараз про мене." "Твоя правда синку. Так і має бути" - сказав орел і відніс пташеня у безпечне місце."

Чудова притча

Для чого я народжувала?

Не думаю, що коли чекала на дитинку, усвідомлювала для чого ж...

Просто хотіла... любила, бо це найрідніше...

Ще мені здається, що коли є в сім'ї дитина - це ще одна можливість побувати в дитинстві для батьків, бабусь, дідусів. Так само безпесередньо радіти життю разом зі своєю малечою, ставати ще щасливішими :) .

Ще мене тримає в тонусі думка, що донечка весь час спостерігає за мною. Ця думка не дає розкисати, допомагає триматись у важку хвилину, підштовхує розвиватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не знаю чому, але ніколи таке питання не поставало...

Бажання народжувати і мати діток закладене в нас природою, просто у кожного свій час (звісно не без вийнятків).

По собі помітила, коли починаю заглядатися на маленьких діток, дитячий одяг, вагітних... паралельно відчуваю, що здатна поділитися своїм теплом, ласкою, турботою і любов'ю, то це і є той момент для мене. На щастя, ці періоди збігаються із бажанням чоловіка :D

Якось мені стало зле і я прилягла вдома. Старший, помітивши це, вкрив мене одіялом, приніс води. Менша, дивлячись на нього, присіла біля мене, стала розчісувати мене, прикрашати голову заколками. Спостерігаючи це, на душі стало так тепло і комфортно...

А саме головне, коли бачиш, як діти люблять один одного, радіють, турбуються, тішаться один одному, роблюсь щаслива, що я причетна до того, що вони не самотні, а мають один одного. І цей зв'язок підтримуватиме їх впродовж усього життя, і тоді коли мене не буде поруч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Для чого народжуємо?"... Теж ніколи не задумувалась, завагітніла і народила не "для чогось", а просто тому що дуже хотіла дитину. Думаю, що це природнє бажання сім"ї - чоловіка і жінки мати дітей і сумніваюсь, що вони задумуються над тим, що буде в старості.

Нажаль існує такий стереотип, що діти, коли виростають повинні допомагати батькам. Можливо це і правильно, не берусь стверджувати...але, особисто я збираюсь, поки живу допомагати своїй дитині, а не навпаки. І більш за все не хочу бути тягарем для неї, коли постарію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб показати своїм батькам як правильно треба виховувати дітей :D

"любите своих внуков, они отомстят вашим детям"(с)

пока детей нет, посему отвечу на другой вопрос: "почему я хочу что бы у меня был ребёнок"

на счет старости, думаю у меня хватит возможности заработать столько. что бы в преклонном возрасте нанять прислугу.

на счет одиночества, с интернетом одиноким может быть только идиот,а к тому времени как я состарюсь, то дедков/бабок с инетом будет явно больше чем сейчас :)

а так скажу просто для себя, что бы лицезреть зарождение и развитие жизни к появлению который и я приложил ру... усилие :)

что бы частично почувствовать себя творцом, сотворить в этом ребёнке/детях Человека. что бы попытаться донести до него: что есть зло, а что добро. привести аргументы, которые будут более весомые, нежели те что предоставляли мне мои родители и в следствии чего я пренебрёг их советом, и оступился, но получил свой жизненный опыт.

а самое главное научиться делать выводы, желательно до совершения поступка. :)

что бы получить возможность создать Личность. что бы получить возможность исправить свои ошибки и ошибки своих родителей.

и вот когда я буду осознавать что жизненный путь мой окончен, только тогда я смогу ответить на вопрос "Для чого ми родим дітей?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки дітей немає, то дам відповідь на питання, чому я НЕ хочу мати дітей:

1. Фінансовий стан нестабільний, а виховання дитини, пробачте як не крути, а вимагає фінансових вліваній.

2. Часу ітак не вистачає катастрофічно, а 9 місяців, викинутих з життя, а потім 3-4-5 (скільки там?) років (пільонки/соски/какашки/неспання і т.п.), викинутих із нього ж -- ні в які рамки/плани і т.п. не входить.

3. Сам процес..кхм... пробачте, надто я себе драгоценну люблю, щоб отак мучить.

4. Та й генофонд у дитини має бути толковим врешті решт, щоб потім не думати в пориві батьківської страсті "ідіото,весь в батька!" :):):)

Тому смислу народужвати дітей для себе особисто я не бачу на найближчі років з 5 напевно.

Якщо щось поміняєтсья колись - обов*язково дам знати тим, хто на мене напижиться за таку позицію і скаже "ооооо...какая дурааа..так ніправільнааааа... дєті-цвєти жизні мля..всєєє..всє да єдінай радіть далжни ібо в ентом долг прєд богам і прєд людьмі"..от.

але майте на увазі, ті-хто-зібрався-щось-подібне-написати, мені бан не потрібний і невигідний за нецензурні виражопиванія/направлєнія путі.. тому утримайтесь:)

дя-ку-ю! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здоровий глузд при плануванні дітей звісно потрібен.

От тільки не розумію, якщо ти ще не мала досвіду народжування, звідкіля така впевненість про 9 місяців + скількись там років викинутого життя і про мучітєльний процес? :) Життя змінюється, а не викидається. Та і вагітність, це не хвороба :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю вуха і очі, щоб спостерігати, спілкуватись, робити висновки.

Хіба не так?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю вуха і очі, щоб спостерігати, спілкуватись, робити висновки.

Хіба не так?

:)

угу. тільки дивує, чому "панінеяквсі" вважає, що у цьому питанні у неї має скластись "якувсіх"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. Та й генофонд у дитини має бути толковим врешті решт, щоб потім не думати в пориві батьківської страсті "ідіото,весь в батька!" :):):)

папу буш с родословной искать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але майте на увазі, ті-хто-зібрався-щось-подібне-написати, мені бан не потрібний і невигідний за нецензурні виражопиванія/направлєнія путі.. тому утримайтесь

гейм оувер.

а якщо дійсно ТАК цікаво ЧОГО це пані так рішила - підіть до мого лікаря і розпитайте у нього. Якщо він Вас не пошле туди, куди мислєнно (ПОКИ що) послала я, то може і дізнаєтесь щось і утримайтесь від тупих коментів-аля-аби-до**атися :):):)

арівідерчі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе залежить від тебе. Чи ти будеш 9 місяців на ліжку лежати чи вестимеш і далі активний спосіб життя.

Зі слів наших велосипедистів, знаю, що є жінки, що майже до пологів катаються на своїх улюблених байках.

А ще можна встигати одночасно працювати, навчатися, розважатися, повір :) Просто на все свій час. Коли з"явиться бажання, то ця репродуктивна функція не буде здаватися такою обузою, а навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...