Перейти до змісту

Для чого ми родим дітей?


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Alan Тібє ніпанять! В нас тут свій план стратегії і ведення холодної війни..

воювати з жінкою тупо, як мінімум...

та й підхід у неї правильний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь
Ну от чого ти так думаєш?

Є ж молоді мами, котрі забивають своїх дітей. То це що тоді значить, що невчасно?...

Є такі, котрі не мають дітей продовж життя взагалі.. Є ті, котрі усиновлюють діток з дит.будинків (ІМХО це дуже і дуже добре). Є такі, котрі їх лишають або викидають або підкидають комусь.

І оце є вираженням отого змальованого тобою суспільного щастя??? Не думаю :( .

Чекай, Руда!

Є ж молоді мами, котрі забивають своїх дітей. То це що тоді значить, що невчасно?...

Це значить, що батьки придурошні, не вміють виховати свою дитину. І коли дитя БОЇТЬСЯ сказати батькам, що завагітніла, бо батьки "заб'ють" чи ще там щось.. то хай живуть із тягарем, що їхня дитина - дітоубивця!

Є такі, котрі не мають дітей продовж життя взагалі.. Є ті, котрі усиновлюють діток з дит.будинків (ІМХО це дуже і дуже добре). Є такі, котрі їх лишають або викидають або підкидають комусь.

не мають - а хочуть. Хтось старається лікується. Є такі, котрі усиновлюють.

Лишають/викидають - відповідь вище!

І оце є вираженням отого змальованого тобою суспільного щастя??? Не думаю :( .

Не утріруй. Це реалії життя. І не суспільне щастя - а власне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько не той, хто зробив, а той, а хто виховав!
- це 100% і між іншим мій випадок.

Але якщо сама, без чоловіка і немає достойних засобів для існування, перш за все для самої себе, то про яку дитину може іти мова????? Я веду до того, що треба думати перед тим.. а не після, "після" - це вже інша розмова... колись був такий пост про те робити аборти чи ні.

А тут, якщо ви не забули говоримо про вже "свєршившийся факт", вже народжених дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alan Тібє ніпанять! В нас тут свій план стратегії і ведення холодної війни..

воювати з жінкою тупо, як мінімум...

та й підхід у неї правильний.

я ж казав - тобі не зрозуміти.

** в житті ми нормальні люди - п'ємо пиво і майже не сваримося одне на одного!! Правда ж, Руда?**

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не утріруй. Це реалії життя. І не суспільне щастя - а власне.

Хех. То чому тоді суспільство намагається таке щастя нав*язати?

Думка.

Реакція - хірова в тебе думка, мала! Неправильно ти думаєш! Дєті- цвєти жизні!

І через те, що ви мені це кажете, думаєте, я прийму це як еталон власного щастя?..хм.

Та не буде такого.

Соррі, для мене це не щастя. Принаймі поки що. Хоча згідно теорії мали би вже материнські інстинкти, і як це я не розумію, що це найсвятіше, що є в житті і т.п. ага.

І ну не бачу я в тому 100%ї радості. Особливо зараз.

Якщо десь наприклад буде вагітність - буде її переривання. Бо це невчасно. Незручно і не в тему. І скорше це стане тягарем, ніж причиною скакати від радості.

** в житті ми нормальні люди - п'ємо пиво і майже не сваримося одне на одного!! Правда ж, Руда?**

Розказуй - розказуй.

Останній раз то була бехеровка і ну дууууууже давно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шанановна Осінь, ти ж пишеш що катастрофічно завантаженна і для тебе написати три абзаци ну це просто  капєц, тим більше писати нам не будеш далі - але ж пишеш ще і ще, значить все ж таки хочеш поспілкуватись на цю тему, ну так розкрий свою позицію тут чи у приваті - мені все одно - я ж кажу мені цікаво бачити ширше позицію тим більше що часто сам бував і є білою вороню.

щодо віку  - цікава якщо ти зараз завагітнієш то що будеш робити - аборт - бо ще не стабільний фінансовий стан, батько не вписується у норми генофонду, часу не хватає, процес огидний - чи все  ж таки будеш  народжувати щоб не спортити здоров'я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

** в житті ми нормальні люди - п'ємо пиво і майже не сваримося одне на одного!! Правда ж, Руда?**

то у вас типу така форма спілкування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитав про переривання вагітності і відразу ж все жтаки питання про можливі негативні наслідки репродуктивної функції - якщо скажуть що зробиш аборт тоді будеш без своїх дітей - яка буде відповідь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шанановна Осінь, ти ж пишеш що катастрофічно завантаженна і для тебе написати три абзаци ну це просто  капєц, тим більше писати нам не будеш далі - але ж пишеш ще і ще, значить все ж таки хочеш поспілкуватись на цю тему, ну так розкрий свою позицію тут чи у приваті - мені все одно - я ж кажу мені цікаво бачити ширше позицію тим більше що часто сам бував і є білою вороню.

щодо віку  - цікава якщо ти зараз завагітнієш то що будеш робити - аборт - бо ще не стабільний фінансовий стан, батько не вписується у норми генофонду, часу не хватає, процес огидний - чи все  ж таки будеш  народжувати щоб не спортити здоров'я?

О. Ми вже перейшли на ти?:))))

1. Якщо чесно час маю, але відповідати після того всього, що було в тому числі Вами написано тут - нема бажання. Не встає прастітє.

2. Я пишу ще і ще, не відповідаючи на поставлені питання. Це означає, що мну заїлось і не відступиться та-хоть-ти-всрися (це не звертання, а емотивне забарвлення) :).

3. Да. Якщо раптом така неприємність станеться (хоча це 0,000001% йморівності)- буду переривати. Оскільки в планах немає ні сім*ї, ні дітини,ні тим більше заведення/пошук якогось там батька для дитини з генофондом чи без, з баблом чи без.

А здоров*я і так ні в голові ні в сраці (гггг).

Плюс закидати те, що було наплановано ради народження когось - неа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого то розбушувались знов за свободу думки. В кожного до цього свій підхід. У Іванни є мозгі і вона може планувати свої можливості. Може десь в якихось моментах вона сказала грубовато. Моя думка діти квіти, але краще їх мати коли душа цього бажає, а не коли "ну так вийшло". Деякі подружжя з цим "ну так получилось" можеть справитись, а більшість ні. Тому краще шоб люди були вже "проюзані" в житі і знають його ціність.

Да я люблю дітей, але дай мені дитя і шо я робитиму. В мене зараз в голові зовсім не те. Тому як написала Іванна всьому свій час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда… Осінь, подруженько моя, я так розумію, ти знов в ценрі уваги?)))))… Звична для тебе ролі (нічого поганого не маю під цими словами, чесно, швидше захоплююсь)…

По темі : щиро кажучи, сама дітей не планую… та й фізіологічно бажання ще нема… в кожного воно приходить по-різному. А в давній юності навіть говорила, що не хочу мати дітей взагалі… дурне-мале.. АЛЕ є АЛЕ… Поколупавшись в собі (то я не в буквальному смислі))), прийшла до висновку, що народжувати є повністю нормальним природнім процесом для КОЖНОЇ жінки, настільки природнім, як їсти, спати, дихати, старіти, …

А щодо тих, дівчат, які говорять що дітей не хочуть))))))))))))))))))))))))))))))….. ну, якшо так без образ, то просто не знайшовся ше той чоловік, від якого жінка хотіла б мати дитину… Який би сказав: «ми сім»я, колись в нас буде маленький, який буде мати твій симпатичний носик і світле волосся, а розумним буде тиким як я (от вже ті чоловіки))).» І ви будете разом творити його майбутнє, здійснювати мрії, які не здійснилися в вашому дитинстві)))…

А якшо взагалі, то дітей не хочуть творчі люди, дітьми яких є їхні творіння… (розумію на власній шкурі)))… Але найбільшим творіння кожного , є його дитина)))… Головне, щоб розуміння цого прийшло не запізно………

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здоров'я починаэться із голови - із наших думок, світогляду, емоцій і т.д. я бачу що вагітність ти вважаєш неприємністю  на даний момент і навіть хворобою і свої плани на життя  важливі ніж народження дитини чи власне здоров'я (знову ж таки щиро раджу переглянути позиції у лпані здоровя бо таке відношення до себе не приводить до хорошого)

переконувати нікого не збираюсь, повторюю хочу побачити  розширену позицію і все.

йомвірність і неймовірність завжди ходять поруч.  бажаю гарної реалізації всіх планів і поменше навантаження та напруження при досягненні цілей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

** в житті ми нормальні люди - п'ємо пиво і майже не сваримося одне на одного!! Правда ж, Руда?**

то у вас типу така форма спілкування?

Зрозумів нарешті! :)

** в житті ми нормальні люди - п'ємо пиво і майже не сваримося одне на одного!! Правда ж, Руда?**

Розказуй - розказуй.

Останній раз то була бехеровка і ну дууууууже давно

Типу хочеш повторити? Натяк зрозумів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

** в житті ми нормальні люди - п'ємо пиво і майже не сваримося одне на одного!! Правда ж, Руда?**

Розказуй - розказуй.

Останній раз то була бехеровка і ну дууууууже давно

Типу хочеш повторити? Натяк зрозумів!

:lol::lol::lol:

Нє...ну ці музчіни мене поражають....Жесть якась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Люди народжують дітей бо це їхня природа, ми так створені. Хтось хоче дітей, хтось ні, хоча рано чи пізно захочуть всі. Тільки тоді вже може бути пізно.

Я наприклад коли дізнався що жінка вагітна, дуже хотів сина, це в мене переросло як в хворобу, навіть коли ми пішли на УЗД і там сказали що буде дочка я розстроївся і майже два дня ходив засмученим. На родах ввесь час був присутній з жінкою, перерізав пуповину.

Коли народилось те малятко, я тоді вже збагнув наскільки я був дурним коли категорично хотів хлопця, саме головне щоб дитинка була здорова.

А зараз я настільки радий що в мене доня, що навіть відповідних слів не підбереш, це так класно коли вона лежить на ліжечку і невинними оченятами дивиться на тебе і посміхається тобі. Одним словом діти це радість для батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відпочиваючи на природі замислився про деякі речі:

Природа будувала нас такими як ми є тисячі років, вкладувала в нас певні захисні механізми та моторики, інстинкти та мотиваційні рівні. Аж тут раптом протягом буквально декількох століть людина намагається все швидше і швидше позбутися своїх природних властивостей і стати чимось іншим(а саме більш пристосованим до соціального життя). Чіткий баланс природи був зруйнований і сплюндрований, відбулась підміна сенсу, більшість людей стали нещасними, вони не знають заради чого існують, тиняються та займаються абсолютно непотрібними речами, які ще більш руйнують первинний сенс. Осінь тут казала, що соціум намагається їй впарити сімейні цінності, але все якраз навпаки, сучасний соціум проповідує її ж погляди, нафіг ті діти і відповідальність, якщо можна жити для себе, споживати якомога більше ресурсів, та звинувачувати у всіх своїх бідах оточуючих. Це і є соціальна структура нашої молоді, і чим далі вона стає все більш нігілістичною.

Діти відразу народжуються з чітким розумінням, що таке сім"я, спостерігаючи за своїми дітьми я бачу, як вони обіграють сімейні ситуації, мріють про діток. Потім соціум витопче це все в корінні(я б цього дуже не хотів) і перетворить в бездумних істот, без цілі та розуміння. Так, сім"я це багато роботи, так, сім"я потребує певних зусиль, але всі ці зусилля виправдовуються. Коли я був молодий - я ніколи не думав про сім"ю, руйнувати свою свободу заради примітивних цілей здавалось мені дурницею, зараз я розумію що я був пустим і дурним, все що робив не мало жодного значення, а життя було нещасним, саме з виконанням своїх природних задач почалось моє нормальне життя, воно вийшло на зовсім інший рівень. І ні одного разу я не пожалкував, що так рано завів сім"ю, я б завів її раніше, якби знав про її значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дітей народжують усі представники живого світу. Бо такий інстинкт закладений природою чи Богом - це вже хто як розуміє. Та при сучасних методах контрацепції дітей можна просто не мати, відкладаючи їх появу на завтра-післязавтра-післяпіслязавтра, тобто коли дозріємо. Але як писав Fagot сім'ю можна завести рано і виконувати свої ПРИРОДНІ задачі.

Та дійсно, світ змінився. Ми перестали митись в озерах і пити воду з калюж, ми пристосували природнє середовище під свої потреби. Ми не родимо дітей тому що інстинкт покликав нас до спарювання, а тіло дозріло до дітородних функцій. Люди тепер, здебільшого, свідомо роблять вибір - родити дітей чи ні. Планета, по великому ррахунку, вже перенаселення і людського населення більш ніж достатньо. Так для чого ми ще народжуєм ще одного представника роду людського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого ми народжуємо знов і знов? Щоб побачити одного дня першу усмішку твого дитятка, яке вірить і надіється лише на тебе. Щоб прикласти руку твого сина до своєї і раптом побачити, що вона така вже як твоя! Щоб подоросліла доця поділилась своїм першим коханням! Коли я народила вперше, мені було дуже важко! здавалося що дійсно вирвали мене з життя, урізали мою волю, привязали. Пройшло 10 років, і третя донечка є для нас тим, ким для моїх батьків внуки. тепер ми зрозуміли, чому внуків завжди люблять ніжніше і відповідальніше ніж власних дітей, просто з віком все бачиться по іншому... і тепер я всигаю все, і діти, і робота, і власні вподобання! і ніколи не скажу, що як дасть мені життя ще дітей, я їх не захочу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це правда, відчуття материнства і батьківства приносить ще більше усвідомленої насолоди з віком.  :)

Якось почула вислів: народжуючи дітей, ми отримуємо любов на все життя... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

так і не поняв для чого родять дітей.

відповіді "так треба", "діти квіти/радість життя", "природа сказала", "всі родять"("он в Олі з Васьой родилось, і собі треба завести") і т.п. не сприймаю серйозно

"Щоб на старості було кому кружку води подати" - до старості ще треба дожити, і не факт шо буду таким немічним, шо води не принесу... А діти декого будуть думати "коли вже ті старі здохнуть", щоб квартиру успадкувати.

Багато пишуть про усмішкі всякі, радість і т.п. А негативні сторони володіння дитиною є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли виходила заміж, то теоретично розуміла, що сім’я - це мама, тато і діти, але до дітей особливих емоцій не відчувала: да миле створіннячко, да гарненьке і цікаве, але не моє.

Прийшов час і мені дуже захотілося мати дитинку від свого коханого чоловіка, таку собі частинку нас обох... Якщо любиш людину, то захочеться мати разом і дітей, імхо :).

Зараз, маючи це щастячко я не можу натішитися)))))). Не зважаючи на не дуже легку вагітність, половину якої прийшлося пролежати на збереженні і берегтися...

Да я знаю, що немає стабільності, фінансовий стан не ахти, екологія, криза... але думаю, що якби всі батьки про таке замислювалися, то нас на планеті було б наполовину менше.

Діти - це щастя, це благословіння від Бога і звісно краще всього бути готовим до їх появи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

На мою думку радість материнства не зрівняти ні з яким іншим почуттям.

Тай життя набуває зовсім іншого сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...